reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Dziewczyny dzis Lila pierwszy raz sama usiadla i to az 3 razy i tak sie zastanawiam czy to aby nie za wczesnie. Tak posiedziala moze z 5 sekund i poleciala do przodu i tak 3 razy. Wasze dzieci juz powoli siadaja? Corka mojej kolezanki iedziala jak jeszcze nie miala 3 miesiecy, teraz ma 6 lat i mui chodzic na rechabilitacje na stawy kolanowe i to ponoc przez to siedzenie zbyt wczesne...
A jak z gaworzeniem? Lila jak dokladnie 5 tyg temu powiedziala meme i ziezie tak juz nic wiecej od niej nie uslyszalam poza typowym gruchaniem, a czytalam ze juz powinna mowic la, ba, ma ,ta itp.
Czekam do 3 sierpnia, wtedy mala skonczy 4 miesiace i lece do sklepu po jakis deserek jablkowo-bananowy, juz sie nie moge doczekac:D:D:D
A jak wrocilam z wyjazdu ( nie bylo mnie piatek i sobota, bylam w niedziele na wieczor) to mala reagowala na mnie placzem i dopiero po kilku dniach zaczela sie do mnie znow usmiechac, zwyczajnie sie obrazila mała dama:-D ehh nie poszlo jej to na zdrowie, ale mam nadzieje, ze nic takiego sie nie stalo az.
Co do mlek polecam bebilon, moja mala wcina az milo i nigdy nie miala problemow po tym mleczku:)
 
reklama
renia nie ma czego zazdrościć...nie wyrabiam ostatnio się z niczym, ale jak już mam chwilę wolnego i chętnych do opieki nad dzieckiem to staram się organizować sobie coś ciekawego...ale marzę o tym, żeby usiąść i nie robić nic!

Emilia Maniaa dla siebie mam spódnicę czarną plisowaną z trenem z tyłu i bluzkę w kolorze ecru z czarnym pasem, a dla Zośki biały bodziak i biała sukieneczka:)

agata powodzenia z pieluszkami! Super organizacja u Was widzę...

martolinka no ja właśnie też nie lubie takich oficjeli, ale jak trzeba to trzeba...

adasza oj to nieładnie ze strony teściów...ja mam nadzieję, że u nas smarkata nie da takiego czadu w kościele, choć jak raz z nią byłam na ślubie koleżanki, to musiałam opuścić kościół po 5 minutach...jak tylko zagrały organy to był wrzask...teraz biorę ze sobą zabawki herbatkę i będę lulać w razie czego...

kivinko ale wszystko ok z bioderkami? Widzisz...Ciebie w bicepsie, a ja wczoraj walnęłam się w szczenkę kijem od babyjagi i mam siniaka jak diabli i boli mnie tragicznie...

Pauletta ja też odbijam Zośke, tylko w nocy nie muszę, bo inaczej tak majta nogami, że wszystko ulewa...

Mała śpi, a ja się ogarniam trochę, bo od rana nie było czasu...maluję paznokiety i później pewnie jakiś spacerek uskutecznimy, jak się chłodniej zrobi...

Miłego weekendu...pewnie odezwę się w poniedziałek, bo te 2 dni będą pewnie szalone:-)
 
kurcze dziewczyny u mnie kolejne objawy fantyzmu ... dzisiaj w kazdej wolnej chwili dziergalam.... no i podoba mi sie pomimo tego ze sie "machnelam"...... jak zrobie 70 takich kwadracikow to bedzie koc hahahahahahaha

a tu nieukonczony, nie obrzucone brzegi - motyw misia :

IMG_0371.jpg



a poodpisuje wam wieczorkiem :D bo teraz juz nie daje rady - oczy mnie bola :D :-D
 
Dziewczyny a powiedzcie mi chodzicie na spacer raz czy dwa razy dziennie? Mnie dzisiaj mama wkurzyla na to ze powiedziala ze prawdziwa mama wychodzi dwa razy dziennie.. Jakbym Haniulce robila krzywde :(
 
basiek milo jest patrzec jak cos powstaje zmienia sie :D szkoda ze pomlilam sie w jednym miejscu :/bo wyglada nieciekawie, ale juz nie moge doczekac sie efektu koncowego :D

a ty co dziergasz jak dziergasz? pewnie zaawansowane stadium:-) bo ja amatorsko ... zreszta jak we wszystkim - po trochu :baffled:
 
Kliki nie przejmuj się. My z reguły raz idziemy, jak dwa, to np. jednym z tych spacerów są zakupy :p Sporadycznie nam się zdarza iść na dwa spacery, które polegałyby jedynie na chodzeniu po parku.

Ziewaczka, faktycznie szybko z tym siadaniem, może to przypadek i przestanie tak robić, a jeśli nie to może trzeba by z pediatrą skonsultować? Mój na razie nie próbował takich wyczynów.

Kivinko rzeczywiście u mnie ciąża bez problemowa i z małym brzuchem, który ludzie w sklepach/tramwajach/przychodniach właściwie w 6/7 miesiącu dpiero zauważali, mimo, że synek 4080 g się urodził :D

Adasza - mnie coś przeciwnego spotkało. Wtoczyłam się wózkiem do małego osiedlowego sklepiku, a sprzedawczyni do mnie z pretensjami po co z wózkiem wchodzę, że powinnam na zewnątrz zostawić, co z tego że ma całe okna pozaklejane "promocjami" i nie widać co tam się dzieje...
Co do teściów to brak słów...

Maniaa trzymam kciuki za Córcię

Czas kończyć, bo moja mała marudka wzywa ;-)
 
MamiDo - odhepuję! :-D Ofkors, że jest, tylko to gwara - u nas w Beskidach się tak godo :-)

Kivi-W takim razie z racji tego, że mam do Ciebie zaledwie jakieś 40km pozwolę się podpiąć i używać tego pięknego gwarowego wyrażenia:-D:-D:-D
Adasza- ja dzisiaj też chciałam zostawić wózek przed bankomatem, bo nie chciał się zmieścić w drzwiach, ale w końcu trzymałam go w otwartych drzwiach jedną ręką- strach był silniejszy. Pomyśl sama-jeśli nie zauważyłaś tej kobiety, jak podchodziła do wózka, to nie zauważyłabyś też kogoś, kto mógł mieć gorsze zamiary niż tylko kłapanie dziobem...
Ewula- normalnie jakaś szurnięta ekspedientka, przecież Ty też byłaś klientką-chybabym się odwróciła i powiedziała gdzie mam jej wszystkie promocje;-)
Kliki- no nie żartuj, że mama tak Ci powiedziała:sorry2:, przecież poświęcamy dzieciom tyle czasu ile możemy, a czy to jest spacer, czy zabawa-nie sądzę żeby to miało znaczenie. Nie stresuj się Dziewczyno!
 
Ostatnia edycja:
MamiDo - komentarz sobie podarowałam, ale wyszłam i więcej nie wrócę - nie to nie, niech spada.

Fajne te kocyki, ale ten drugi to już chyba wyższa filozofia! Aż sama mam ochotę podziergać coś, ale obawiam się, że zacznę i zapał mnie opuści nim dojdę do połowy...
 
reklama
basiek :-D:-D:-D kurcze nie pokazuj mi bo ja bym chciala wszystkie - mam kilka wzorow w pdfie jakbys chciala moge Ci podeslac :)
ja mam chrapke na wszystkie........:zawstydzona/y:
patchwork-quilt-crochet-baby-blanket.jpgskm91.feat2_.feat2c_2.jpg
 
Do góry