reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

murka81 - dzięki za radę :) wszystko fajnie tylko, że ja nie piłam i nie pije kawy..zapach bardzo mi się podoba ale smak...muszę pomysleć, co by mi tu mogło pomoc. A może to poprostu wina okropnej jesiennej pogody i jutro juz bedzie ok...
Maniaa - moje gratulacje :* ja tez juz bym chciała wiedzieć, kto mieszka u mnie w brzuszku...ale musże jeszcze czekac do 10.11.
buziolki
 
reklama
u mnie dzisiaj dzień bez obiadu. Mąż jeszcze w delegacji więc nie opłaca mi sie gotować tylko dla mnie.
Jutro na jego powrót zrobię zapienkankę chlebową (z czerstwego chleba:) uwielbiamy ją.
Jeśli lubicie dania z mięsem moge wrzucić przepis na przepyszną karkówkę.szybki, prosty i spradzwony przepis.
 
Strokrotka chodze prywatniedo gina i place 100 zl za wizyte
Mstrzalka tesciowa sie nie przejmuj, moja widziala mnie w ciazy raz i nawet o nic nie spytala, mojego tez nie pyta, w ogole ja nasza dzidzia nie interesuje, jest obrazona na caly swiat, ale to tak od zawsze:p

U nas z sexem bylo tak ze na poczatku moj sie troche bal, ze dzidzi cos zrobi, ale poczytalismy na necie , ze nie ma przeciwskazan i juz sie nie boi z tym za ja ochoty nie mam. Jak jest 2 razy w tyg to juz swieto:p Jakos jak mnie tak wytrzacha to potem mam mdlosci:p czasami troche marudzi, ale mowi, ze jak mam sie zmuszac to to nie ma sensu.
Paznokcie juz mam zrobione, ciezko sie pisze:p ale ladnie beda na slubie wygladac:D
 
stokrotta a brat mieszka z wami? ziewaczka nie za fajny ten twój lekarz ale jeśli nie chcesz go zmieniać to może chociaż idź na konsultację do innego? afi to jesteśmy dwie góry lodowe:-Dmania gratuluję udanej wizyty:-) martolinka ale się uśmiałam:-D magda85 dawaj telefon na kaloryfer niech wyschnie-mój wykąpał się w gorącej herbacie i po wyschnięcu i działał:-)
 
Ostatnia edycja:
ilooonka może to rzeczywiście wina pogody i jutro już będzie dobrze:) w razie dużego bólu pozostaje apap
Ziewaczka najfajniejsze są przygotowania tuż przed ślubem, kosmetyczka, fryzjer ach stajemy się nieziemsko piękne:) nie martw się tylko niczym i nie psuj sobie humoru:) to wasz wielki dzień!!!
 
laski utopiłam dzis telefon w wannie fuck:(
do tego nasza sunia rozwaliła sobie łape na spacerze...mega krwawiła..mieszkamy na 3cim pietrze, więc cała klatke musiałam umyc, bo tak było nachlapane:( biedna
 
Maaania już coś widać? Ja jutro idę do Ginka więc może też mi coś powie:D:D

Miłego popołudnia wszystkim :-)

Ja to między nóżkami nic nie widziałam ale Pani doktor powiedziała że to raczej dziewczynka na 70%, dodam że dziś się pupka odwróciła :) lekarze z dużym doświadczeniem wiedzą miej więcej co się tam kryje:) ja trafiłam na fajną lekarkę która super dokładnie wszystko tłumaczyła, tydzień temu też byłam na usg ale jakoś miałam wrażenie że lekarz się gdzieś śpieszył i tak wszystko szybko trwało, że do końca nie byłam zadowolona więc postanowiłam iść prywatnie i nie żałuję!!! Uspokoiłam się:) A moja dzidzia ma już 83mm :)
Powodzenia jutro:)
 
reklama
Do góry