reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Syneczki ale detyktyw z Ciebie;-)wpisuje sie w dane termin ostatniej @ . Ja miałam 12 a mam ten sam termin porodu co kobitki , które miały w inny dzień. Wiec suwaczek dziala blednie. Sa to roznice kilku dni wiec bez wielkiej róznicy.
 
reklama
Pewnie że takie drobne odstępstwa są nieistotne ale ja tu usilnie próbuję się pocieszyć ze w poniedziałek usłyszę silne zdrowe serdunio i stąd mój dzisiejszy upór ale anussia potwierdziła błąd w rozliczeniu mojego suwaczka skoro w terminie spodziewanej @ jest równe 4 tygodnie a ja równo tydzień temu się jej spodziewałam a więc 5 tydzień bez żadnego dodatkowego dnia :-( ja się tak nie bawię :-p;-) i już zmieniam suwaczka na tego który właściwie pokaże buuuu a już się pocieszyłam że mam 4 dni na plusie :-(
 
Anussia ja tylko właśnie czekam na ten brzuszek. Kochałam go w pierwszej ciąży i liczę właśnie ze to tych dziadów nie będzie widać jak urośnie brzuszek bo ja sie do nich teraz nie mogę przyzwyczaić i staram sie na niego patrzyć. Mojemu P. to nie przeszkadza ale mi bardzo. No ale czego sie nie robi i czego sie nie zniesie dla dziecka.
 
Mi też bardzo przeszkadzają rozstępy i skóra na brzuchu.Nie wiem jak ja będę nad morzem chodzić :-) Wcale stroju nie założę :-D
No i tak jak u Ciebie mojemu E.to nie przeszkadza
 
nuluska masz termin na piątego kwietnia? :) albo trzeciego? bo teraz sie pogubiłam :p
właśnie na 4.04 tak jak ty

Ja jestem na wychowawczym do 30 września i zamiast przedłużać zaniose L4 - ale szef się ucieszy:D:D:D:D:D i na L4 zawsze pansja wyższa bo inne sa składki zdrowotne!!
Czyli od razu 1.10 przyniesiesz L4. Wiesz jak to dokładnie wygląda? Mo mnie kumpele na innym forum straszą że musiały dzień lub niektore miesiąc odpracować żeby się jakieś składki zaczęły na nowo naliczać.
Ja mam wychowawczy do końca lutego ale też już bym chciała iść na L4 tym bardziej że podstawy do L4 mam. Ale jak mnie tak nastraszyły to nie wiem co robić.

nuluska ja dbałam o swoja skóre od samego poczatku, uzywałam oliwki i perfecta mama a mój brzuch i boczki wygladaja w tej chwili tak jak na zdjeciach
no ale właśnie pisałam że samo dbanie o skórę nie pomoże

A ja rozgryzłam tajemnice suwaczków :-D
Brawo :)

Najlepiej wzorować się na wyniku z usg
nie zgodzę się, z tego co wiem można się kierować wynikiem usg z okolic 12tc

A tak w ogóle powiedzcie mi dziewczyny jak pójdę tego 22 na usg czyli za 4 dni będzie już słychać serduszko? ponoć zaczyna bić od 21-22 dnia po zapłodnieniu ale czy faktycznie?
Wszystko zależy od tego kiedy była implantacja. Serduszko zaczyna bić około 21 dnia po zapłodnieniu ale wtedy jeszcze nie widać nawet zarodka a co dopiero serduszka. No przynajmniej u mnie tak było.
 
Czyli od razu 1.10 przyniesiesz L4. Wiesz jak to dokładnie wygląda? Mo mnie kumpele na innym forum straszą że musiały dzień lub niektore miesiąc odpracować żeby się jakieś składki zaczęły na nowo naliczać.
Ja mam wychowawczy do końca lutego ale też już bym chciała iść na L4 tym bardziej że podstawy do L4 mam. Ale jak mnie tak nastraszyły to nie wiem co robić..
o qrcze ja czytam na innych forach ze nei trzeba i sie juy nie zaglebialam w temat- to mnie nastraszyłaś!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chyba bede msusila wybrac sie do kadr i tam poromawiac...az teraz sie boje:(
 
reklama
Mój gin natomiast kazał nie brać mi terminów z USG pod uwage (choc były zblizone). Jezeli cykle byłe w miare regularne to OM się liczy. Mówił też , ze termin z USG jest nabardziej miarodajny z okolic 12 tc , bo pozniej juz kazda ciaza jest inna , zalezna od indywidualnych czynników
 
Do góry