reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Hej dziewczynki. Ja już dzisiaj "w normie", chociaż bardzo chce mi się spać, ale to chyba przez ciśnienie- mówili, że dzisiaj spadek.
Jak tam u Was?
Maniaa-ból głowy w naszym stanie to rzeczywiście horror, dałaś radę bez apapu?
Anussia- biedna dziewczyno jesteś, a łapki nie byłyby lepsze niż trutka:confused: przecież nie wiadomo, gdzie te cholery Ci krążą w nocy i roznoszą to paskudztwo np. po kuchni-dla ludzi taka chemia też nie jest obojętna.
Paulusia- korzystaj ze wspólnych chwil. Miłego urlopku.
Agata777-niektóre z nas "górą", a inne "dołem", nasz świat się teraz kręci wokół kibelków:sorry2:
 
Witam ciężaróweczki
Wybaczcie ale wpadam się tylko przywitać i życzyć Wam miłego dnia. Plecy na w odcinku lędźwiowym tak dają dziś o sobie znać że wykluczone siedzenie. Tak tak pamiętam ten ból to, się zaczyna...
 
ja sie wykąpałam naoliwkowałam i zajadam suchą bułe, bo żółty ser się skończyl;)
dzisiaj nawet dobrze sie czuję, najgorzej u mnie popołudniami i wieczorami.
jutro wizyta i skierowanie na badania pewnie dostane. myslę, że tylko morfologia i mocz tym razem, zobaczymy.
agata a ty wizyte masz pewnie za tydzień? będziemy się tak wymieniać;)
 
MamiDo
user-online.png
-u mnie ładna pogoda tylko wiatr wieje jak oszalały.
anussia201
user-online.png
-myszy to jedyne zwierzęta których nienawidzę brrrrr
 
agata ciesze się z twojej wizyty:) miałam jednak na myśli agate89 :) chodzimy do tego samego ginekologa:)
u mojego gina wizyty sa co 2 tygodnie. na pierwszej mnie bedał na drugiej nie, tylko usg. może nie chce mi grzebać tam za czesto;) obstawiam ze w czwartek bedzie badanie.
 
reklama
Do góry