reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

lazy sprzątanie nie ucieknie, a wyspana mama to zadowolona mama :)

sonia my mieliśmy żółtaczkę samą wczoraj, bo wcześniej Zosia była przeziębiona...teraz spokój aż do czerwca...A co do forum, to ja wchodzę na podziemia przez normalna przeglądarkę, a nie aplikację...:)

U nas choinka już stoi...eMek przywlókł żywą taką co nie zrzuca igieł i jest przepiękna. Dom wysprzątany, ciasto na pierniki zarobione...spadam zaraz na ostatnie zakupy i mogę już powiedzieć, że święta za rogiem. Dla tych co jeszcze nie czują świąt, polecam ubrać choinkę - działa natychmiastowo:)

Miłego dnia:*

PS. Zosia po szczepieniu spała popołudniu 2,5 h, więc reakcja wymarzona jak na szczepienie :)
 
reklama
witam dziewczyny ją już po zakupach świątecznych i dziś ciąg dalszy sprzątania-salon, jestem już wykończona...że wszystkim i psychicznie i fizycznie ciągle sama, bo P. ciągle w pracy...no i brak bliskich zaczyna doskwiera coraz bardziej....ech... silną jestem to rade dam
 
Kasiagaw Super ze udało Ci się naładować akumulatorki dzięki przyjaciółkom :)

Lazy butterfly zaangażuj bardziej męza w opiekę nad Julką i przygotowania świąteczne to nie zauważy, jak zamienisz tv na choinkę ;) w moim rodzinnym domu choinka była ubierana tez dopiero w Wigilię, w tym roku tez jeszcze nie ma.

Sonisia jeśli dobrze zrozumiałam niedawno wprowadziłas się do domu- ale bosko:-) to tez moje marzenie i mam nadzieje, że spełni się w ciagu kilku lat. A choinke to chyba bym wstawiła najwieksza jaka jest do kupienia. Masz racje, ze trzymanie naszych maleństw na rękach jak śpią jest cudne!

Happymum trzymaj się, spedzanie świąt z dala od bliskich jest trudne, ale pamiętaj, że najblizszą osobę masz przy sobie i to jest najważniejsze. Moze sprobujcie jak najbardziej oddtworzyc atmosfere świat z domów rodzinnych.


A my gościujemy sie u rodziny i jest super :-) dodatkowo jest mega prawdziwa zima od soboty- sniegu mamy 30 cm, dzis mroz powyzej - 10 st . , a ma być jeszcze zimniej!
A dzis spotkała mnie bardzo miła niespodzianka jak wsadziłam kontrolnie palec do buzki Oli- pierwszy ząbek :-) w sumie prawie bezobjawowo wyszłedł, choć teraz już wiem skąd było pierwsze w życiu odparzenie pupki:-p
Miłego weekendu:-)
 
Witajcie Dziewczyny.
Dawno nic nie pisałam, dziś może uda mi się trochę nadrobić.
W czwartek byliśmy z mężem na jeden dzień w Poznaniu, żeby zakupić kuchnię w ikei i Adam na 11 godzin został z moją mamą. Naściągałam mu 500 - 60 ml mleka, żeby miał co jeść, a ten gałgan nawet tego nie tknął, ani z butli, ani z kubeczka. Przeżył o bułce, kaszy i deserku, a na obiad nic nie tknął, wolał chrupki kukurydziane :| (chyba odpuszczę mu znów na jakiś czas obiady, bo ewidentnie mu nie wchodzą...))
Jak wróciliśmy i wzięłam go na ręce, to wyciągał rączki do babci, chyba się obraził, ale już po 15 minutach się tulił :-)

Poza tym, w niedzielę wyszły Adaśkowi górne jedynki(w odstępie kilku godzin), ale lepsze noce niestety nie nadeszły, nadal zajada 2-4 razy.

Adam skończył dziś 8 miesięcy, ależ ten czas ucieka... z postępów to zaczyna małe przedmioty wkładać do pojemników itp. oczywiście zaraz musi wszystko znów wysypać:-)

MumOli gratki pierwszego ząbka :-) My też się gościmy w tym roku i dobrze mi z tym ;-)

Lazy, Tobie też się należy trochę odpoczynku :-)

Koniec pisania - syn wzywa ;-)
 
[h=4]Jak obyczaj każe stary, według ojców naszych wiary, chcemy złożyć Wam życzenia, z dniem Bożego Narodzenia. Niech ta gwiazdka Betlejemska, która wschodzi tuż po zmroku, da Wam szczęcie i pomyślność W nadchodzšcym Nowym Roku.. By Wam wszystko pasowało, by kłopotów było mało, byście zawsze byli zdrowi, by problemy były z głowy, by się wiodło znakomicie, by wesołe było życie![/h]
 
reklama
Do góry