reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Hej dziewczyny,

macie problem z żebrami? Mnie strasznie bolą, od rana, a jak juz cos zjem to dramat, jakby mi ktoś je połamał. Jeśli to normalne, to spoko, wytrzymam wszystko :tak: ale chcę się upewnic czy to normalne.
 
reklama
Witajcie,
na dziś mam wielkie prasowanie, potem powstawiam kilka ciuszków to może dla Waszych chłopców się przydadzą;-)
Reniuszek no no Ty tam sie nie zadomawiaj tylko wracaj do nas;-)
Julianna pomyśl jak już po remoncie będzie łądnie:tak:
Kasiagaw ja często własnie w almie przez internet robie zakupy. Szczególnie jakies wieksze. Działają szybko , na czas a ja nie muszę stać w kolejkach:tak:
 
cześć dziewczynki,
u mnie bez wiekszych rewelacji - ale nie tęsknię za wrażeniami.
Kasia - ja też póki co z zakupami dla Małej się wsytrzymuję, ustaliliśmy z Emkiem, że w lutym wyruszymy na zakupy dla naszej Emilki. Mam pare rzeczy, ale sporo jeszcze brakuje...no i cały czas myslimy nad wozeczkiem.
Ewelka - wracaj szybyko do formy, niech kolka cie nie męczy...
Reniuszek - wracaj do nas, bo pusto tu bez ciebie
Iza - a ty gdzie się podziałaś?
miłego dnia
 
martolinka- przypomniałaś mi właśnie, że mamy Almę pod nosem:-D idę dzisiaj po Hagen Dazsy!!!! A nie wiedziałam na co mam ochotę:-p

No i chyba na obiad zrobię quiche, taką zapiekankę na cieście francuskim...Zrobiłam na Sylwestra i przypomniało mi się jaka jest pyszna...jezusie aleeeee jestem głodna!
 
Ostatnia edycja:
witajcie dziewczynki.

reniuszek, ewela
zdrowia!!
kasik ja nie mam żadnych problemów z żebrami
pauletta wrzuć przepis na tą zapiekankę.

Zaczęliśmy szykować pokoik u taty dla nas i dlatego mało się teraz udzielam jakoś brak weny.
Pozdrawiam:)
 
hej laseczki:)
ja dziś robiłm glukoze, nie było tak źle, Pani wycisnęła mi pół cytryny i wypiłam to w dwie minuty:p jak wróciłam do domu, to była 12..to zjadłam 7 kromek razowego chleba i wypiłam dswie bawarki;) młody spi a ja leniu****ę:) obiad mam z wczoraj-placki ziemniaczane, sobie rozmroże bigos, bo nie mam ochoty na smażone jedzonko.
pauletta ja tez proszę o przepis na zapiekankę;)
agnes twoj przysmak z chleba już na stale jest w naszym menu:)
miłego dnia
 
pauletta ale mi narobiłaś ochoty tym przepisem:tak::tak:
magda ładnie 7 skibek chleba....heheheh...ale się nie dziwie skoro tyle bez pożywienia:tak::tak:

Ja zmykam pod prysznic. Mężu zaraz wróci z moimi wynikami, zjemy obiadek i jedziemy zobaczyć się z Zosią i panem Ginem:)
 
reklama
Do góry