reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Paulettta no niby masz rację, nigdy nie narzekałam, że jestem szczupła, ale ma to swoje minusy i plusy... Jakies nerwy , stres i zaraz to się odbija na mojej wadze, a przy wzroście 167 jak spada poniżej 50kg to już szkieletorek :-D:szok: Teraz mam plan przytyć i oby po ciąży mi coś zostało :-)

Ziewaczka gratuluję własnego gniazdka :-) Jak było z przeprowadzką? Nie było Ci ciężko? Bo u nas pojawiła się pewna opcja przeprowadzki (wcześniej też trochę remoncik) w okolicach zimy i nie wiem czy dam rady jak coś? Bo już brzucho może się pojawić :-D

Julianna na początku ciąży (od 5tyg do 10tyg) miałam zalecone prze lekarza leżenie (poronienie zagrażające). Teraz już nie jest tak źle, ale mam prowadzić oszczędzający tryb. Z resztą jak więcej połażę to zaraz brzuch boli. Więc więcej leże jak aktywności...

Kasiagaw
drzemki popołudniowe - LUBIĘ!!! :-) Prawie codziennie mi się zdarzają

Dziewczyny a u mnie mąz zażyczył sobie bigos, już od kilku dni mnie męczy. Wstyd się przyznać, ale to będzie pierwszy w mojej "karierze kucharskiej" :szok: Więc nastawiłam mu tą kapustę - co z tego będzie? Nie wiem :-D Bo ja dwie lewe ręce do gotowania Dżizys krajst :-)

papatki
 
ja do bigosu daje kiełbase, grzyby suszone, przecier pomidorowy(na końcu), liśc laurowy ziele angielskie i to chyba wszystko:) jak cos mi sie przypomni dam znac:)
 
Wiecie co bawiłam się z młodą w wojnę na poduszki i pies mnie złapał za rękę:szok: była pewna że robię krzywdę Nikoli oczywiście tak lekko nawet śladu nie ma ale w szoku strasznym jestem.
Ziewaczka zazdroszczę że już po przeprowadzce mnie to też czeka mam czas do końca miesiąca, niby dużo ale przy moim zapale to będzie ciężko:-D
kasiagaw drzemek popołudniowych zazdroszczę, ja mnam brak czasu na nie od początku ciąży udało się z dwa może 3 razy. I dlatego też padam ok 22 no maks 23 a przed ciążą to pół nocy urzędowałam ale za to wstaje ok 6-7 zależy.
ewela_grzyba powodzenia kochana w pichceniu bigosiku już mi ochoty narobiłaś, ale dzisiaj robię fasolkę po bretońsku :tak:
 
Młody spi po wojowaniu z mamusią. Wszystko jest ostatnio na NIE NIE NIE...:baffled:

Paulusia kurcze to niedobrze, że Cie chwycił. Może coś zrobić dzieciom ...
Julianna ja max o 23 mam odjazd do spania wiec nie jestes sama;-)
ewela powodzenia!!! dasz radę;-)

Poranna i co wziełas sie do roboty? ja w miare sie obrobiłam , nawet już po obiedzie jestesmy;-)
 
Hej :)
ja od rana zabiegana. Najpierw skoczyłam do miasta, spotkała się z siostrzyczkami..u jednej objadłam się przepysznej zupy brokułowo - serowej...pychota
musiałam kupic farbę - malowanie ścian - cd...teraz kuchnia, jadalnia i salonik...najgorsze jest to sprzątanie juz po... dziś na obiad gotuje zupę pomidorową z makaronem i chyba usmażę placki ziemniaczane...
Ja na swoich teściów nie mogę narzekać, czekaja z niecierpliwościa na wieści o płci naszego Malucha, ale bez żadnych "rządań" ...na szczęście!
Ziewaczka - ciesze się razem z Tobą na nowe mieszkanko :)
Murka - za chwilę wrzuce Ci link na przepis na pyszny sernik - mój mąż go uwielbia
Stokrotta - cieszę się, ze z Szymkiem wszystko dobrze :)
Dziewczyny, napiszcie proszę, czy któraś z Was bierze PRENATAL DHA - od poniedziałku mam zacząć brać te witaminy i jak zobaczyłam jakie one są wielkie to się przeraziłam...i cena też dość duża... z góry dziękuję
buziaki
 
martolinka Sonia chciała bronic Nikoli bo mała piszczała a ja ją poduszką okładałam i to pierwszy raz się zdarzyło, młoda może z nią wszystko zrobić a ona nic i to ja muszę wiecznie bronić biednego psa
 
ilooonka ja biore prenatal dha i powiem Ci , ze wchodzą łatwo;-)a jak to opakowanie mi sie skończy to zamówie z jakies apteki internetowej choć nie znam jeszcze cen wysyłki bo zapłaciłam 39 zł za opakowanie...
paulusia to ona ją broniła.. a nie boli Cię reka? ugryzienie zwierzecia bardzo zle sie leczy
 
reklama
Do góry