reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Dzień dobry :)

Sonisia co do wolnego czasu to wszystko sie takie fajne tylko wydaje, tv nie ogladam prawie wcale bo mi łapie tylko 1, 2 i polsat :crazy: a z tymi dawno nie widzianymi znajomymi to tez myślalam że będzie fajnie, ale niestety mieszkam pod miastem i jak widać nie każdemu się chce ruszyć i pojechać trochę dalej i tak jestem trzeci miesiąc w łózku i odwiedziły mnie może 3 znajome :-(

Izka
zazdroszecze takich wyraźnych ruchów maluszka!

Ewela a czemu ty jesteś w domu? Zalecenie lekarza?

Ja zachcianek nie mam, za to nie mam za bardzo ochoty na cokolwiek a jestem ciągle głodna...i dogódź tu kobiecie :rofl2:

Stokrotta
wierzę że wyniki będą dobre!

Jestem w szoku jak niektóre z was późno tu piszą, ja chodze spać max o 22 :-) teraz to i tak jest lepiej bo pare tygodni temu ledwo dawałam radę wytrzymać do 21...za to o 6 mi sie juz oczy same otwierają...echhh
 
reklama
Witam dziewczyny !

Ja jak zawsze w biegu yhh z chwilami na kompa a w dodatku maluch dostal katar i raczkuje z gilem do pasa , co chwile musze mu nochal wycierac i jest mega wrzask , ale wiekszy byl przy zakraplaniu noska :hmm:


g_agnes ehh no tesciowa pojechala nie ma co z tym tekstem . Moja na wiesc o kolejnych wnukach slowem sie nie odezwala na temat plci natomiast moja mamuska cos tam przebakiwala ze znowu chlopak ??:szok: No ale u Ciebie to inna bajka bo 1 dzidzius .

izka01 haha no nie mów ze twoj maz chce na balkonie wedzic rybki :-) Ale tak na marginesie swoja wlasna wedzarnia super sprawa !!


Dobra trzeba isc cos porobic i pomyslec nad obiadem .... Qrde jak my kobiety mamy przesrane .;-)
 
Heyka dziewczynki:happy:
Odebrałam wyniki Szymona i są w miarę tzn. limfocyty trochę podwyższone, ale po infekcji może tak być:tak:
Wybaczcie, że tak krótko i tylko o sobie, ale muszę jakieś śniadanie zjeść , bo już mi się żołądek do pleców pomału zaczyna przyklejać.Potem jedziemy na Targi Książki.
Milutkiego dnia wszystkim.
 
Odpowiedziałam swojej teściowej że jak bedzie synek to bedzie najukochańszy na świecie;)
Ona wie, że jej nie trawie. Bo jak to napisała izka ona wszystko wie najlepiej i ja sie nic nie odzywam dla zachowania pozorów. Olewam ją.
Ma córkę i jej siedzi cały czas na głowie i córka z mężem często się przez to kłócą. Bo jak stwierdził mąż jej córki nie przyjdzie i nie wypijeherbaty jak normalny człowiek tylko odrazu zaczyna im sprzątać.
Dobrze, że u nas bywa baaaaaardzo rzadko. Ale ostatnio powiedziała że jak sie urodzi dzidziuś to nie bedzie patrzyła na nas tylko bedzie przyłazić. :/;/ Już przez to spać nie moge;)
 
Hej brzuchatki
Dawno nie zaglądałam do Was ale ostatnio mam paskudne ciążowe nastroje. Wszystko mnie złości, byle co wyprowadza mnie z równowagi i nie chce Wam tutaj psuć atmosfery.
Ech te hormony....:-(
miałam wczoraj wizyte i jest OK
Pozdrawiam Was wszystkie:-)
 
Witajcie kochane!
Ja dziś w miarę wyspana, trochę posprzątam i do miasta jadę, mężulo ma imieniny w sobotę i chcę mu kupić krem, którego zawsze używa (ale niespodzianka, hihi) no może jeszcze coś wykombinuję.
Kurcze chciałabym mu upiec sernik, bo uwielbia serniki, ale kompletnie nie mam pomysłu ani umiejętności - tzn - parę razy próbowałam piec ciasta z przepisów internetowych ale nigdy mi nie wychodziło, no szok po prostu, nawet serniki na zimno mi nie wychodzą, porażka... W każdym razie prośba do Was kochane - jak znacie jakiś przepis na sernik, który zawsze wychodzi, to proszę wrzućcie go do wątku kulinarnego, będę ogromnie wdzięczna:-)

madziaka78 - super pomysł z uszyciem pościeli, też uwielbiam szyć, tylko nie mam maszyny i jedynie w rękach drobne prace wykonuję, ale daje mi to dużą satysfakcję, poza tym jaka oszczędność:tak:
stokrota - cieszę się wyniki Szymona są w miarę ok, pewnie za kilka dni wszystko wróci do normy
poranna kawa - dużo zdrówka dla Twojego maluszka - ile ma miesięcy?
pauletta - też zawsze zazdrościłam dziewczynom, które chciały przytyć, choć one pewnie wcale nie są zadowolone z tej sytuacji. Ja jestem niestety z tych które zawsze miały parę kilo za dużo, mam nadzieję że po dziecku wrócę do formy wcześniej czy później:-)
ziewaczka - fajnie że się dobrze czujesz w nowym mieszkanku, to jest najważniejsze!
juliana - mam nadzieję że czas będzie Ci coraz szybciej mijał, a dla zabicia czasu polecam pasjansa-pajączka:-D

miłego dnia brzuchatki!
 
Oj Sonisia- jasne,że lubię:-D i zazdroszczę fajnych dzieci! Ciekawe swoją drogą czy pójdziesz w ślady siory i będziesz miała gromadkę:-p

Muszę sie z Wami podzielić dziewczyny czego (jak sie okazało) nie lubi moje dziecie...zapachu dezodorantu! Już 2 razy zmieniałam zapach, ale nic z tego. Gdy tylko powącham to od razu lecę do toalety:szok: Takie małe, a już rządzi:-p
 
g_agnes moi Teście też na punkcie płci mają nierówno pod dekielkiem. Cały czas się dopytują czy coś wiem, tak jakbym co tydzień u Gina była. No nie ogarniam:no:

madziaka78 gratuluję ruchów Krasnoludka :tak:

reniuszek powodzenia na rozmowie;-)

sonisia ale podkręciłaś mnie tymi mandarynkami. Ostatnio u Mamy jadłam i były przeeeeeepyyyyyszneeee:-):-)

izka01 mi ostatnio Gin mówił, żeby ryb wędzonych nie jeść w ciąży bo niby mają bardzo dużo zanieczyszczeń w sobie...

MamiDo królowa matka-the best :-D:-D:-D

Ziewaczka gratuluje mieszkanka. Nie ma to jak na swoim:-)

Julianna co do spania to polecam drzemki popołudniowe. U mnie to normalka-prawie codziennie sobie kimam albo leniu****e popołudniami. Wtedy łatwiej mi wytrzymać do późna, bo normalnie to też o 22 już bym kimała.:tak:

stokrotta fajnie, że z Szymonkiem ok:tak:

My się powoli szykujemy do wyjazdu weekendowego. Koleżanka, która pracuje w biurze podróży organizuje wyjazd firmowy do Kudowy Zdrój i wkręciła nas na to. Także dzisiaj czeka mnie pranie prasowanie, a jutro pakowanie i wioooo. Tymczasem życzę wszystkim milutkiego dnia :tak:
 
Dobre.A myślałam że ja mam tylko wyczulony węch a tu się okazuje że jest więcej takich przypadków.U mnie jest jednak spokojniej bo na początku jak się psiknę to mnie drażni zapach ale potem jest ok. Zapachu nie zmieniam bo przed ciążą mi się bardzo podobał i teraz też ale po 5 min.
 
reklama
hej laseczki:)
ale sie rozpisałyscie:)
izka dzieki za zainteresowanie, moim postem:) witaminy zawsze biore po sniadanku. wczoraj zrobiłam test i zjadłam wieczorem, było ok. więc teraz witaminki nie rano a wieczorem:)
własnej wedzarni zazdroszczę:) mniam!
do do teściowych i płci u nas jest ok, tesciową moją jest super:) ale babcia mojego J..kiedys, to znaczy gdzies w 14 tygodniu jak byłam, powiedziała do mnie "oj nie wiadomo, czy bedę blixniaki, może jeden sie wchłonie i będzie jeden taki duzy" jezu byłam w takim szoku, że nic nie odpowiedziałam:)
ja mam dzis wizyte pfryzjerki:) od razu załatwi całą rodzinkę;) ja kolor a chłopaki pod maszynke:) mysle, nad jakąs fajną fryzurka dla młodego, ale pomysłu nie mam buu
mam pytanko, czy była któras w ciąży na mikrodermabrazji? moja cera bardzo mi sie nie podoba i chce cos z tym zrobic.
ziewaczka co do tipsów, ja nosze nieprzerwanie juz ponad 5 lat:) kwestia przyzwyczajenia:) bedziesz uzupełniać?
no i augustynka i ziewaczka, czekamy na jakies fotki ślubne:)
ja już mam posprzatane, grochówa sie gotuje, muszę jeszcze tylko siebie ogarnąć:)
miłego dnia:)
 
Do góry