reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Apropo dziewczyn które mają mdłości czy wasz lekarz nie zaproponował Wam czopków?? Bo mi zaproponował tak awaryjnie,choć przyznam się że od wczoraj zaczełam je brac i mdłości z rana są ale mniejsze,ponadto słyszałam że herbata imbiorwa jest dobra musze wypróbować :-)Może któraś z Was ją piła??
 
reklama
Witajcie

Ale ostatni mam urwanie głowy. Nie mam nawet kiedy od was zajrzeć. W poniedziałek wyjeżdżam do siostry na 1,5 tyg i mam mase rzeczy do załatwienia. No i nadrabiam telefony do rodzinki bo dawno nie dzwoniłam. Ale zaraz nadrobie wszystkie posty dzisiejsze.

U mnie chyba mdłości mineły bo już 2 dzień spokój. Mam nadzieje,że już nie wrócą. Za to cycuchy zaczeły boleć,aż młodego wziąść na ręce nie mogę :-D
 
Witam nowa kwietnioweczkę!

Augustynka gratuluje zaręczyn:-) Twój narzeczony musi być romantykiem. Brawa dla niego ze poprawił Ci humor

Syneczki to ciężki sobie studia wybrałaś i do tego dzieci , mąż, praca wielki szacun . Ja bym sobie na pewno z tym wszystkim nie dała rady.

Julianna* tak mi chodzi Twój nick po głowie i sie zastanawiam skąd go znam. No i mnie oświeciło :-) . Utworzyłaś kiedyś wątek "mamusie 2012". Czasem tam piszemy z dziewczynami.

Angelie to przyjeżdżasz do Pl?

Dziewczyny jak też mnie głowa boli! Zaraz mi pęknie a tu nic nie można wziąść.
 
Angelie to przyjeżdżasz do Pl?


Słonko jadę do holandii do siostry. Tak się złożyło,że siostra jedna w holandii, ja w anglii a teraz druga siostra wybier się na zarobek do niemiec :-)
Mama z nami jest biedna. Najgorzej przeżywa,że u każdej z nas ma wnuki i nie ma z nimi kontaktu. No ale taki los rodzic - dzieci dorastają, zakładają własne rodziny i nie raz z daleka. Nas pewnie też to czeka :-(

A muszę wam się czymś pochwalić. Z moim M jesteśmy już 9 m-cy po zaręczynach ale jakoś odwlekał tą sprawę z terminem. Wkócu go przycisnełam i zaplanowaliśmy na 2013 rok na wiosne. Jeszcze sporo ale kase trzeba odłożyć :tak: Zrobimy ślub i chrzciny za jednym zamachem.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a musi być 2 modków? Bo jak nie to niech będą Syneczki, Bunny i Paulusia.

Ja jestem za.Wkońcu co trzy głowy to nie jedna :-D

Kurczaczek_k dbaj o siebie i życzę zrówka


U mojego maleństwa bije serduszko i jest wszystko w porządku. Ma 6 tyg i 0,5cm:)

Gratulacje!!!

augustynka serdeczne gratulacje z okazji zaręczyn.



dokladnie tak :tak:

powiedzcie kochane czy oznajmilyscie rodzinie, ze spodziewacie sie dziecka? a w pracy? sama nie wiem czy to jeszcze nie za wczesnie...:szok:


U mnie jak tylko zrobiłam test i wyszło że jest fasolinka obdzwoniłam całą rodzinę. A mój M dowiedział się później bo nie było go w domu. Nie mogłam usiedzieć żeby się komuś pochwalić więc mój dowiedział się prawie na końcu :-D Z pracą naszczęście nie mam problemu bo nie zdążyłam jeszcze wrócić do pracy po ostatnim maluchu :tak:

Witam nowy mamuśki wśród nas


Bunny86 dziękuję. Nie ukrywam,że jestem bardzo szczęśliwa bo myślałam,że skończy się na zaręczynach. Mój M jak tylko nawiązywałam do tematu to albo był zmęczony albo nie chciał dziś o tym myśleć. Spędzało mi to sen z oczu
 
Ostatnia edycja:
My jeszcze nikomu nie powiedzieliśmy o ciąży (chociaż ciężko jest utrzymać to w tajemnicy)
Do 10tyg podobno jest najwięcej nie powodzeń ciąży to postanowiliśmy, że powiemy za jakieś dwa tyg. Akurat w urodziny mojego taty taki prezent dla dziadka;)
Przypomnę, że nasza kruszynka ma 6tyg i 0,5cm:)
 
Mycha
mi tak mówił jeden lekarz że nie można tego określić:eek:
Ewa
ja powiedziałam juz w pracy, no i w domu mamie i siostrze, poszłam na zwolnienie więc nie dało się ukryć, niedługo pewnie sąsiedzi się zaczną domyślać skoro siedzę w domu;-), a tak specjalnie to nie mówię, ciągle się boję...
 
Angelie-dobrze że przycisnęłaś swojego narzeczonego :-) nie miał wyjścia musiał ustalić datę-kobiecie w ciąży się nie odmawia :-D

Co sądzicie o środkach na komary i muchy? Mieliśmy Brosa do kontaktu z wkładami i to nie było szkodliwe tak przynajmniej było napisane w ulotce a dzisiaj E.kupił Brosa ze zbiorniczkiem do kontaktu i aż strach użyć,najlepiej używać przy otwartych oknach ale ja zmarzlak i zmarznę w nocy :-p
 
reklama
Witam dziewczynki odpowiedź od admina
"Wybierzcie z pośród siebie 2 osoby które w waszej opinii się nadają do tej funkcji. Później zgłoście się do mnie a ja nadam uprawnienia."

A więc jak decyzja zapadnie co do wyboru to trzeba napisać do admina i gotowe
 
Do góry