reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Exquise-ojej to wspolczuje a w dzien odsypiasz choc troche?
Reniuszek o mnie jest 17 takze juz wieczor sie zbliza, dobranoc kochana i powodzenia na uczelni, nie dziekuj zeby nie zapeszac :-)
 
reklama
izka01 Mam tylko nadzieje, że się nie przetrenuje ;-)
ja nie lubię ciepłego mleka w tym sęk :p ale z herbatką to może nie być zły pomysł, jutro skoczę do apteki, dzięki :tak:
 
Pobudka brzuchatki!
Widze ze bezsennosc na calego no ladnie grasujecie po nockach;-)
U nas dzis piekna pogoda lekki mrozek i sloneczko...
My juz po sniasdanku wlasnie wyruszam do mothercare poszukac jakiegos poduszkowca ktory pomiesci moje kraglosci mam nadzieje ze cos znajde...
Dzis planujemy zatrzec i pomalowac pokoik Antosia juz nie moge sie doczekac(tylko cholernie mnie przerazaja te tumany kurzu w calym domu:szok:) no ale tesciowa z pomoca ma wpasc wiec ja do sprzatania zagonie ;-)
Zycze wszystkim milego dzionka;*
 
Murka według OM - 4.04, według USG 31.03

dzisiaj były u nas Panie z fundacji psiakowej, pooglądały Miśka, teraz z mężem śmignęły do tego potencjalnego domu adopcyjnego i z relacji ( na razie telefonicznej) ponoć wszystko jak najbardziej ok. Pewnie na dniach trzeba go będzie tam odtransportować... ehhh. Z jednej strony się cieszę, że udało się to załatwić, z drugiej patrzę na niego i ryczeć się chce :(

Spokojnej niedzieli kochane! Łączę się w bólu z niewyspanymi, mi strasznie to spojenie łonowe dokucza, do tego tak mi nos zapchało i zatoki, że oddychać nie mogę no i pospane... Buziaki!
 
Witam dziewczyny !!! :-)
Pojechałam wczoraj na zakupy ale wrociłam z niczym :( dlaczego teraz jest ta durna moda na obcisłe na lydkach spodnie , no jak baba w ciazy ma dobrze wygladac w takim fasonie skoro nawet nie kazda mloda dziewucha dobrze w czyms takim wyglada :( , albo "namioty" takie ze nie dosc ze czlowiek z wielkim brzuchem to w takim namiocie wydaje sie ze jest jeszcze potęzniejszy !!! Tak sie wsciekłam wczoraj , w HM to juz wogole porazka , nie wiem czy w polsce tez takie maszkary ( głownie tuniki) sa czy tylko u mnie :angry: Wkurzaja mnie te sklepy dosłownie !!!!!!! Ostatnia nadzieja ze jutro na moim zadupiu cos znajde bo inaczej to chyba z domu do konca ciazy nie wyjde :( , cala droge wczoraj podciagałam spodnie ( ciazówki ktorych niecierpie) jak mi z d....py nie spadały to sie zamek z boku odpinał no qrnaaaaaaaa :eek:

Dziewczynki no niezle macie z tym snem :D ja nie zagladam w nocy do kompa nawet jak nie spie bo juz bym miala z glowy calutka noc , a tak to sie pokrece z 2 godziny i ide lulu .
Reniuszek jak Ty kochana dzisiaj usiedzisz na tych wykladach :tak:
Michalis ja bylam w podobnej sytuacji tez jestem po bardzo traumatycznym porodzie , ja jednak wolalabym chyba byc pod dobra opieka medyczna i wybralabym Wawe ( wiem z doswiadczenia ze pozniej czlowiek sie najnormalniej w swiecie boi i lepiej byc spokojnym pod dobra opieka)
Kivinkoko nie martw sie zakupami dla dzidzi taki maluch na poczatku nie potrzebuje zbyt wiele , najwazniejsze miec ubranka jakies kosmetyki , lozeczko ( mozna kupic uzywane ) w razie czego butelki i mleczko , mas na odparzenia . Wszelakie lezaczki , hustawki itd napewno sa przydatne ale idzie sie obejsc bez tego . Jak moj 1 syn sie urodzil mialam tylko troszke ubranek , lozeczko i takie najpotrzebniejsze zeczy nawet wozka nie mialam . Wszystko na spokojnie napewno sie ulozy :)
Murka jakby mi wyskoczyl ksiadz z takim tekstem to bym chyba trupem padla . Brak mi poprostu słów . Ja w prawdzie jestem wiezaca ale w Boga a nie w koscioł, ksiezy i ten cały cyrk .
 
Ostatnia edycja:
witam


ja dziś tradycyjnie jestem niewyspana, ale dziś powód mam inny bo się 'godzilismy' w nocy z mężem, mam nadzieję że brzusio nie ucierpi na tym:zawstydzona/y:
u nas zima pełną parą, ale taka zadyma jest że na sanki dalej nie wyjdziemy a szkoda bo mąż na szkoleniu bhp i trochę nudno mi

Kivinko
rozumiem że z kasa różnie bywa a przy dzieciaczku zwłaszcza na początku jest mnóstwo wydatków, tak więc ogranicz wyprawkę do minimum, może popytaj wśród znajomych czy ktos nie miałby jakichś ubranek albo nawet na forum bb jest dział oddam/ przyjmę może daj ogłoszenie że przyjęłabyś jakies ubranka nieodpłatnie, może się znajdzie jakas mam która zechce się podzielić ubrankami po swoim maluszku
Sonisia
ja też we wszystkim wyglądam okropnie, ale mam nadzieję że wkrótce się to zmieni i uda mi się pozbyć tego balastu;-) i zaczne przypominac kobietę
Reniuszek Sonisia
moje maleństwo tez uwielbia nocne harce, zawsze jak się przebudzę to ono nie śpi, mam nadzieję że to przejściowe i jak się urodzi to w nocy będzie spać;-)
 
Hej dziewczyny!
U mnie spokojna niedziela, zaraz zabieram się za robienie obiadu, czekam aż kurczak mi się odmrozi, więc z czystym sumieniem mogę posiedzieć na BB:)
sonisia - my musimy kupić całą wyprawkę, łóżeczko, materacyk, wózek, wanienkę itp. Część rzeczy chcę na allegro kupić, np łóżeczko i materacyk gryka - kokos nawet czasami taniej wychodzi niż używane a tym bardziej w nowe w sklepie
robaczek - fajnie że się pogodziliście z mężem, dla takich chwil warto zarwać nockę:) A mój też dziś nieobecny, niby w domu, ale jakby go nie było bo przy lapie siedzi i pracuje
izka, poranna kawa - niestety nasz ksiądz słynie z takich tekstów, wiem że go nie zmienię ale czułam się jakoś w moralnym obowiązku bronić ludzi, którym zabrania się kochać kogo chcą. I to wiecie - nasz pierwszy kontakt, pierwsza kolęda a on sobie pozwala na takie teksty... Mam nadzieję ze nast, razem się zastanowi zanim skreśli kogoś tylko dlatego że jest inny, albo przynajmniej nie będzie mówił o tym z taką pogardą...
kivinko -Ty to chyba pierwsza będziesz "rozpakowana":) Super,że udało Wam się znaleźć ciepły dom dla Waszej psinki, ale i tak współczuję rozstania, trzymaj się jakoś!

miłego dnia brzuchatki!!!
 
reklama
Witajcie,
dziś spędziliśmy pół dnia w ikei . Niestety mały z czasem zacznie dzielić pokój z siostra i trzeba kupić trochę mebli i innych rzeczy. Lista gotowa , czekamy na przelew:tak:

Reniuszek , Sonisia powodzenia w zaliczeniach:tak:
Izka mąż już doszedł do siebie?;-)
Kivinko wielkie brawo za odpowiedzialne podejście do psa.. najłatwiej oddać do schronu a Ty zachowujesz się na medal!!
 
Do góry