reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Cześć dziewczynki,
super że u was wszystko super:)
Ja miałam gości więc nie miałam czasu usiąść przy kompie i do was pisać:( dużo jest do czytania
U mnie brak dolegliwości czasem boli mnie głowa i jestem senna, a tak to mam nadzieje że wszystko ok usg mam dopiero za 2 tygodnie i już nie mogę się doczekać!!! Dlatego postanowiłam, że dziś zamówię ten detektor tętna płodu żeby się troszkę uspokoić, że wszystko jest ok.
A co do zachcianek to oczywiści jak pojadę na weekend do mamy albo teściowej to wtedy pofolguję sobie z zamówieniami :) bo mi się jakoś szczególnie przy garach na razie nie chce stać ;)
 
stokrotta no właśnie usilnie myślę i zapewne okaże się w połowie października co z tego wyjdzie ;-)
magda85 ja do tej pory też nie miałam ale już któraś z kolei mamusia coś tam wie do tego w kółko słyszę że ma być dziewczynka. Chłopcy nie chcą słyszeć innej wersji mąż tez woli córkę teściowa szaleje zamawia wnuczkę koleżanki z uczelni już kupiły śliczne różowe sukieneczki a ja mimo wszystko chcę chłopca! W całym tym szale zamówieniowym czuję się przytłoczona i chcę mieć już święty spokój no i syna w brzuszku :-)
Może jestem inna ale chce trzeciego!
 
mamido zdrówka jeszcze raz!!!! masz gorączkę? czy garło boli?
Magda-boli mnie gardło, śpik mam po kolana i jeszcze do tego ból głowy, ogółem jest fatalnie:no:

Co do grzybów Dziewczynki, to chyba chodzi o to,że one są po prostu ciężkostrawne, no i też chyba trochę o to, żeby nie jeść grzybów nieznanego pochodzenia (tymbardziej jak się człowiek na nich nie zna), bo nie wiem z jakiego innego powodu nie można by ich jeść- w tv często mówią, żeby nie dawać grzybów małym dzieciom, chyba z tych samych powodów.
 
Ja do cierpliwych niestety nie należę. Choć w sumie test nie był konieczny bo jakoś tak sama z siebie czulam , że to chłopiec.

Syneczki a może to nieśmiałe przeczucie, a nie tylko chęć posiadania kolejnego synka?;-)
 
Witajcie,
powróciłam
wink2.gif
komputer wysłałam do sanatorium i już powrócił .U na wszystko ok. Dzis pewnie nadrobię i potem napisze wiecej. Obroniłam sie , teraz ma luz blus!!!
 
Syneczki ja tez wolalabym synka, mimo ze maz ma parcie na corke i wszyscy mowia naokolo ze fajnie gdyby byla parka, ale ja czuje ze to bedzie pipka:-(
czuje sie coraz gorzej, dziewczyny po prostu jestem zalamana, zniechecona ta ciaza bo powinno juz ustepowac a ja nadal cierpie. Moje menu jest tak okrojone a na dodatek nie mam apetytu
 
Dziewczyny, od razu wam piszę. Maluszek jest zdrowy i przepiękny!!! Widziałam jak sie rusza, widziałam paluszki, nosek, stópki, serduszko. Słyszałam sedruszko... Normalnie banan z twarzy mi nie schodzi. Jestem taka szczęśliwa!!!!! :-D
 
Tworek- gratulacje, cieszę się razem z Tobą:-)
P. mgr Martolinka-wreszcieeee! bardzo się cieszę, korzystaj z luzu, ale już nas na tak długo nie zostawiaj;-)
Lelek- faktycznie długo cierpisz, biedaczku. Trzymam kciuki, żeby Ci już przeszło.
 
reklama
Do góry