reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

marcelinko popatrz na wątek z imionami :-p pisałam iż wybierając imię dla dziewczynki mieliśmy trzy typy Marcelinka Michalinka i Natasza a to zbieg okoliczności :-D
augustynko zatem gratuluje i cieszę się wraz z Tobą
 
reklama
Magda85
mi dziś po pawiku od razu ulżyło, także polecam:-D:-D
a tak na serio mi lekarz tłumaczył to tak że jak bierzesz duphaston i jest wysoki poziom progestagonu to możesz mieć mdłości i raczej przy tym leku sa, bo jesli byś nie miała to by znaczyło że poziom tego hormonu był bardzo niski, a że zbadać tego się nie da to lepiej jak sa bo to swiadczy o tym że jest dość tego hormonu który podtrzymuje ciążę
Augustynka
gratuluję zaręczyn:-)
 
augustynka-gratuluję takich zaręczyn :-) wiesz że ja też mam takie myśli,wcale ciążowo się nie czuję,boję się iść do ginekloga ponownie bo mam jakieś dziwne przeczucie że nie zobaczę serduszka...na prawdę nie wiem skąd biorą się taki myśli
 
augustynka-gratuluję takich zaręczyn :-) wiesz że ja też mam takie myśli,wcale ciążowo się nie czuję,boję się iść do ginekloga ponownie bo mam jakieś dziwne przeczucie że nie zobaczę serduszka...na prawdę nie wiem skąd biorą się taki myśli

Te myśli są okropne i strasznie dręczące. Nie mam w sumie żadnych objawów, nawet piersi mnie o wiele mniej bolą... Ehhh :/ Tylko wzdeci i ich skutki, ale nie wiem czy nie jest to spowodowane złą dieta... Tez sie własnie boje, ze pojde do lekarza, a on mne bardzo negatywnie rozczaruje ;(
 
augustynko gratuluje zareczyn:) moje były dla mnie mega zaskoczeniem:)
robaczku to samo mi wczoraj kolezanka mówiła, że jak jest wysoki poziom progesteronu to są mdłości, a to dobrze dla ciąży. jednak przy damianku nie miałam prawie zadnych mdłości, a ciążą wzorowa, dzidzius zdrowy:)
syneczki to ci sie udało z totolotkiem:) hihi pracodawca pewnie srednio zadowolony co? mniam pierogi:)
laseczki, tez mam stresa przed jutrzejsza wizyta..boje sie, że zobacze np. tylko jedno serducho i co wtedy? jednak staram sie mysleć pozytywnie.
 
i ja chcialam sie przywitac i dolaczyc do kwietniowych mam 2012

jestem w 7tygodniu ciazy (zarodek zwany "Orzeszkiem" ma 5 tygodni) - slychac echo plodu, ale serduszko jeszcze nie bilo (wczoraj bylam u dr)
mam na imie Ewa, mam 23 lata i od raku jestem mezatka :tak:

termin mam na 16 kwietnia 2012

pozdrawiam wszystkie mamuski
 
i ja chcialam sie przywitac i dolaczyc do kwietniowych mam 2012

jestem w 7tygodniu ciazy (zarodek zwany "Orzeszkiem" ma 5 tygodni) - slychac echo plodu, ale serduszko jeszcze nie bilo (wczoraj bylam u dr)
mam na imie Ewa, mam 23 lata i od raku jestem mezatka :tak:

termin mam na 16 kwietnia 2012

pozdrawiam wszystkie mamuski

no to licząc od ostatniej @ to jesteś w 7tc tak? witaj moja imienniczko :)

Augustynka gratuluję zaręczyn :)

Robaczku ale czego nie da się zbadać, poziomu progesteronu? ja biorę luteinę podjęzykową, fuj ale czego się nie zrobi dla dzidzi co nie :)
 
reklama
Do góry