reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Hej Laski,

U nas ostatnio zamieszanie i czasu brakowalo zeby do Was zagladac. Poczytywalam w miedzy czasie ale pisac nie bylo jak. My juz czujemy swiata na maxa:happy: wczoraj pojechalismy z Szymkiem wybrac chionke, mamy taka do sufitu, i pieknie tak pachnie:happy: postaram sie wstawic fotke.

Basiek swietnie, ze fasolka zdrowo rosnie!! Oby krwiak poszedl szybko w niepamiec&&

Kasia jak tam wyjazd sie udal?

Sonia zdrowka dla Was!!!!

Helena biedaku Ty!!! My swieta w Malym gronie wiec zapowiada sie spokojnie, ja juz sie nie moge doczekac :))


Ja dzisiejszedo poludnia zostalam słomianą wdowa, eM wyjechal na 3 dni do Holandii na spotkania z klientami, wroci dopiero w srode. Szymek bardzo zdziwiony, ze taty nie ma przy kapieli wiec w ramach rekompensaty kapalismy sie razem ponad pol godziny:-D z braku lektury szperalam w pudlach i znalazlam Anie z Zielonego Wzgorza:-D:-D wiec zabieram sie do tej lekkiej lektury z ptasim mleczkiem i kawa inka:-D:-D

Milej nocy!!
 
reklama
basiek jak sie czujecie..? odpoczywasz w miarę możliwości? buziaki dla Fasolki.. !

kasia wyjazd udany?! allllle wam zazdroszczę... ! :))
Zosia cieszyła sie z powrotu czy dała wam popis żalu? :>

kupiłam wczoraj jakieś kropelki na kaszel i było duuuuuzo lepiej..! przespal od 1 do 9 bez przerwy :happy:

a ogole ostatnio kilka razy zdarzyło mu sie robić dłuższe nocne przerwy .. achh jak to cudownie..!!

happymum fajny taki bilans - szkoda ze u nas nie ma takiego zainteresowania prawidlowym rozwojem malucha no i mamy..
no ale nie ma co narzekać :)

gratulacje pierwszego kroczka na czworaka...!
moj juz balansuje na czworaka, ale jeszcze nie pomyślał zeby ruszyć z miejsca :)) za to suwa sie po całej podłodze i pięknie zaczął sam siadać..! kilka sekund i juz z lezenia sobie siedzi :)) odpycha sie raczkami do szpagatu i hop - juz siedzi !

jak nastroje świąteczne..? polecam obejrzeć To Wlasnie Milosc - u mnie nie ma świat bez tego filmu.. :))

helena ooo tak, kable sa super - szczególnie te od lampek na choinkę.. a bombki ... meeeeega! do tego kontakty .. a najlepsza zabawa to podpelznac do szafki pod tv, usiasc i bawic sie szybka i dostać sie do dekoserow i przedluzacza .. i pach- eNka wylaczona :D
no jest impreza ! :laugh2:

emilia chyba każda z nas cierpi na wieczny brak czasu :D

mu tez juz mamy choinkę i jestem mega happy wieczorami kiedy bru z eMkiem juz śpią a ja sie relaksuje na dole ;)

ja mam ogromna ochotę na cała serie Jeżycjady Musierowicz bo wydała nowa książkę..!!!!! :happy::happy::happy: juz mam, sle chce sobie przypomniec wszystko od początku .. jejku czytaliśmy jej książki cała rodzina - nawet moj tata dał sie namówić na kilka ! :))

a u nas weekend samotnie - eMek w pracy, ja w sobotę ubieralam choinkę z rodzicami, wczoraj za to byłam na chwile u babci gdzie zjechal szwagier z narzeczona i kuzynka bru .. i moj synek sie przestraszył jej okrzyków radości na jego widok :D:D:D moze był zdziwiony ze ktos umie głośniej krzyczeć od niego :laugh2:

dzisiaj za to przeziębienie powróciło, wiec nie wychodzę z domu. mały śpi a ja od dwóch godzin mobilizuje sie do sprzątania :D


a jak u was poweekendowo..??? :))
 
sonsia-ją na wszystkie sprawy przeziebieniowe polecam domowy strop z baraka, na kaszel też pomaga, można go podawać od 6 miesiąca
u nas znów samotne popołudnie i wieczór... nastroju świątecznego nadal nie czuje, dziś sprzątać łazienkę i szafy z ubraniami... Dennis podnosi się z lezenia do śniadania opierając się na lokciu.
 
kasiagaw - super, że Zosia się poprawiła, oby więcej przespanych nocy. Widzę, że dalej nie odpuszczasz i pracujesz jak mróweczka, naprawdę podziwiam skąd bierzesz siły. Jak weekend? Odsapnęliście trochę, wybawiliście się?
happymum - gratulacje początków raczkowania - to teraz oczy naokoło głowy :) Fajny taki bilans, przynajmniej lekarz jasno określa na jakim mniej więcej etapie rozwojowym jest dzieciaczek.
helena - u mnie podobne nastawienie co do świąt, najchętniej bym spędziła u siebie bez tego całego szaleństwa wizytowania. Ale jedną z rekompensat będą...prezenty, uwielbiam dostawać i kupować prezenty :)
sonisia - kurczę, ale się Was trzyma. U nas na kaszel to lekarka dała Hedelix i szybko podziałał. Znam ten film, rzeczywiście baardzo świąteczny, ale i tak najlepszy był dla mnie Bill Nighy :D
emilia - super, ze weszliście już w klimat świąteczny. Ja też chętnie bym chciała dużą choinkę, ale problem z wygospodarowaniem nań miejsca, my mamy taką półmetrową a i tak nie wiem gdzie ją ustawić, bo będzie dosyć tłoczno w naszym małym mieszkanku plus jeszcze wędrująca Julka. Ania z Zielonego Wzgórza - och czasy podstawówkowe, zaczytywałam się do nieprzytomności..

A u nas bez zmian, choć marudzenie odrobinę zmniejszyło się na sile ;) Dzisiaj nawet ładnie spała w dzień więc nadrabiałam z robotą, bo w weekend mimo szumnych zapowiedzi nie za wiele dało się zrobić. Na szczęście zakupy prezentowe udało się uskutecznić :) Jutro czeka mnie sprzątanie i pakowanie, bo w środę już zaczynamy wyjazdy świąteczne.
Miłego wieczoru!
 
sonisia Zosia szalała z radości jak nas zobaczyła i ze wzajemnością....zajrzy do podziemia naszego, bo się pytają o Ciebie...

lazy weekend super...dawno się tyle nie naśmiałam...do dziś mam zakwasy na brzuchu od rechotania pod kołdrą z psiapsiółami...:)

My zaraz jedziemy na szczepienie, także proszę o kciuki:)
 
kasiagaw- super, że weekend udany :) w końcu o to chodzi by gdzieś zapomnieć o tych wszystkich obowiązkach i naładować baterie ;) i trzymam kciuki za przespane noce ;) u nas na nie póki co nie ma szans więc chociaż niech inni sobie pośpią :D

sonisia- niech to fatum już Was zostawi w spokoju, mam nadzieję, że do końca roku przynajmniej już nic Was nie złapie ;)

lazy- u nas choinka stoi od wczoraj na balkonie i czeka ,aż zrobimy jej miejsce w salonie (wynosimy barek do przedpokoju ,bo jest spory ;) ) ,ale czasu na to póki co brak .. może jutro się sprężymy, bo w czwartek G ma delegację, a w piątek trening hokeja... a weekend to już trochę późno , a chciałabym już złapać tą atmosferę :tak:
 
kasiagaw - kciuki trzymane, jak poszło na szczepieniu?
agata - Ja kombinowałam by się pozbyć telewizora, żeby ta nasza mała choineczka stała na szafce, ale eMek się nie zgodził :D:D Piszesz, ze w łikend późno, u mnie w domu rodzinnym zawsze ubieraliśmy dopiero w wigilię, więc to było niejako rozpoczęcie świętowania.
happymum - śliczny Mikołaj :D

A moje dziecko mnie dzisiaj zaskoczyło i spało 2 godziny cięgiem w dzień. A ja oczywiście zamiast nadgonić sprzątanie i ogólne przygotowania świąteczne spałam razem z nią :D:D
 
reklama
kasiu to jest wlasnie super w wyjazdach - przypomnieć sobie dawne czasy, usmiac sie do woli, a po powrocie uzmysłowić sobie jak strasznie sie kocha ta mała istotke, która na codzień potrafi dać ostro w kość ;P

zajrze zajrze, ale nie mogę sie logowac z iphona przez aplikacje, a na lapto P rzadko wchodzę.. proponuje utworzyć podziemie na FB .. ! prostszy dostęp, wszystko proste i przyjemne.. moze zarzuc temat..? :):):)

oooo dopiero 3-cie szczepienie z obowiązkowych..? do mnie juz z przychodni dzwonili, a co ja zrobię ze u nas ciagle jakieś chorobska :((

teraz poczekam do świat i jesli dostanę zielone światło to zrobię :tak:

a jak Zosienka po..? dzielna była? :*

lazy ohoho, szybko zaczynacie :D
i ta dobrze spożytkowalas te 2 godziny.. ja zazwyczaj zalegam w fotelu pod kocem i próbuje sie zmobilizować do działania :D:D
po czym bru sie budzi i zaczyna impreza ;))

agata czyżby dziewczynki gorzej spaly..?
u nas jest boooosko do porównania z pierwszymi miesiącami, gdzie cyc był co 2 godziny... teraz bru zdarza sie nawet przespac jedno karmienie, a śpi średnio do 9.30 rano, wiec wdal sie synek w mamusie :happy::happy: bedzie dramat jak zacznie do przedszkola wstawać :laugh2:

achh choinka to jest to.. odkąd ja mam to rozkoszuje sie wieczorami. kiedy chłopaki śpią na górze a ja mam te wszystkie lampki pozapalane i jest tak cudnie .. achh dokładnie o tym marzyłam w zeszły roku..!

jejku jak sobie przypomnę, jak z ogromnym brzucholem chodziłam po tych wszyskich sklepach budowlanych, albo wystawalam godzinami w tym zimnym wykanczanym mieszkaniu... łezka sie w oku kręci!

happy no no twoich synus mojemu konkurencje wsrod sniezynek robi..! :D

jeeejku dzis dzien miągwy do kwadratu.. winiwajca jest raczej na pewno górna prawa jedynka.. ma taki babelek juz prawie na końcu, ale płaczem strasznym..
spać popołudniu najlepiej mi na rękach, a ja nie mogę sie przemoc zeby go odłożyć .. to magiczne chwile. taki jeszcze okruszek w moich ramionach.. achh

jutro za to ruszam do boju- praca, sprawunki.. no nic - słodkich snow kwietnioweczki!!!
 
Do góry