reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

troche mnie uspokoiłyście tym, że nie sama w braku chęci na małe co nieco z mężem.
Mam nadzieje moje drogie, że nam to przejdzie;) i wrócimy do normy:)
 
reklama
Ostatnia edycja:
Edytka, mój K jest taki wygodny, że po 7 latach związku i ponad roku mieszkania razem, zapowiedziałam, że ma czas to września. Jak wtedy nie weźmiemy ślubu, to koniec z nami. W czerwcu się zmobilizował i się oświadczył. Dobrze, że oboje nie chcieliśmy mieć wesela, to się wyrobiliśmy bez problemu ze ślubem. ;-) Takiego faceta sobie już wybrałam, że od czasu do czasu muszę dać mu kopa, aby przypomniał sobie, że trzeba się rozwijać. Nie żałuje jednak :tak:

 
justynaj-wychodzi na to że kobiet w ciąży są głupie :-D i to nawet może utrzymywać się do kilku miesięcy po porodzie
Anusia to naprawdę ciekawe spostrzeżenie,:-D :laugh2:tylko módlmy się żeby nie wyszło poza nasze forum
baffled5wh.gif
 
anusia ja to nawet nie wiem jakim cudem założyłam wczoraj stanik na lewą stronę i chodziłam w nim tak cały dzień a skapłam się dopiero wieczorem przed kąpielą bo nie umiałam go odpiąć:-D:-D:-D to się nazywa ciążowe roztargnienie:-D hehe marcelina dobre :-D
 
Ostatnia edycja:
anusia ja to nawet nie wiem jakim cudem założyłam wczoraj stanik na lewą stronę i chodziłam w nim tak cały dzień a skapłam się dopiero wieczorem przed kąpielą bo nie umiałam go odpiąć:-D:-D:-D to się nazywa ciążowe roztargnienie:-D hehe marcelina dobre :-D
Zeberka- byle Ci było wygodnie kochana, reszta się nie liczy. W końcu moda się ciągle zmienia
wink2.gif

Za to u mnie roztargnienie objawia się tak, że ciągle stoję np. przed otwartą szafą, czy lodówką i usiłuję sobie przypomnieć czego szukam
confused.gif
dlatego normalne codzienne czynności zajmują mi dwa razy więcej czasu, ale nie zamierzam się tym jakoś specjalnie przejmować- no ale to czy powyłączałam kuchenkę i wszystko inne z prądu to sprawdzam po dziesięć razy...
 
anusia ja to nawet nie wiem jakim cudem założyłam wczoraj stanik na lewą stronę i chodziłam w nim tak cały dzień a skapłam się dopiero wieczorem przed kąpielą bo nie umiałam go odpiąć:-D:-D:-D to się nazywa ciążowe roztargnienie:-D hehe marcelina dobre :-D

ja wczoraj chodziłam w majtach na lewa strone;) ale stanik to juz wyższa szkoła jazdy:)
chłopaki poszli z psami, po ciacho i poujać się, a ja oglądam 1miłość.
anusia ogładasz:D?
 
reklama
Do góry