reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Witajcie :-)
U nas kongo nadal i niestety jest gorzej zamiast lepiej, ale pocieszam się, że niebawem musi to minąć :tak: Ninka np wczoraj o 23 się obudziła i nie mogła zasnąć aż do 3 i oczywiście mama cały czas musiała siedzieć w tym czasie przy łózeczku ,bo inaczej płacz i lament więc miło było, ale jakoś żyje i mam nadzieje, że dziś nieco pośpie ;-) więc prosze trzymać kciuki
Brzuszkowa dziewczynka póki co grzeczna i nie daje się we znaki więc chociaż to :-D a od kwietnia pewnie stworzą zgraną drużynę pod tym względem :cool:
Plan naukowy systematycznie realizuje więc myślę, że ze wszystkim się wyrobię i będzie ok :-)
reniuszek- w domku chyba jednak lepiej ;-) także trzymam kciuki by wszystko było ok i byś do nas powróciła w normalnym wymiarze jeśli chodzi o ilość pisanych postów :-D
magda- to się biedna najadłaś strachu, ale grunt ,że sytuacja juz opanowana, uważaj kochana na siebie i chłopaki niech grzecznie siedzą w brzusiu ! na wiosne mogą dopiero pomyśleć o opuszczeniu brzusia :tak:
kasiagaw- to super zakupy ;-) za mną jedynie te spożywcze ,bo lodóweczka tez powoli zaczynała świecić pustkami ..
 
reklama
Heloł:)

Ja od dzisiaj nie jem słodyczy aj słer. Wczoraj poszłam do tej Almy i kupiłam lody o smaku strawberry cheesecake i powiem Wam, że ledwo się powstrzymałam, żeby nie zjeść całego opakowania...gdyby nie to,ze były słodkie na maksa to na pewno nic by po nich nie zostało. Do tego zrobiłam zapieksa z mięskiem i brokułami i dałam radę już tylko mały kawałeczek pożreć. Czuję się po tym jak grubas.

kasiagw- torebusię to też bym z chęcią zaadoptowała, zwłaszcza, że w naszym stanie nie trzeba się martwić o jej rozmiar (tak, jak z resztą ciuchów:-p) . I to jeszcze karmelowa mówisz...

reniuszek- dobrze, że wychodzisz...To znaczy, ze jesteś w dobrej formie! Oby tak dalej!

karina- ale Ci dobrze!

Izka- zapieks zawsze wychodzi!

Idę zjeść parówę i obejrzę Dzień Dobry TVN:-)
 
Ostatnia edycja:
Kasiek1981 witaj w naszym gronie
Mnie się ostatnio ciężko oddycha, szczególnie jak się położe spać. Wczoraj dopiero po 24 usnęłam, a dziś pobudka o 6, więc masakra. Ktoś ma podobny problem?
No i nie ukrywam, że zaczyna mi też dokuczać rwa kulszowa, ale na razie nie jest dość często.
 
Witajcie,
ja dziś mam trochę czasu dla siebie:tak:mały w klubiku a ja idę z koleżanką na kawę

Kasiagaw takiej to dobrze:tak:
Pauletta mój M wczoraj w almie kupił lody piernikowe i były okropne blee;-)
 
Witam.
Jak przeczytałam jakie są warunki w szpitalu u Kariny26 to aż miło. U mnie w Legnicy to jest dalej jak 30 lat temu :szok: nawet się zastanawiałam jak to się stało, że toreb z rzeczami nie pomylili:sorry2: Już nie mówiąc o toaletach i prysznicach bo ciężko się było dopchać bo wiecznie któraś mamusi musiała papieroska palić:no:
Natomiast jeśli chodzi o słodycze to i ja muszę się powstrzymywać :)
 
Gochson - ja też mam problem ze spaniem :( W sumie to usnąć nawet mi się dość szybko usypia, ale potem się bardzo często w nocy wybudzam żeby zmieniać pozycję...Straszne to jest, szczególnie jak się pracuje i nie można sobie poleżeć dłużej:-(do tego co noc męczy mnie katar (i tak od czterech miesięcy...). Także wiem co czujesz. Chyba dobrym rozwiązaniem są te rogale, ale jakoś nie mogę się zdecydować, a nie ma co liczyć, że mężul się domyśli i mi sprawi prezent;-)
Kasiek - myślę, że to tak fajnie wygląda, ponieważ to jest teoretycznie szpital prywatny, ale ma podpisaną umowę z NFZ:-D
Ale dzisiaj okropna pogoda w Krakowie, pada od rana...Chyba dzisiaj będzie na wieczór ciąg dalszy lodów, bo jeszcze troszke zostało;-)a na wagę stanę dopiero na wizycie, czyli za jakieś 1,5 tygodnia, po co się wcześniej dołować:cool:
Mam nadzieję, że u Was lepsza pogoda:)
Miłego popołudnia:-D
 
czesc laseczki ja po wczorajszej wizycie zadowolona :) Info na wizytach, no ale mój kolos waży już 1200g:-), to chyba właśnie te moje słodycze ;-)
Gochson: ja śpię raczej jak suseł(odpukać w niemalowane)i mam nadzieję, że tak mi zostanie do rozwiązania. Czasem też mnie zatyka, zwłaszcza jak się zapomnę i leżę na wznak, no ale wtedy też skurcze atakują, więc szybko zmieniam pozycję na boczek i jest git. Spróbuj wypić przed snem szklankę mleka albo melisę, poczytaj jakąś fajną książkę, może to pomoże. Moja rwa kulszowa też zaczyna się odzywać:szok:. Nie wiedziałam co to jest dopóki nie zaszłam w pierwszą ciążę, wtedy dała mi ostro do wiwatu! męczyła mnie w ostatnim okresie i jakiś niedługi czas po porodzie. Teraz myślałam, że jeśli nie tyję jak wieloryb to mnie ta wątpliwa przyjemność minie,ale niestety odzywa się coraz częściej.
 
witajcie środowo,
u mnie cichutko, spokojnie. Byłam w sklepie i u mamy na sniadanku :) psinka się wygłupia - a ja jak zwykle sprzątam, piorę, gotuję i ciągle mam wrażenie, ze jest brudno...Mała pięknie puka...walczę z moimi skurczami ud, ostatnio przybrakło mi asparginu i było ciężko...ze spaniem u mnie różnie bywa - tak jak piszecie częte wybudzanie, kiedy trzeba zmienić stronę lub pójść do łazienki...ja wedruje do wc ok 6 w nocy, mniej więcej co 2 godziny...męczy mnie to strasznie, ale jak próbuję zasnąć to to moje parcie na wc zamienia się w ból i nie mam wyjścia. Dzisiaj na obiadek ugotuje zupkę jarzynową i usmażę naleśniki z parówką i serem...chodzą za mną kluski śląskie, ale nie chce mi się bawić....
życzę wam miłego dnia
buziaki
 
hej kochane.

Ja problemów ze snem nie mam. Zasypiam o 22 i wstaje o 9 i to z budzikiem. do wc wstaje tylko raz;) ale mam problemy z przekręcaniem się na drugi bok. :) 6 kg więcej robi swoje hehe

Ja wczoraj robiłam knedle. A dzis gulasz akurat bede miała na dwa dni.
Jutro chodzi u nas ksiądz;/ i trzeba bedzie się wziąć troche za porządki bo ostatnio się rozleniwiłam.
Pozdrawiam:)
 
reklama
Do góry