reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
syneczki - nie wierze.. :( kochana, tak pusto tu bedzie bez Ciebie..!!!!!!

przepraszam za poprzedniego posta - naprawde nie dopuszczalam myśli ze cokolwiek moze byc nie tak..! zwalilam to na to urzadzenie, bo nie moglam sobie wyobrazić jakie przerażenie czulas. a teraz .. musisz byc silna, przeplacz swój ból i wróć kiedys do nas z dobra nowina, ze jestes juz na innym wątku.

:(:(:(:(:(
 
Witajcie dziewczyny, nie bylo mnie caly dzien bylam daleko stad na urodzinach, mialam bardzo dobry dzien i mdlosci tylko wieczorem.a teraz siedze i placze. przeczytalam wiadomosc od syneczki, zawsze otwieram na ostatniej stronie najpierw.i zobaczylam juz co piszecie tutaj.
potem przeczytalam twoja wiadomosc Syneczki. nie wytrzymuje tego normalnie.
moja corcia lezy obok mnie spokojnie i zasypia wpatrzona we mnie.
przed chwila zapytalam ja czy mnie kocha.pokiwala glowa, ze tak.

Pomyslalam sobie, Syneczki, ze twoje dzieci beda dla ciebie teraz najwiekszym pocieszeniem, dla nich jestes najwiekszym skarbem.
wspolczuje ci bardzo i jestem pewna, ze przejdziecie przez to, i za krotki czas przyjdziesz pochwalic sie do nas, ze znowu jestes na przyszlych mamach.jestes bardzo silna dziewczyna, z tego co tutaj cie poznalam na forum i kto jak kto ale wy poradzicie sobie i wszystko sie ulozy.
 
W związku z tym, że nie wiem co jeszcze napisać w takiej sytuacji i każdy "normalny" temat wydaje się być po tym co się stało zbyt banalny- życzę Wam dziewczyny po prostu dobrej i mimo wszystko spokojnej nocy.
 
Dziekuje Stokrotta.wzajemnie spokojnej nocy i dla was wszystkich
ja nadal jestem ci wdzieczna za twoj post i odebralam go jak najbardziej pozytywnie, nie mysl inaczej. powiem ci, ze oszczedzalam sie przez weekend i nie plamilam.a jutro zalatwie te zaswiadczenie do pracy. bede przynajmniej spokojniejsza, ze zrobilam wszystko,co moglam

Orzeszek witaj, i dziekuje za pozdrowienia.my mamy po prostu kiepski dzien dzis tu na forum.ciezko jest sie otrzasnac
powodzenia na badaniu jutro. ja mam w przyszlym tygodniu
 
Witajcie Kwietniówki "stare" i nowe, nastrój nie za dobry, weszłam do was po weekendzie i w zasadzie nie mam ochoty już nic czytać jak przeczytałam post syneczki ... Całym serduchem z Tobą!
 
reklama
Do góry