reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

witam świątecznie:-)

jak po wigilii?? u nas jak zwykle przygotowaniom towarzyszyła nerwowa atmosfera, i jak zwykle doszło do kilku spięć, niestety chyba ilość ludzi w domu ma na to wpływ, na szczęście na sam wieczór się poprawiło, po wigilii pojechaliśmy jeszcze do teścia na drugą wigilię, ale jakoś przejedzona na szczęście nie byłam, dziś siedzimy w domu a jutro jedziemy do teścia jeszcze raz, Mateusz dostał wóz policyjny z syreną i nas dziś uszczęśliwia:-D
 
reklama
witam moje kochane babolki !!!

pamiętacie mnie jeszcze ! wpadam z zyczeniami
Spokoju i radości,
tylko miłych gości!
Smacznej Wigilii i całusów moc
- w tę najpiękniejszą w roku noc!
Szczęścia kilogramów,
ze śniegu bałwanów!
Życzliwych ludzi wokół,
żadnej łezki w oku,
Przyjaciół jakich mało.
Przez życie idźcie śmiało!

Niech miłość bez ustanku Was dotyka.
A w Nowym roku szczęście spotyka!

no i oczywiscie szczesliwego rozwiazania w terminie


chce Wam tez powiedziec ze mi Mikolaj przyniósł w prezencie II kreseczki na tescie !!!
prosze Was mocno o trzymanie kciuków za moje malenstwo . by nie zapeszec nie gratulujcie !!!
w piatek chyba pojde na wizyte lub po nowym roku .

dziewczynki nóżki razem trzymac prosze .
i dziekuje za uwage!

buziolki
 
bunny to wspaniale..!!!!!!! :happy::happy::happy: ! :* 3mam kciuki żeby wszystko szło po Twojej myśli :*

robaczku u nas tez nerwowo przed.. jak mantrę sobie powtarzam ze już niedługo się wyprowadzam :tak:
mam już dosyć teściowej, której nagle włączył się tryb Pani Na SWOICH Wlosciach.
heeeeh ;)

zaraz jemy obiadek, potem na chwilke na kawke do drugiej babci i cioci a wieczorem przed tv :tak:

eMek dostał play station move i grę w strzelanie, od rana go 'nie ma' :)

buziaki kochane, mam nadzieje ze u Was święta mijają szczęśliwie i spokojnie :*
 
witam

u nas atakują świąteczne wirusy i młody znowu chory, ma nawet gorączkę co u niego się zdarza niezwykle rzadko, ale dziś nie jedziemy z tym nigdzie, jak nie minie to jutro skocze z nim do lekarza


Bunny
cudowna wiadomość!! aż mnie dreszcze przeszły jak przeczytałam twoją wiadomość, bardzo się cieszę i trzymam mocno kciuki!!!
Sonisia
u nas własnie tez nie fajnie, tyle że ja nie mam widoku na wyprowadzkę, do tego mało się udzielałam w przygotowaniach z racji brzucha, siostra się trochę przepracowała a też w ciąży tyle że 2 miesiące mniej niż ja, do tego przyjechała siostra mamy która chciała dużo pomóc a nie bardzo umie gotować czy piec i 4 dzieci raczej mało spokojnych, wszystko się skumulowało i było w pewnym momencie mało sympatycznie tak że w ogóle nie miałam ochoty na świętowanie, dobrze że jakoś to minęło i skończyło się dobrze, za rok będzie jeszcze ciekawiej bo dojdzie do tego 2 niemowlaczki;-)



moja przyjaciółka wczoraj mi napisała że zrobiła test i ma 2 kreski ale cały czas ma okres i się martwi czy ta ciąża się utrzyma, w ogóle zrobiła test mimo iż nie wierzyła że może wyjść pozytywny bo dostała okres ale źle się czuła i mimo to zrobiła wczoraj, ale dziś cały czas krwawi, bardzo się martwi... tym bardziej że ciąża jest wczesna więc nawet nie wiadomo czy w szpitalu by się nią zajęli jak trzeba bo pewnie na usg nic nie widać... ehh tak czekała na ciążę a teraz nie wiadomo co będzie, mam nadzieję że dzieciątko jest silne i mimo wszystko nie podda się
 
Cześć kwietnióweczki :-) Widzę tutaj podobne terminy porodu do mojego :tak: Jak swięta i samopoczucie? Ja nie mogłam się doczekać kiedy się skończą, bo jutro mam USG i dowiem się może jaka będzie płeć mojego maleństwa :D Ja się ojadłam jak głupia, muszę trochę przystopować bo troszkę mi się utyło :-D
 
Hoł Hoł : )))

ale tu pustooooo i cicho .... dziewczyny co jest ?? ;-)
Jak Wam minely/mijaja Swieta ? Co dobrego dostalyscie pod choinke ? Jak Wasze Maluszki po wigilinym szalenstwie ?:-)
Ja musze sie pochwalic , ze mialam lezone swieta w tym roku prawie caly czas w lozku :)) i mam odlot na fenoterolu ;) chwilowo bylam w szpitalu - ale to w innym watku :)
 
No cichutko tutaj.
A ja chyba sie ciesze, ze swieta sie maja ku końcowi. Kurcze jestem tak obrzydliwie zmeczona nic nierobieniem ,że nie macie pojecia:szok: I mówie całkiem powaznie, nie potrafie usiedziec przed tv dłuzej niż 30 min, kregosłup mi siada już nie mówiac o wizytach w wc co 10 -15 min musze isc tak mi maluda po pecherzu daje. Ale ogólnie Świeta uwielbiam:tak: Od jutra pewnie ruszy BB pełna para. Buziaki w najedzone brzuszki :-D
 
Bunny 3mam kciuki w takim razie i czekam na dobre wieści :tak::tak:

Olajo od tego święta są, żeby siedzieć, lenić się i tyć:tak::tak::tak:a w naszym przypadku to już w ogóle dopuszczalne:-D:-D
Powodzenia jutro na USG i czekam na dobre wiadomości!

reniuszku faktycznie tu pusto, ale zobaczysz za to jakie jutro elaboraty Nasze Pisareczki wytworzą:-):-) To się wybyczyłaś w łóżku. Ja też w większości w pozycji siedzącej lub półleżącej więc wybyczona na maksa jestem,a i tak zaraz idę soać, bo mi się ziewa na maksa. Jeszcze tylko pobawie się trochę z brzuszkiem bo mnie kopie ;-);-)

My Święta na spokojnie. Wigilia się udała-biesiadny nastrój wszystkim dopisywał. Prezentów mnóstwo, zwłaszcza, że mój kuzyn przebrał się za Gwiazdora i każdy musiał odwiedzić Jego kolanko i wyspowiadać się z grzechów całego roku, a że było nas prawie 20 osób to było śmiechu co nie miara. Mnóstwo słodkości, pyszności, upominków. Dostałam parowar od Męża:-):-):-):-):-) Ale będę kucharzyć od jutra. Tymbardziej, że nie wymaga to siedzenia przy garach. Jutro od rana będę rozkminiać o co chodzi i wysyłać Marcina po zakupy:tak::tak: Mojemu eMkowi kupiłam helikopter sterowany na pilota-marzenia z dzieciństwa, a przecież Święta są po to, żeby marzenia spełniać. I tak od 3 dni w domu trwają loty helikopterowe, a jak tylko otrzymał prezent to wszyscy faceci zniknęli do pokoju obok i jak się weszło to widać było tylko ich w kółku, zgromadzonych wokół małego helikopterka. Normalnie myślałam, że pęknę. Jak dzieci:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Po Wigilii poszliśmy na pasterkę, wczoraj u Teściów i z Rodzinką eMka siedzieliśmy, a dziś z moją. Ogólnie miło, sympatycznie, rodzinnie i śmiesznie. Oczywiście jutro waga prawdę powie, bo nie szczędziłam sobie pyszności. Co więcej dziś obudziliśmy się o 5.40 rano i stwierdziliśmy z Mężem, że jesteśmy głodni. No i tym sposobem Marcin wstał, zrobił mi kanapkę z sałatką warzywną, która zjadłam leżąc z zamkniętymi oczami, popiłam herbatą i zasnęliśmy spokojnie. Tak kimaliśmy do 10, zjedliśmy drugie śniadanko, a o 13 już na obiedzie. Także coś czuję, że waga skoczyła jak nic. Jutro napiszę, a teraz zmykam spać, bo już ledwo klikam.

A jak u Was Święta minęły?

Buziolki:*
 
reklama
bunny, wspaniałe wieści! :-) bardzo sie ciesze kochana! dawaj koniecznie znać co u ciebie :tak:

Wszystkim mamom chciałam złożyć spóźnione, ale najserdeczniejsze życzenia świąteczne i noworoczne za razem - zdrowia przede wszystkim i spokojnego dotrwania do końca ciąży :tak: żeby największe problemy Was omijały, a te malutkie podsycały chęć do działania :-)

U nas wreszcie spokój :-p goście pojechali, więc cieszymy się ciszą i wolną przestrzenią naszego M3 :-D
 
Do góry