reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Witajcie dziewczyny!
Stokrotta ciesze sie ze wszystko dobrze sie skonczylo ale pewnie strachu sie najadlas niezle.
Sonisia wlasnie obejrzalam twoje fotki REWELACJA super pazurki, make up i butki:tak:
Agata twojej sesji niestety nie obejrzalam bo nie mam polskich liter pozniej poszukam gdzies i wkleje:tak:
Strasznie wam zazdroszcze Agata i ziewaczka tych calych przygotowan ja podobnie jak Paulusia jeszcze bede musiala poczekac tylko ze ja sama wybralam najpierw dzidzusia bo nie chcialam juz czekac;-)
Jak wiecie wczoraj mialam USG nie napisalam nic bo czasu nie mialam wogole tu zajzec ale zaraz wskocze na odpowiedni watek i wszystko napisze. Teraz lece zjesc obiadek bo strasznie glodna jestem :wink:
 
reklama
U mnie bolerko odpada bo suknia ma rekaw 3/4, ale ze z koronki to nie bedzie mnie on ogrzewal wcale a wcale:p Jutro wioze dane swiadkow do USC, pozostalo mi kupic podwiazke:p Wiazanka zamowiona, wlasnie powiesz Augustynka jaka wiazanke sobie zazyczylas? Na przyszly tydzien paznokcie i brwi, w dniu slubu makijazystka i fryzjer. Na solarium nie chodze.

Duza kula z białych goździków :) Ze srebrną rączką z koralików


Agata slicznie wygladałas w dniu Ślubu... i Twoja córeczka cudowna!
 
Czesc Dziewczyny!
Nie czytalam jeszcze za duzo co pisalyscie bo od razu spiesze z wiesciami.
wiec bylam dzis na usg i wszystko ok!!! przestawili mi tylko termin na 27.04 czyli o 1 dzien czyli dzieciaczek jest o dzien starszy:-)
tak wiec zmieniam w suwaczku. ma dlugosc 8 cm od glowy do pupy 8 z tego co wyczytalam) sprawdzili tez przeziernosc karkowa bylo ok.
dostalismy zdjecie gdzie dzieciaczek trzyma raczke przy buzce jakby chcial ssac. ale malo sie maluch ruszal, no to mi wytlumaczyli,ze czesto spia te dzieci. ale serducho duzo wieksze w porownaniu do tego sprzed paru tygodni i wali jak mlot:tak:takze ciesze sie ogromnie:-D
 
I znów samotny wieczór jak ja tego nie cierpię... wczoraj G był w wawie i powrót po 23, a dziś mecz grają jakiś tam i znów powtórka z rozrywki. Trzeba znaleźć jakiś fajny film czy cuś. Dziwnie tak być w "pustym" i cichym mieszkanku, bo za dnia wiele tu się dzieje :-D
Dzięki dziewczyny za komplementy :-)
justynaj- super,że wszysko ok :-)
augustynka- fajny pomysł z goździkami :tak:
 
Cześć dziewczyny, ja dzisiaj tylko na chwilkę, bo cały dzień spędziłam u mojej babci-jutro postaram się Was nadrobić, a z tego co dojrzałam dzisiaj, to gratulacje dla Justynaj-wspaniale, że u dzidzi wszystko w porządku:-)
 
dzień dobry dziewczyny
Justynaj świetne wieści :) tak trzymaj!
A ja witam się z wami. Wczoraj dostałam od lekarza zaświadczenie i (w końcu) kartę ciąży! dziś do pracy przyniosłam to zaświadczenie, teraz na legalu i pod ochroną! :) aż do końca macierzyńskiego :) a jak u was brzuchatki? pozdrawiam
 
reklama
Hejka:-)

justynaj super wieści:happy:

agata Ty korzystaj kochana z tych samotnych wieczorów bo od kwietnia to będzie nierealne;-) Mnie się marzy taki wieczorek.Dłuuuuga kąpiel z olejkami, jakaś maseczka, ulubione filmy, czy fajna książka, cisza... spokój...:rolleyes:



Ja dalej nie mam karty ciąży, ale w przyszłym tygodniu mam wizytę, a gin. obiecał, że tym razem ją wypisze. Mnie się wydaje, że oni bardzo ostrożnie podchodzą do ciąż do 12 tyg.Pózniej jest już z górki;-)
Miłego dzionka dziewczyny
 
Do góry