reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Syneczki dobrze,ze jestes w domu ze swoimi szczesciami! Dadzą Ci największe wsparcie!!! Tule czule. Daj koniecznie znać jak zaczniecie z mezem staranie o dzidziusia! Badzcie silni.

Cały dzień zagmatwany. Wszystko mnie dzisiaj boli i brzuch i krzyż :( A tu własnie wyruszam z Rafałem dawać zaproszenia na ślub. :/ Strasznie mi sie nie chce. Zrobiłam zupke ala zurek, a kolacyjke zrobie z przepisu, który dodała izka01.
I najchetniej poszłabym spać :(
 
Jesteśmy, USG genetyczne zaliczone:-)

mamido dzwoniłam już do gminy i nie ma kanalizacji w planach:no: Jest za to w planach budowa jednej oczyszczalni ścieków na więcej domów,faktycznie dopłaca do tego Unia, podobno 40%, ale prace zaczęłyby się w najlepszym wypadku ok. września 2012, a w najgorszym ok.kwietnia 2013. Nie możemy tyle czekać.Jeżeli chodzi o szamba to tak zaostrzyli przepisy, że trzeba teraz na nie pozwolenie na budowę, czekania jest na jakieś pół roku. Poza tym z oczyszczalni chyba nie zalatuje tak jak z szamba;-)


Tatuś zobaczył dziś maluszka pierwszy raz na USG. Sam się jakoś specjalnie do tego nie rwal, ale jak już pan doktor zaprosił go do środka, to nie miał wyjścia.Końcowy efekt był taki, że był taki dumny jakby to było nasze pierwsze dziecko, a nie czwarte:-)
 
Stokrotta- a teraz co tam jest w tym domku? Nie ma szamba? A co do aromatów, to nie na darmo szambo musi być w odległości 6metrów od ściany z oknami, ale są jeszcze tabletki neutralizujące do szamb-no cóż trzeba sobie radzić. Zanim zbudują kanalizację, to już pewnie węch stracę;-)
Anusia-od dzisiaj każdą nieobecność musisz zameldować:-D,bo inaczej będzie nieusprawiedliwiona:tak:
 
Ostatnia edycja:
mamido no właśnie nie ma szamba.Jest za to własnej roboty " kanalizacja" tzn rura w ziemii, a cały szlam szedł w pole. Tylko haczyk jest taki, że my kupiliśmy dom bez pola, pole kupił sąsiad i pewnie nie byłby zbyt zadowolony, gdybyśmy mu pole użyzniali takimi nawozami:-D;-)

anussia chodzilo mi o to, że nie przywitałam Cię w pierszym poście po powrocie z USG i to wlaśnie miałaś mi wybaczyć;-)

Szymon znowu ma gorączkę powyżej 38:baffled: Jak mu kaszel przechodzi to znowu gorączka się pojawiła. Ręce normalnie mi opadają
 
Syneczki badzo ci wspolczuje to co przechodzisz jest naprawde straszne :-(

Stokrotta super ze wszystko w porzadku z malenstwem fajnie ze tatus w koncu zobaczyl dzidziola. Ja mam usg w nastepny wtorek strasznie sie nie moge doczekac moj K wzial specjalnie urlop zeby zobaczyc maluszka:-)

Uciekam do lozia z goracym kakao i chalka bo mnie jakies paskudztwo atakuje:wściekła/y:

Milej nocki!
 
reklama
syneczki bądż dzielna:tak: stokrotta gratuluję udanej wizyty i udanego zakupu domku:-) agustynka suknia jest prześliczna:-) kochane moje zmykam spać bo padam znów na pysk! a na tą moją swędzącą cewkę moczową dostałam niestety antybiotyk....
 
Do góry