reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Szczegóły na wątku wizytowym. Mam nadzieję że jestem ostatnia ze zła wiadomością. Mam nadzieje że mój Gracjanek zasnął jako ostatni. A jutro będę świętowała 26 urodziny rodząc synka z tym że nikomu takich atrakcji urodzinowych nie życzę. Wam się kochane uda! Jesteście wielkie, mega sympatyczne, dbajcie o siebie i o maluszki. Biada Wam jeżeli mnie nie posłuchacie.
P.S. jestem z mężem na lekach wyciszająco uspakajających. Chcę wymazać z pamięci widok zalanego krwią maluszka ale o Gracjanku nigdy nie zapomnę.
Jak tylko będzie można zaczniemy starać się o czwartą ciążę to pewne.
Powodzenia !!! Cieszcie się swoim stanem i kochajcie mocno swoje skarbeczki.
 
Syneczki tak strasznie mi przykro. A tak liczyłam, że nie będzie już złych wieści. Musisz być silna dla swoich chłopaczków i jak tylko będziesz czuła się na siłach to staraj się znowu o dzidzię. Dla mnie druga ciąża była lekarstwem na pierwszą nieudaną.
 
Boże Syneczki strasznie mi przykro. Tylko czas leczy rany i tylko on Ci pomorze. Gracjanek wróci do Was następnym razem w zdrowym i silnym ciałku. Mocno Cię przytulam!
 
reklama
Witam kwietnióweczki 2012

Chciałam się przywitać- po raz pierwszy na forum, po raz pierwszy w ciąży, zaczynam 12 tydzień;-)

Pozdrawiam serdecznie wszystkie przyszłe mamusie:-)

P.S. Jutro mam USG prenatalne- mam nadzieję, że będzie wszystko OKI;-)

P.S. 2 Wyrazy współczucia dla Syneczki. Dużo sił i wsparcia ze strony najbliższych...
 
Do góry