reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

hej laseczki:)
mi też było wczoraj zimno. dzis troche garło pobolewa. młody na spacerku, ja ide sie zaraz wykąpać i gardło solą przepłucze.
mam balsam ujedrniający z ziaji myslicie, że mogę go używać? bo sie zastanawiam
przeczytałam wszystko, ale nie odniose sie do zadnej z was, żeby żadna nie czuła sie pokrzywdzona:D
buziaki, miłego poniedizałku:)
 
reklama
Anusia bidulo, Ty to masz przygody z tymi chłopiskami-współczuję

Stokrotta-super,że macie upatrzony domek-i nie bój się inwestycji-w bloku płaciłaś na fundusze remontowe, które nie wiadomo gdzie się rozpływały, a tu będą wydatki-ale tez będzie widać rezultaty-a finansowo nigdy nie przewidzisz przyszłości, ale będzie dobrze, zobaczysz.My mieszkamy w domku od dwóch lat, a jeszcze kupa inwestycji przed nami. powoli, powoli jakoś się wszystko kula do przodu.

Vilmaq-dzięki za troskę-dam znać wieczorkiem, co do odbijania, to ja też mam i myślę, że to przez to, że układ pokarmowy jest na zwolnionych obrotach, a my nie zwalniamy z jedzeniem...:-D

Augustynka-ja właśnie dlatego nie kupuję jeszcze detektora, bo się boję, że nic nie usłyszę-nie zamartwiaj się tylko schowaj go głęboko na jakiś czas, żebyś o nim na razie zapomniała.

Afiliacja-nic się nie martw, dla większości z nas jedzonko jest teraz podstawową potrzebą dnia;-),niedługo nasza "żarłokowatość" powinna minąć,a jak nie to będziemy zrzucać od maja...

Julianna-nie przejmuj się, za niedługo będzie się w naszych brzuszkach działo więcej-potem nie nadążysz pisać
biggrin.gif


Na razie pozdrawiam Was i Wasze Brzuszki, idę popracować.
 
Augustynko a może zwyczajnie nie trafiłaś w to miejsce? Rób powolne koliste ruchy, małe kółeczka nałóż uprzednio troszkę żelu. Badaj każdy fragment brzuszka w miejscu zgrubienia macicy. Pomimo tego że ja słucham od 9 tygodnia dzień w dzień również czasem potrzebuję nawet 2 minut by trafić w odpowiednie miejsce. Połóż się na spokojnie i poszukaj raz jeszcze, nie wierzę że na moim słychać a na Twoim nie !
 
Witam się poniedziałkowo:)
Ale żeście naskrobały :szok::szok:
Anusia współczuję przeżyć:tak:
Stokrotta super że upolowaliście domek:tak::-)Gratuluję
Augustynka spróbuj jeszcze raz tak jak pisze syneczki i nie stresuj się na pewno wszystko ok:tak::-)
Zeberka kolejna szczęściara:tak: gratuluję:-)
magda85-gdańsk ja nie mam pojęcia ale na wszelki wypadek odstawiłam balsamy ujędrniające, powinni na nich coś napisać czy można czy nie



Dziewczynki chciałabym zafarbować włoski i nie wiem czy można, jak myślicie??? mam mega odrosty i strasznie mi z tym źle
MamiDo i sonisia trzymam kciuki za wizytki&&&&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry