reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Hellooo girl :)
Dzisiaj Jaśko kończy 6 miesięcy, no i dokładnie za 3 tyg wracam do pracy :-D Matko jak się cieszę!! :-D Noce bez zmian, co 3h pobudka... już się przestawiłam, bo dziś w nocy obudziłam się dwie minuty przed płaczem Jaśka :-) Także chyba nawet się wysypiam :baffled: eM namawia mnie żebym przestała karmić piersią, bo te nieprzespane noce nigdy się nie skończą, ale mi jakoś ciągle szkoda i żal :-(
Jaśko ma fazę na walenie wszystkim o ziemie... nic nie słychać tylko stukanie i piski małego człowieka. Ponadto doskonali raczkowanie i już skubany na kolanach próbuje chodzić! To chyba przez te zajęcia na basenie :szok: Wczoraj na chwilę poszłam do łazienki, jak wróciłam był juz po drugiej stronie pokoju, pod kaloryferem.
Muszę mu jakąś zabawkę kupić, bo już biedak się nudzi... maty edukacyjne poszły w odstawkę, schodzi z nich i szuka czegoś innego... Już nie wyrabiam z nim :-) Co chwilę się o coś stuknie, wczoraj rozciął sobie czymś górną wargę :baffled: kompletnie nie wiem kiedy i czym :baffled:
 
reklama
Czytam codzienne, ale jakos czasu brak na odpisanie....

Reniuszek - zrobione :tak:

Adasza - a to jak przestaniesz karmic piersia to bedziesz miala przespane noce? w jaki sposob? Bedziesz musiala mleko robic, a i tak maly pewnie bedzie sie budzil o stalych porach. U nas czy dam kleik ryzowy przed snem czy nie i tak budzi sie o stalych porach :-) ale ostatnio go tylko przytulam i spimy dalej. Raz go w nocy karmie, a tez budzi sie co 3 godziny.

Anka_d - mam nadzieje, ze maz szybko znajdzie jakies lokum dla Was :tak: stresujesz sie troche wyjazdem?

_agata - jak tam sie czujesz w roli mamy i niani? Fajna ta pani z basenu z teoria o pieluszkach wielorazowych :-D ciekawe jakie jej rodzice zakladali?

Ewula - ja jak chce przetrzymac Henia przed kapiela, to rozbieram go do pieluchy albo golej pupy i sie rozbudza na macie wyginajac sie we wszystkie strony :-) troche chlodniej ma wiec mu sie i spac bardzo nie chce. Potem kapiel, cyc i lulu.

Emilia - jak minal samotny weekend? Juz chodzisz na zajecia na silownie? Sama bym pochodzila, ale jak pomysle, ze mam Henia nie widziec przez powiedzmy poltorej godziny to mi zle :-(

kasiagaw - jak tam babski weekend? My nie uzywamy poduszki

ewela
- a gdzie ten Durban? Fajnie jak tak ludzie sobie podrozuja :-) moja siostra zwiedza tez swiat, w tym roku Kenia, w przyszlym Malediwy. A my w przyszlym roku chcemy jechac gdzies z Henrym w cieple kraje. Juz sie nie moge doczekac ;-)

Ktore dziecie jeszcze bezzebne jest oprocz nas?
Moja Mysz nauczyla sie piszczec :sorry2: i to jak :szok: a tatus nocki w tym czasie odsypia :-p
Gromadze wlasnie pieluszki wielorazowe i tak cwiczymy codziennie ;-) slabo to nam eko wychodzi, bo czasami tak sie przesiura, ze wszystko do wymiany i pralka chodzi codziennie. No ale poki co sie nie poddaje i dokupuje, dokupuje ;-)

Jak te ubranka z Lidla? Mama kupila jakis sweter taki jak na drutach robiony. W listopadzie przywiezie razem z walowka na swieta :laugh2: juz w tym roku nie moge doczekac sie swiat :-) pierwsze cudowne nie w ciazy i z synkiem :happy: bedzie pieknie (a ja akurat z takich co za swietami nie przepada).
 
Reniuszek juz zalajkowane:tak: pisz jak tam w pracy szybko!!

Lazy gratki zabali :)) ja sie zastanawiam jak bedzie z karmieniem piersia jak sie Szymkowi pojawia:-D

Julianna super, ze wesele sie udalo. My musielismy dwoch w tym roku odmowic bo nie chcielismy latac z malym Szymkiem.

Pauletta przespane noce?? Ja juz przestalam wierzyc, ze to kiedykolwiek nastapi:-D Gratki zabkow :)))

agacina, ciocie troche pomogly i weekend jakos mina - dzieki ze pytasz :)) co do silowni to zapisalam sie do takiej z basenem dla dzieci i planujemy chodzic rodzinnie, eMek z Malym do basenu, a ja na silke Musze cos zaczac robic b.o nigdy ie zrzuce tych 8 kg:-D:szok: jak idzie Wam z jedzonkiem?? a no i my tez bezzebni:-D


U nas dzisiaj 'tylko' 5 pobudek i to dwie z takim placzem, ze juz sama nie wiem czy cos go boli, czy co sie dzieje. Je dwa razy a przy reszczie trzeba tulac i lulac....
 
Adasza ja też nie chce przestawać karmić piersią, jakoś to polubiłam. Natomiast u nas też się czasem budzi co 3h, a dziś np. jak zasnął o 21 tak obudził się dopiero o 5:45, więc to raczej nie przez mleko.


Reniuszek zrobione :)


U nas też jeszcze nie ma zębów...wypatruje, ale nic nie widać. Coraz lepiej ze spaniem, dziś rekord 8,45 minut bez przerwy. Pogoda jesienna, ale nie rezygnujemy ze spacerów. Tylko na dworze Adaś śpi trochę dłużej, bo w domu góra 30 minut.
 
dziewczyny dziekuje :D jeszcze mi troche brakuje lajkow do tego zeby miec znaczna przewage :D glosowanie z tego co wynika do polnocy, a chcialabym miec pieluche darmo :D

lajkujcie plisss

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=533206640027506&set=o.146298885424287&type=3&theater


agacina jakie macie pieluszki ? ile ? mysle ze wszystko do ogarnieca i przyzwyczajenia :)ja uwielbiam jak moj maksi piszczy :D

Pauletta dobrze mi sie obilo ? zabki ?? kurde ja czekam czekam i nie moge sie doczekac :/ moze Emilia u Was tez czekanie na ten moment ?? ;-)

Gochson dziekuje !
 
Julianna - super, że udało Wam się z tym weselem:-)Ja też bym gdzieś poszła się zabawić, ale jak na razie w rodzinie cisza i wśród znajomych też... Chyba na weselicho trochę poczekamy...
Renia
- done! A w ogóle to piękne zdjęcie :tak:

aga_cina - u nas też bezzębnie jak na razie, wypatruje wypatruje i nic nie widać, a Bartek jeden ze starszych na forum...Ale co się odwlecze to nie uciecze :-D
A Durban jest w Rep.Połud.Afryki :szok::-) Echhh ja to sobie mogę pomarzyć... Raz w życiu byłam w Afryce i chyba na tym się skończy... Ale fajnie pooglądać takie egzotyczne fotki

adasza - zdolne te Twoje dziecię :tak: A może kup mu coś do raczkowania, kula hula czy pełzak? Fajnie to wygląda :-)

lazy - gratulowałam już zębulków?? Jak nie - to GRATKI!:tak:

Paulettta - powodzenia z ząbkami, oby wyżynanie odbyło się jak najmniej bezboleśnie


Jejku, jak tu cisza... To chyba ta pogoda , jesień... u nas zimno i ponuro,, nie chce mi się nawet na spacery z Bartkiem chodzić... |Echhh...

Mały gada :-D MAmmama mmamam i w kółko to samo :rofl2: aaa i jeszcze piszczy!
 
Ostatnia edycja:
Emilia, no z tym jedzeniem to dalej tak srednio, albo moze troche lepiej, bo wszystko co z bananem to smakuje, a zmiksowana brzoskwinia jest yummy ;-) i dzis jadl marchewke z kalafiorem i groszkiem i zjadl wszystko co nalozylam. Kupilam avokado i jutro zrobie. Btw. zawsze myslalam, ze avokado to owoc, a to na dziale warzyw znalazlam :sorry2:

Reniuszek, dopiero kompletujemy pieluszki,kolejna paczka w drodze, dzis ani razu nie przesiural, a przecieka taka, ktora ma tylko 2 napy po bokach, te z trzema sa lepsze. Tylko czy od tego polarku to nie jest mu za cieplo w pupke? Zobacze jak mi bedzie szlo to pieluszkowanie, to ewentualnie mama mi przywiezie cos z male me,ktore tak zachwalacie, poki co mam jedna z chin (wlasnie ta przecieka czesto) a reszta tutejszego producenta. Zamowilam jedna z rzepami :tak: i znalazlam takie fajne z podwojnymi falbankami, ale tez z chun i pewnie z miesiac bede czekac na przesylke :laugh2: Henry piszczy jak panienka :sorry2:
 
reklama
aga u nas tez chinski przeciekaja .... i od razu body rajtuzki czy spodenki do prania :-( no i z powodu przeciekania sprzedalam czesc swoich pieluszek chinek i znowu zapozyczylam sie u rodzicow i dokupilam kilka sztuk porzadniejszych . czekam na przesylke. co do rzep to lubie ! maks sie rechocze jak odrzepiam taka pieluche :)) mam takie z cp ... no ale to na blogu podopisuje cala reszte :)


no i w ogole jak dobrze pojdzie wygram pieluche nappime za liczbe lajkow :D:D
 
Do góry