reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Witam wszystkich po przerwie:)

Trochę mnie nie było, ale praca po 8 godzin dziennie nie wychodzi mi za bardzo na zdrowie:-(cały tydzień takiej pracy dał się we znaki i w weekend tylko leżałam i się obijałam:) Ale bym sobie poszła na L4, a tu ani widu ani słychu...może za jakiś tydzień uda się coś wykombinować:-)
A tak poza tym, witam nowe kwietnióweczki, a szczególnie te z Krakowa:-D
Kolenją wizytę mam za tydzień, ale już się nie mogę doczekać żeby zobaczyć co tam u naszego maleństwa słychać. Mam nadzieję, że uda się lekarzowi potwierdzić czy chłopiec czy dziewczynka;-)
Miłego wieczorka wszystkim:-D
 
reklama
Izka 01 Oczywiście zgadzam się .I to lekarz podejmuje ostateczną decyzję o tym czy podać leki czy wystarczą bańki. Ja nie jestem za tym aby przy byle katarku dawć antybiotyk.Jeśli lekarz powie że trzeba to trzeba ale nie odrazu.A z tą sepsą to troche przesadziłaś bo przecież człowiek chyba taki głupi nie jest i sepsy bańkami nie będzie leczył. A pisząc o antybiotyku miałam na myśli choroby leczone w domu a nie takie które wymagają pobytu w szpitalu i intensywnej terapi. Ale myślałam że to zrozumiałe.
A farmaceutą nie jestem więc na temat leków dyskutować nie będe bo się na tyle nie znam .Mówię tylko co mówi mój lekarz.
Wiesz przesadzilam czy nie faktem jest ze napisalas ze banki sa lepsze od antybiotyku, co nie jest prawda i moglo byc zle zrozumiane przez innych. A antybiotykow przy katarku sie nie zapisuje. I tylko o to mi chodzi. Nie chcialam Cie urazic, po prostu musisz pamietac ze ludzie ktorzy nie maja nic wspolnego z medycyna moga zle zinterpretowac takie slowa. Ty to rozumiesz ale ktos inny moze przekrecic albo pomyslec ze np. antybiotyki sa szkodliwe i lepiej ich nie brac. Tak na wesolo dam Ci przyklad, (oczywiscie nie sadze zeby to dotyczylo kogokolwiek z naszego forum) z zycia wziety, przyszla kobieta do apteki po tabletki dopochwowe, sprawdzam dawki wydaje i mowie co to jest, na co i jak zaaplikowac, a ona mi odpowiada "teraz juz wiem bo ostatnim razem polknelam". Wiec ja nigdy nie zakladam juz ze cokolwiek jest oczywiste, po prostu.

A ja mam troche urwanie glowy i znowu was dokladnie nie poczytalam. Mamy goscia z Polski no tak troche mu pkazujemy miasto itd. Ja sie rozgladam za prezentami, bo chcemy na Swieta do PL pojechac. Narazie mam dla siostrzenca (4 lata) duzy samochod, ciuszki i chce jeszcze dokupic wagoniki Thomas. Dla siostrzenicy (9 lat) mam lalke Monster High i jeszcze jakies czesci do pet-shopkow. I teraz zabieram sie za dorosla mlodziez :-) jeszcze nic nie mam a tu 7 osob...wow, chyba dla nich to po jakims drobiazgu bo zbankrutuje ;-)
 
Witam,
jestem tu, zaglądam, czytam, ale na pisanie jakoś weny brak...
w dodatku wy ciągle o jedzeniu piszecie ;P same ciasta, bigosy, placki i inne pyszności, a ja juz o linię muszę zacząć dbać ;P mdlosci w sumie juz nie ma, to objadac sie tak nie musze i moze z waga uda mi się zwolnic ;)

udało mi się ostatnio zrobić trochę ciuchowo-butowych porządków i opróżnić parę szafek. posortowałam ubranka po Jagodzie i duża część będzie się nadawałą dla chłopca :) pozostało czekać na potwierdzenie na najblizszym usg i ruszam z wyprzedażą :) jak mamy dziewczynek byłyby zainteresowane, to mogę wkleić zdjęcia na zakupowym :)
 
Ostatnia edycja:
Babeczki musze sie wam pochwalic co moj zapalony wedkarz dzis zlowil:
losos "chinook" znany tez jako "King Salmon" prosto z Pacyfiku

3eb0d58deb55ddd0med.jpg
 
Cześć dziewczyny:happy2:

Izka Wow:szok: Alllllleeee wielka ryba.Gratuluję. Kolację na następne dni już macie;-)

Afi co prawda ja akurat ciuszki po dziewczynce mam,bo moja Emi ma dopiero 16 miesięcy, ale myślę, że fajnie by było jakbyś wkleiła foty, może któraś z dziewczyn będzie zainteresowana:tak:

Pojechałam wczoraj z Szymonkiem do przychodni całodobowej , bo zaczął brzydko kaszleć i okazało się, że ma rozległe zapalenie oskrzeli:-( Ja już nie mam siły normalnie.Biedny jest, co wyjdzie z jednej choroby, to następna się przyplątuje.Urodzinki w domku niestety spędzi, ale postaram mu sie to wynagrodzić. Poza tym już postanowione, zarezerwuję mu turnus w sanatorium. Morze zmiana klimatu i zabiegi mu pomogą. Oczywiście odpłatnie, bo z NFZ nie wiadomo ile trzeba by czekać.
Poza tym chyba będziemy musieli zrezygnować z przedszkola, bo wydaje mi się, że to tam łapie coś ciągle. Dobra nie marudzę już...
Mój dzidziolek w brzuszku pozdrawia Wasze maleństwa;-)
Miłego dnia
 
izka wow!!!!!!!!!!!!!!!! jestem pod wrażeniem, pogratuluj mężowi!!!!!!!!!!!!! ale mu zazdroszczę!!!!!!!!!!!!!!! WOW

reniuszka ja w pierwszej ciąży studiowałam dziennie urodziłam kończąc 3 rok studiów na pg i nie miałam żadnej taryfy ulgowej, wszystkie egzaminy musiałam zdać we wrześniu zdać projekty itd. bo niestety w czerwcu nie byłam w stanie. W maju urodziłam a w lipcu robiłam jeszcze miesięczne praktyki zawodowe... ale można dać radę jak się chce :) moim zdaniem dziecko jest dodatkową motywacją

A ja ponownie w pracy... mam taki zapał że pożal się Boże,... no ale byle do czwartku. A w środe czeka mnie wizyta, jestem ciekawa czy uda się mojego lekarza naciągnąc na usg :) buziaki i miłego dnia
 
Witam wszystkie Panie po krótkiej przewie. Heh doszłam wreszcie do siebie. Wstretny jakis wirus przetoczył sie przez nasz dom. Kilka dni mega mdłości i braku sił. Wczoraj zamiast leniuchwac doprowazdałam dom do stanu uzytecznosci po mojej niedyspozycji masakra! Teraz bede Was śledzic na bieżąco i nie bede juz samolubnie o sobie tylko :-) Miłego dnia.
 
reklama
hej słoneczka:-)
stokrotta kochana dlaczego mi to robisz????
izka01 rybka super:tak:
maniaa dobrze że już lepiej, dużo zdrówka dla Ciebie i dzidzi:tak:

Ja mam mało czasu bo pakuje i pakuje a końca nie widać, masakra ile gratów uzbieraliśmy przez ostatnie 8 lat:szok:
 
Do góry