reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
hej! ja już dziś padam na pysior ale kupa roboty zrobiona
biggrin.gif
zostało mi jeszcze pastowanie podłogi
cool.gif
prasowanie i pakowanie prezentów
biggrin.gif
my prezenty dajemy pod choinkę dopiero wieczorem bo by moje dzieciary z ciekawości nie wytrzymały
laugh.gif
wigilia w domu z teściami a potem byczenie się przed tv i dojadanie tego co zostało z wieczerzy-a zostanie na pewno kupa więc zgaga murowana
laugh.gif
w drugie święto przyjeżdżają szwagrowie z rodzinami na obiad
confused.gif
i moje ukochane drugie święto-jedziemy do mojej mamy
biggrin.gif
ŻYCZĘ WAM ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT
yes2.gif
 
Hej dziewczyny, ja dzisiaj chyba przeholowałam... mam nadzieję, że święta nie będą przeleżane... Bo dzisiaj od 4 godzin leżę tak się brzucholek zbuntował.

Kobitki ja również chciałabym Wam i Waszym bliskim życzyć pięknych, radosnych, ale także spokojnych świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze pełnej miłości i ciepła! :-)
Tylko nie przejadać się zbytnio :-p:-D
 
Martolinka, Ziewaczka-hehe ale sie usmialam; nie, kotow sie u nas nie je, patrzac na ludzi to raczej hamburgery, steki i chipsy :-D Ale u mnie w polskim domku przede wszystkim polskie jedzonko, choc lazimy tez po roznych japonskich, koreanskich, wietnamskich, meksykanskich knajpkach to kota nigdzie nie widzialam :-D takze wszystkie persy w okolicy sa bezpieczne :-D:-D:-D


:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
KOCHANE-WESOLYCH SWIAT, SPOKOJU, ZDROWIA, CUDOWNEJ RODZINNEJ ATMOSFERY I PIEKNYCH PREZENTOW OD MIKOLAJA
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
witajcie;)

Dlugooooo Mnie nie było.......

ale byłam w Szpitalu Synek chciał wychodził...za szybko....na razie sytulacja opanowana....:tak::tak:

i zyczenia dla Was Dziewczynki:

Każdy z nas ma na tyle dużą dłoń, że może z niej uczynić Betlejem Każdy z nas ma na tyle ciepłe serce, że może przyjąć nowo narodzoną miłość... do tego wystarczy tylko wiara, nadzieja a miłość przyjdzie sama... Radosnych Świąt!

i udanych Porodów!!!!!!!!1
 
reklama
Do góry