reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

lene czekam na przepis, bo u mnie w domu też często króluje karkówka na stole.
Zdradzisz coś więcej na temat swojej pracy?:)
 
reklama
g-agnes: przepis na kulinarnym...aż sobie smaka narobiłam.... a odnośnie mojej pracy to żadna tajemnica:-)... mój m jest policjantem, ja przez kilka lat też pracowałam na komisariacie... co prawda jako cywil, ale swoje widziałam.... od 8 lat jestem żołnierzem zawodowym i też zdarzają się czasem dosyć ciężkie momenty....:-(... no
ale to by było na tyle ;)
Spadam bo moją córę do siostry, bo pusto bez niej i cicho..... mam nadzieje, że rączki straciły swój czerwony kolor i opuchlizna zeszła.....
Miłego dnia wszystkim życzę:-)
 
Hej kochane!
Ja po śniadanku, wpadłam tylko się przywitać, bo zaraz na zakupy z mężem jedziemy, juppi!!!
Dzięki za wszystkie rady dotyczące karmienia, fakt faktem nie jest to łatwa sprawa i jak wszystkiego w życiu po prostu będzie trzeba się nauczyć, mam nadzieję że się uda;)
izka - z tego co piszesz to musiałaś się strasznie męczyć podczas karmienia, współczuję, to musiało być straszne. No i ten płacz dziecka z głodu...Nie dziwię Cie się że wprowadziłaś sztuczny pokarm, przecież każda matka chce dla swojego dziecka jak najlepiej. A teraz jak się na to zapatrujesz, będziesz mimo wszystko próbować?
kasiagaw - jak nocka - było choć trochę lepiej dziś?

miłego dnia kochane!
 
kivinko jak tam ogarnianie tych popekanych grzejnikow..?

lene jejku jak nie urok to sra**ka .. heh te awarie :/
jak lapki małej..?

poranna jak zakupy w ikea? jakieś mebelki dla maluszka czy cos do domku?

g_agnespowoli i do celu! :) u nas będzie wszystko na wariata przed porodem ..

martolinka takie ludzkości opisujące do jedzenia ze ja sie zastanawiam - cy tylko ja robię podstawowe obiady typu schabowe/mielone/pierogi z zamrazalki etc..?? :D i jaka jestem z nich inna! :p

moze jak będę na swoim i będzie wiecej czasu przy maluchy żeby w domku siedzieć to moze teza zacznę takie pysznosci cudowac..

ale wczoraj na deser zrobiłam za to pyszny sok - najpierw wycisnelam pomarancze a następnie do miksera dodalam ananasa, kilka tuskawek i jabłko..! mega mega pyszne..!!! as mi sie chce teraz i kto mi zrobi :(

pauletta ramka śliczna..! i jakie ładne spekania, bez zadnych glutkow ani dziur.. u mnie niestety na szkle niekiedy wychodziły, ale chyba w ogole na szkle trudniej :/

a ja tez zastanawiałam sie żeby bo drzwi zdecouopage'żować..!!! :D

kasiagaw kochanie słyszałam tylko o herbatkach - melisa itp.. niestety nic wiecej nie wiem :(
są takie zioła uspokajające z firmy labofarm (śmierdzą strasznie ale na mnie bardzo dobrze działały) ale nie wiem jak w ciąży :confused:

izka co za masakra z tym kamieniem :szok::szok::szok..!!!!!
ja sie boje :sad: ..

a tak o Tobie myslalam, bo wczoraj zakochalam sie na amen w wozku bugaboo z seri z paul franka :

http://www.motokobiety.pl/Wozek,Gwiazdy,Anna,Przybylska,Bugaboo,Cameleon,1-1217-8-jpg.html

w kolorze bugaboo_cameleon 2

teraz o niczym innym nie myśle, ale na allegro pustki i tylko trybiki mi w głowie chodzą co by ty wykombinowac :D

i szukałam rożnych gadżetów z psują franka dla dzieci i jak juz cos znalazłam, to smoczek za 50 zł.. :)
hehe. a u was (tzn usa) to wszystko jest na każdym kroku - nie wiesz nawet jak Ci zazdroszczę :p

ewela my z kolei mamy z eMkiem rożne podejście co do takich spraw jak ubezpieczenia, krew pepowiniwa itp - wg niego "bo Po Co"
.. a wg mnie warto chuchac na zimne, ale to on narazie kaske do domu znosi a ja tylko wydaje (utrzymanie domku, cos dla malucha itp)

mam nadzieje ze garfield poprawił humorek :D:D

murka miłego zakupowania..!! :):)

reniuszek ulala..!!! nie wiedziałam ze są wirtualne randki..! :szok: hehe jakaś szalowa fryz i make up..? :p
fajnie ze juz jesteś :***

ja spadam po cos na śniadanie bo jadłem z głodu..!!!!!!!!!
 
Witam dziewczynki ! :-)
Ja to ejdnak jestem zakupocholik :D ...sluchajcie mialam wczoraj wpasc w sumie do ikei tylko po przescieradla dla Marcycycha i zapasowa mate na przewijak a kupiłam ...... antresole dla Olika , materac , biurko , lampki za tv , doniczki , szklanki , material na zasłony .... malo tego pojechalam jeszcze do dziecieciecego kupiłam karuzele taka jak kiedys mialam a sprzedalam ( Fisher pricea) tylko inny motyw teraz , 2 bluzki for me i ciuchy dla bejbolka . Dzisiaj em pojechal po ta antresole bo mądra nie pomyslalam gdzie ja ja do tego mojego Neona wepchne hahahha :-D Czekam wlasnie az wróca z synem i robimy wielka zamiane pokoi i przemeblowanie :tak: niestety Damian bedzie musial narazie jakos sie pogodzic w pokoju z Olikiem ...ehhh wojna byla juz wczoraj .
Jak juz wszytsko umebluje to wstawie zdjecia .

lene o kurde to co te przedszkolanki do cholery robia ? jak pilnuja dzieci .:szok:
G_agnes miłego pakowania .. :D wspolczuje niecierpie przeprowadzek !! :tak:

Murka81 dokłkadnie z karmieniem to ejst indywidualna sprawa :tak: trzeba sie samemu tego nauczyc .
Reniuszek gdzie Ty sie kochana podziewasz ? :-)
Sonisia mi sie ten wozek tez cholernie podoba :tak:
 
poranna ojj chyba mamy to samo we krwi :D:D
eMek dziś niespodziewanie musi iść na uczelnie i porzucił mnie, przyjaciółki wyjechane więc ja sobie pojadę na wózki popatrzeć i do galerii baltyckiej wskocze, no bo co by tu robić :D:D

w hm jest promocja 2 za 1, wczoraj kupiłam 2 staniki do karmienia z koronki w sumie za 10 zł, a dziś chce cos dla małego jeszcze zobaczyć - moze tam dodane wiecej bodziakow, spioszkow itp.

więc lecę myć lepek i bye bye! :*
 
sonisia nie Ty jedna tak kucharzysz :-D:-D ja swojego czasu lecialam na pyzach miesnych z kapusta kiszona, albo pizzy z biedronki, albo paluszkach rybnych z pudelka, a jak sama cos robilam to ambitnie schabowy, mielony, albo jakis drobiowy kotlet :D - to byly czasy :-D teraz nie gotuje, bo nie moge.... i moze nawet lepiej :-D zdecydowanie lepiej wychodzi mi majstrowanie w kuchni slodkosci , a nie normalnych obiadow :-D
wozek super - szukaj szukaj, Bruno bedzie mial furke :-)
a wirtualna randka, bo za cholere nie wyjde w moim stanie z domu, wiec umawiam sie ze znajomymi przez skype - a co ?! :-D

poranna zaje**** poszalalas :D ja bym dala sobie glowe urwac, zeby do ikei pojechac, ale zostaje w domu..... za to rodzice poczciwi jada po stuff dla Maksymilianka i juz slyszalam w tle gadki o komodach polkach o zaslonach hahahaha, wiec pewnie wroca z zaladowanym bagaznikiem dachowym :-D:-D
a zakupow dla bejbolka zazdroszcze :-D ja ze wzgledu na mega irytacje allegro i innych internetowych sklepow postanowilam dokonczyc zakupy tuz przed terminem w normalnym sklepie :-D rusze na podboj tk maxxxu i innych kolosow i pewnie predzej cos mi w lapki wpadnie fajnego :-D
 
Sonisia zakupy to jest to co mnie najbardziej odstresowuje :-D Co do "cyckonoszy" do karmienia qrde tez sie chyba musze jakis poszukac , mam niby 2 ale nie jestem z nich zadowolona :no: ...ale to ejszcze po Marcychu skupowane w biegu w lidlu na oko :eek: Sonisia a patrzyłaś za Bugaboo na allegro albo ebayu ? ( na ebayu ostanio sporo ich było z mozliwoscia wysylki za granice ) , na poczatku tez myslalam o bugaboo ale o donkeyu ... tylko cena mnie powalila trochę :szok: Na icandy etz wydałam kupe forsy ale jednak bugaboo to wyzsza szkola jazdy :tak:

Reniuszek mi wczoraj ta Ikea tak w d... dała ze jak przyjechalam do domu to nog nie czułam , takie imprezy juz nie dla mnie . Kochana z allegro tez wiecznie mialam przeboje z ebayem juz troche lepiej , ale mimo wszystko ja z tych co wola zwykle sklepy , lubie sobie "pomacać" bez skojarzen proszę :-D

Dziewczyny u mnie w ikei jest niezla przecena na mebelki leksvika mysle ze w Polsce tez .
 
reklama
sonisia - dziekuje, dalismy rade!!!!! :) Pozkładaliśmy nowe grzejniki z tych starych,, popękanych, mają po trochę mniej żeberek, przez co słabiej grzeją, ale grzeją. Niestety musimy palić teraz w piecu 24 na dobę, bo sytuacja może się powtórzyć. No i łazienka na górze póki co spisana na straty, nie ma wody, po pewnie cały pion zamarznął, ale damy spokojnie rady z jedną łazienką aż zrobi się cieplej. Mam tylko nadzieję, że jak przyjdzie odwilż, to się nie okaże, że rury z tej łazienki nie tylko zamarznięte, ale również popękane, bo wtedy cała woda, która jest w obiegu (ponad 100 litrów) zaleje nam ściany......

Ja dzisiaj sprzątam, bo trochę bałaganu po tej całej akcji z rurami, więc muszę w miarę ogarnąć, no i ciągle nie dowierzam tej akcji z matką Magdy... Nie osądzam, ale w pale mi się to nie mieści...

Miłego dnia!
 
Do góry