reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

hej dziewczyny. Jakoś ciężko mi odpisywac każdej może dlatego że nie na każdy temat mam coś mądrego do powiedzenia:)

sonisia zwolnij troszkę, odpoczywaj kiedy tylko potrzebujesz.

A ja mam teraz problem wymyślenia tematu pracy magisterskiej;/ :(
 
reklama
czesc Babeczki:*

witam nowe Mamcie-Madzika78 i Doka-------i dopisuje was do Listy:) z sama Przyjemnoscia

Sasi-to nie fajnie ze masz takie boleci brzusia....

Ja dzis tez jakis dzień nerwowy.....M. chodzi nabuzowany Marcyska-wariuje tez.....ehhhh:-(

szkoda slow...:(

ale wam marudze
 
ja tez witam sie z nowymi mamusiami
podlaczam sie takze pod zyczenia dla ziewaczki. Wszystkiego najlepszego! wiem ze troche pozno ale bardzo szczerze :)
Izka ja tez mialam straszna ochote na pomidory od samego poczatku ciazy :D soki, sosy, zupy... ale najbardziej na spaghetti z sosem z pomidorow...
sonisia dziewczyny maja racje. chyba dzidzia domaga sie wiecej odpoczynku! ale powiem ci ze ja mam straszny problem z kregoslupem bo boli niesamowice przez co nei moge spac :( nie wiem czy to wina tego ze od dziecka cos z tym kregoslupem bylo nie tak (plus same wiece jaki mam rozmiar stanika:( ) a i jeszcze wracajac do starego posta, ja emigruje jak na razie na stale, rodzinka zostaje tutaj.
doka mi tez zdazylo sie juz zjesc i ogorki i kapuste ktore byly na zupe hehe

U mnie dziewczyny pelen relaks jesli chodzi o gotowanie bo gotuje moja mama z ktora obecnie mieszkam hihi zawsze pyta na co mialabym ochote i rozpieszcza mnie poki moze ;)
jesli chodzi jeszcze o zachcianki to mam mega na budynie w kazdym smaku, na cieplo i zimno ;)
trzymajcie sie dziewczyny i relaksujcie bo widze ze niektorym doskwiera nerwowy humorek :* to na pewno przez chmury
 
witam

do mnie chyba powoli też dociera energia drugiego trymestru, bo trochę lepiej się czuję i już nie chodzę śpiąca całymi dniami;-)
no i wyspana też jestem bo moje dziecko dziś miało dzień dobroci dla mamy i spał do 7.30:-)

Madziaka78
witaj i zdrówka życzę:-)
Izka
ja dziś robiłam kopytka:-) a braku apetytu nie miałam no może kilka dni w okolach 5-6tygodnia a tak poza tym to niestety w normie:baffled:
pomidorówkę też uwielbiam:-) ale mięso może dla mnie nie istnieć
Stokrotta
co do drzemki dziennej to mój Mateusz ostatnio lepiej znosi wieczory i wytrzymuje już do 20, ale czasem w okolicach 17 trzeba go rozbawiać bo wtedy najchętniej by się położył spać, tylko że potem płacze tak jak wam pisałam dlatego go wtedy zabawiam żeby mu się spanie rozbiło, najczęściej biorę go na podwórko jak pogoda na to pozwala i jest ok, gdyby nie płakał po tych drzemkach to bym go kładła spać, ale wtedy idzie spać po 21 i śpi do 6 rano, a jak nie śpi w dzień to śpi od 20 do ok 7
Sonisia
myślę że lepiej sprawdzić ten brzuch a głupie sny w ciąży to normalne
Doka

witam:-)


jak tak was dłużej czytam to ciągle tylko o jedzeniu i aż się głodna zrobiłam;-) idę robić kanapki;-)
 
Wow jakie kuchary mamy w wątku:tak:
Antonio nie zasnął dziś w dzień i jak tylko M wrócił wziął go na wycieczkę autem;-)
Ja przed wszelkimi zakupami powstrzymuje sie do około 20 tc wiec do tego czasu jak poznam płeć. Wtedy to juz bedzie pewne i zmian raczej nie bedzie;-)przetrząsnę piwnicę bo mam wszytkie ciuchy małego i dopiero zobaczę co trzeba kupić

Laski wyluzujcie bo maluchy sie denerwują:tak:
Sonisia krem z brokułów robie tylko ze świezych;-)
 
iloonka : finansowanie ochrony środowiska w Polsce lub na przykładzie regionu, województwa, miasta, gminy.
to jedna z ofert mojego promotora i chyba najbardziej mi pasuje.
Chociaż nie wiem jak temu podołam. Nie lubie pisac takich rzeczy. Po licencjacie mam traumę;)

Dziewczyny tak piszecie o tym gulaszu może któraś wrzuci fajny przepis. Może zrobie z plackiem ziemniaczanym. tzn placek po węgiersku albo po zbójnicku
 
g_agnes - temat zupełnie nie z mojej dziedziny...mój mózg jesttypowo humanistyczny :( na temat ochrony srodowiska mam podstawowe informacje a tu do tego finansowanie...chyba wiaże się z tym duzo chodzenia, szperania...i cyfry buziolki
 
w sumie dziedzina tez nie moja ale na mojej uczelni nie można było sobie wybrać promotora którego oferta by najbardziej Ci pasowała;/ Dlatego obawiam się jak to będzie.
Ale dziekuje za wsparcie i za odpwoeidz kochana
 
reklama
My po wizycie i po raz pierwszy nie mam dobrej wiadomości tzn. z dzidzią wszystko ok., więcej napisze na wizytowym, ale ja podobno mam za niskie TSH i jak najszybciej mam iść do endokrynologa.Mam 0,8, a norma jest od 0,4, ale gin twierdzi, że to jest zbyt ogólnie podana norma , a tak niskie TSH jak moje świadczy o problemach z tarczycą:-( Która z Was dziewczyny leczy się u endokrynologa ???Boję się o dzidzię....
 
Do góry