reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

emama rozwarcie 1cm :szok:???? To Ty powinnas w szpitalu lezec na patologii pod kroplowkami! jak juz rozwarcie to przeciez szyjki nie ma . MASAKRA - wspolczuje ....... lez w szpitalu i sie najlepiej nie ruszaj
 
reklama
Witajcie brzuchatki,
u mnie dzionek spokojny. Mała Gwiazda fika koziołki i daje cały czas znac o sobie:)
dzisiaj troszkę sobie poleniu****ę. Obiad juz w sumie mam, wiec luzik.
Emama - odpoczywaj kochana i dbaj o siebie :)
kivinko - moja znajoma rodziła w Holandii i mówiła, że miała wybór gdzie chce rodzic i wybrała szpital :) nie było z tym żadnego problemu. Musicie przemysleć i wybrac dla was najlepsza opcję :)
Ciesze się, że większość z Was miała radosne, rodzinne świeta i że mogłyście odpocząc i rozkoszować się jedzonkiem :)
buziaki
 
Witajcie,
Antonio nie potrafi sie z kolejką rozstać za nic w świecie i z rykiem , ale już śpi;-)

Darucha w Bory jedziemy do Trzebcin . Już od kilku lat i czuję się tam jak w domu. W takim razie nie oglądamy się na Ciebie i organizujemy spotkanko:tak:
Kasia nasze narty też na pawlaczu leżą. M zadowoli się pewnie wypadem do Wieżycy jak już śnieg spadnie a ja niestety pauzuję w tym roku
Kivinko domyślam sie , że taka licytacja to bardzo smutna sprawa. Z drugiej strony będziecie już na czysto. Czasem lepiej zacząć od początku. Chyba radziłabym Ci wyjazd

DZIEWCZYNY Z 3 MIASTA PROPONUJĘ SPOTKANIE 7 GRUDNIA- weekendy zwykle są luźniejsze? Miejsce do uzgodnienia
 
Emama o jejku...ale Ci się porobiło.Tak jak reniuszek pisze z tą szyjką. Jak jest rozwarcie to już szyjki brak. Moja kuzynka tak już od 2 miesięcy(w sumie 8 i 9 miesiąc ciąży) w domu siedzi i się nie rusza za dużo. Także Tobie polecam to samo Kochana. Dbaj o siebie i daj znać co i jak-czy będziesz w szpitalu czy w domku leniuchować? 3mam kciuki za Was:*

martolinka a to Wy się za rok spotykacie dopiero?:-D:-D:-D:-D
 
Kivinko- też jestem zdania, tak jak mówi Julianna, że nie można Was eksmitować na bruk, tymbardziej, że spodziewasz się dziecka, a później z małym dzieckiem też nie-lokal zastępczy muszą Wam dać i to z tzw. nie gorszym standardem (co do samego stanu lokalu może być różnie)-to daje Wam przynajmniej więcej czasu na planowanie wyjazdu i ostateczną decyzję. Limit pecha na pewno wyczerpałaś- teraz już będzie tylko lepiej!!!
Tu na BB też jest wątek prawniczy- poszukaj, może jakiś pomysł podsunie ktoś kto się na tym dobrze zna.
 
reniuszek, emama- moja teściowa mi opowiadała, że w 7 miesiącu miała rozwarcie na 2 cm, spędziła tydzień w szpitalu i nawet leków nie dostała jakiś szczególnych! Musiała do tego opiekować się półtoraroczną córeczką, gdy już wyszła...dotrwała do 9 miesiąca i ma zdrowiutką córeczkę (siostrę męża mego:)) Więc myślę, że wszystko się dobrze skończy!!!!Jestem tego pewna!

Emama- napisz na wizytowym albo dolegliwościowym co Ci było...czy bolesne te skurcze? Ja mam wizytę w pt i już trzęsę portkami...
 
Ostatnia edycja:
emama to dobrze ze sytuacja już opanowana..! :szok: ale nerwów się najadlas :(

kasiagaw jak czytam o benefitach na dzieciaczki za granica to aż się smutno robi ze u nas tylko oszczędności na każdym kroku .. z tym becikowym np. co rozmawialiśmy jakiś czas temu, heh.

iloonka fajnie ze mała taka aktywna :) moj tez mały fika po całym brzuszku :tak:

martolinka czyli prezent dla antosia udany, tak? :tak: a nie spi z ta kolejka? ;P

co do spotkania to szkoda ze darucha nie da rady :(
mi 7 nie odpowiada bo wyjeżdżamy z eMkiem babcie odwieść :sad:

a z pomrocznosci ciazowej to eMek ze mnie leje jak kilka razy w ciagu dnia mu to samo opowiadam :D
wczoraj się poplakalam ze śmiechu z samej siebie :laugh2:

teraz z kolei mi nie do śmiechu, leze sama i smęce :(
mdli mnie strasznie, gardło drapie, duszno jakoś i w ogóle masakrejszon..!
 
Reniuszku z rozwieraniem szyjki jest tak że zawsze może sie cofnąć, ja w 4 miesiący miałam własnie na 1cm (czyli szyjka juz skrócona) ale wszystko sie unormowało, wiec taką sytuacje można próbować cofnąć i potem może byc już OK;-)
 
reklama
Emma napisz na dolegliwościach co Ci się działo. Ale jak Cię wypuścili do domu to musi być lepiej. Może teraz wystarczy leżenie w domu.
 
Do góry