reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
dziewczyny przepraszam, ze ja ja tak jak Filip z konopii sięurywam, ale co się dzieje z Kivinko?? wiecie co ta u niej i Marceli? martwię sie troche, bo dawno jej tu nie bylo, a ja was lubie podczytac, mimo, ze rzadko ostatnio sie udzielam.
Reniuszek: super blog :-)
 
pauletta jak spanie Filipa? Pamiętam, że niedawno skrażylas się na nieprzespane noce (pomimo podawania na noc kaszek, mm etc) POlepszyło się cos? Rozpoznałaś przyczynę??
Bo u nas od dobrego miesiąca przeżywam koszmar.. a od kilku dni mamy nasilenie i w nocy nie śpię prawie w ogóle, no i w dzień zaczęło się marudzenie i po 30min mały wybudza się z drzemki z wielką histerią... pomału padam z sił. A za dwa tygodnie muszę stawić się w pracy na cały etat, więc jestem przerażona :-(
 
Darucha, ale pech z tymi butami, niezłego macie pieska ;-)
A ja lubię małemu dawać chrupki, przynajmniej spierają się bez problemu :p

Olka, dzielna jesteś z tą opieką nad chrześniakiem i swoim synkiem :-) taka zaprawa na przyszłość heheh

Julianna ja zapasteryzowałam musy z dynii zaraz po pierwszej i udanej próbie nakarmienia nim mojego synka. Jak się później okazało - jedynej i chyba będę z niego ciasta robić :D

Darucha, Pauletta, fajnie macie, że Wasze szkraby są wszystko jedzące. Adaś to właściwie gardzi wszelkimi papkami. Nie chce słoiczków, nie chce mojego jedzenia, nie chce deserów... Tylko kasza mu smakuje i zawsze owocu trochę ode mnie poskrobie swoimi dwoma ząbkami i jest wtedy w niebo wzięty!

My już w domku, co mnie właściwie cieszy :-) Z teściową wychodzi coraz więcej różnic w naszym podejściu do wychowania i traktowania dzieci, co mnie nie przekonuje do zostawiania małego z nią samego w przyszłości, no zobaczymy jak to będzie...

Co do kojca, to własnie dziś wracając od teściów zabraliśmy nasze łóżeczko turystyczne, żeby mogło posłużyć za kojec, jak już Adaś zrobi się bardziej mobilny (a coś widzę, ze niedługo to nastąpi ;-))
 
Ewula hehe no widzisz, u nas dzis dynia z brokułami, wczoraj dynia z kalafiorem itd...ja sie zastanawiam co to będzie jak mi sie zapasy skończą :sorry:

Lene Kivinko pisała pare tygodni temu że robi sobie przerwę od BB, ale ma się chyba OK, dziś widziałam Marcelkę z pieknymi ząbkami na FB ;-)
 
lene dziekuje ;-)
anka a do czego portfolio ? myślę że z tym nie ma problemu - czy artystycznie czy szablonowo/ biznesowo - wszystko można zaplanować :)
 
adasza - wow! Ale Ci sie synus szybko rozwija :szok: super :laugh2: a pamietam jak pisalas, ze ktoras tam ciocia czy kolezanka stwierdzila, ze bedzie pozno chodzil bo taki duzy ;-) a tu prosze jaka zdolniacha

agata, reniuszek - gratulacje pieluszek :-p

Julianna - jak Ty mrozisz dynie? Taka surowa? Kupilam mala dynke, z ktorej zrobie lamion do sesji Halloweenowej, a srodekmoze posmakuje Heniowi :tak: wczoraj kupilam mu sloiczek z dynia pizmowa (musialam sprawdzic tlumaczenie, bo nie wiedzialam co to jest :sorry:) i smakowalo. Najgorsze jest to, ze Maly nie chce jesc tego co ja zrobie :-( woli kupione, ale bede probowac.

Ewula - mam pytanie co do pieluszek. Czesto przeciekaja pieluszki w tym samym miejscu :-( juz nie wiem czy mam jakos siusiaka specjalnie ukladac, czy zle zapinam? Mialas tak kiedys? U dziewczynek to chyba troche inaczej :zawstydzona/y:


Dziewczyny dzieci starszych, jak dlugo dziecko przecietnie korzysta z krzeselka do karmienia?
 
Adasza- ja nie wiem o co cho z Filipem! Noce są różne różniste. No ale zazwyczaj dwie pobudki to standard pomimo kaszki. Badania wszystkie wyszły ok, tylko refluks jest zdiagnozowany. Podobno od tego dziecko może płakać i budzić się. Do tego te zęby już widać, więc mam nadzieję, że to albo jedno albo drugie. Jasiek też może od zębów co??????
 
reklama
Agacina, ale co znaczy w jednym miejscu? U mnie jak przeciekną, to przy nóżkach, górą rzadko się zdarza. No i właściwie problem mam z pieluszkami od jednego producenta i zastanawiam się czy nie reklamować, zwłaszcza, że już po jednym siknięciu jest przeciek... Siusiaka to chyba prosto w dół ;-) Aha i jak kupcię zrobi i nie zorientuję się na czas to siku zawsze przelatuje...
 
Do góry