reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Witajcie,

góra prasowania leży przede mną i pięknie się uśmiecha;-)Alusia poszła spać , ale kto wie na jak długo?:-p

Pauletta czyli jednak ideałów nie ma?:happy:
Ewela jak nocka ?

Antek nie miał całe szczęście przebojów po szczepionkach a z małą jak będzie to nie wiem. Jeszcze 2 tygodnie i mamy spotkanie u neurologa i ten powie , czy możemy zaszczepić już czy nie. Nie mieliśmy jeszcze ani jednej szczepionki.
 
reklama
Martolinka- to prasowanie musi się na prawdę ładnie uśmiechac skoro się za nie zabierasz:-p Mnie dzisiaj nikt nie zmusi do takich rzeczy!

Ja zajadam parówy, popijam kawkę, a mały się huśta i próbuje złapać ptaszka:-D Nie zapowiada się dzisiaj na sen jakikolwiek, bo znowu było 12 godzin snu z jedną przerwą i teraz oczy ma jak 5 zł:szok:

Edit : jednak się pomyliłam;) śpi już całe 10 minut:-D
 
Ostatnia edycja:
Wreszcie kupilam chuste. Dziewczyny podeslijcie jakiegos linka z prostym wiazaniem. Wiem ze gdzies juz byly linki ale nie chce mi sie szukac - sorki.
 
cześć dziewczyny!
Ale pogoda się zepsuła... Zimno Brrrr...

Gochson
: tu masz instrukcje do wiązania chusty elastycznej (jeśli taką kupiłaś) :
Chusta Wiązana Elastyczna - Jak poprawnie zawiązać chustę? - YouTube

Martolinka
- dzięki! Nocka nawet niezła, a tak się obawiałam... Wprawdzie mały troszkę gorączkował 37,4" , ale obyło się bez czopka. Wstał normalnie na karmienie o 2 w nocy, a potem o 6 rano, także super!
Powodzenia z prasowaniem :)

Ja mam dzisiaj w planie - o ile Bartek pozwoli - kupić na Allegro jakiś fajny dziecięcy album i wybrać trochę zdjęć do wywołania bo jeszcze żadnych nie mamy... No i wydrukować w wiekszym formacie , moze 30x40, zdjecie naszej Trójki :-) i zawiesić na jakimś zaszczytnym miejscu :-D

Miłego dzionka!
 
helloł girls !

martolinka bruno tez nie miał jeszcze szczepionki.. miałam iść z nim dzisiaj ale jakaś nie wydarzona moja pediatra i nie wiem co robic.

maly ma ostatnio duzo ropki w oczach i czy tego nie powinnam zaleczyc zanim go zaszczepie..? do tego kontrolne badania moczu robię 12.07 więc chyba poczekam..

do tego artykul reniuszka o rtęci w szczepoonkach mnie mega zwshizowal i najpierw chce wiecej na ten tat poczytać :tak:

reniu czym ty bedziesz szczepie Maksia i kiedy..?

za nami nocka bez spania a za to z godzinnymi drzemkami, bo jelitka jeszcze męczą Bru :(

dziewczyny czy waszym maluchom tez tak sie przelewa i bulgocze w brzuszkach przy karmieniu..?

reniuszek ze tez ty umiesz oduczyc Maksia..! podziwiam :tak::tak:

pauletta kurcze zazdroszczę nocek! czy Filip spał dłużej niż całe 10 min? :D

ja za to mam dni super, bo bru odsypia nocki :happy: więc dzisiaj shopping time! :D
ale przed tym do urzędów, do szwagierki a na wieczór do cioci na imieniny :))

wczoraj byłam u fryca (wreszcie !!!!!!)
i wygladam jak sexy mama :laugh2: lekko rozjasnilam refleksami koncowki, pocieniowalam i od razu lepiej :tak:

ewela ja juz mam wyrzuty ze tyle fotek narobionych a zamieszczone jedynie na fejsie..! :D
 
Witajcie!
Reniuszek jak Ci się udało oduczyć Maksia jedzenia nocnego :szok: Sprzedaj mi ten patent, bo moja oduczyła się spać bez przerw i budzi mnie w nocy ciamkaniem rączek.

sonisia u mojej też brzucho pracuje przy jedzeniu, ale nie ma innych dolegliwości (oprócz robienia kup raz na parę dni). Zazdroszczę fryzjera. Ja planuję pójść w trakcie spaceru (bo mamy na osiedlu) ale dopiero jak wyzdrowiejemy, tylko nie wiem czy Mała wytrzyma te pól godziny bez bujania. Najwyzej będę siedzieć na fotelu i jedną ręką bujać :-D A w ogóle to busy day Ci się szykuje.

Martolinka gratuluję samozaparcia z prasowaniem. To jest dla mnie chyba najgorsze zajęcie ever i odkładam to zawasze na później.

ewela No to w sumie ładnie Bartek zareagował na szczepienie.

Gochson i jak pierwsze chustowanie?

U nas dzisiaj typowy Dzień Marudy. Nie pomaga karuzelka, noszenie, mata, tylko smok i smok. Aż się obawiam, że za bardzo się Mała do niego przyzwyczai. Ale kładę to na karb katarku, powoli schodzi, ale za to ja czuję się coraz gorzej:-(. A jutro muszę oddać pracę na uczelnię i jeszcze w najbliższym czasie poszukać kiecki na egzamin i na chrzciny. Mam pytanie do dziewczyn karmiących mieszanie. Ile dajecie mm na jedną porcję? Bo coś mi się wydaje, ze będę musiała zacząć się jednak wspomagać, bo czeka mnie parę wyjazdów w miasto w najlbiższym czasie, a mam ostatnio problemy z odciąganiem i obawiam się, że bez mm się nie obejdzie. I jak myślicie rzeczywiście powinnam skonsultować to z lekarzem jak chcę raz na parę dni podać? Już sama nie wiem.
 
sonisia jesli moge Ci cos doradzic nie czytaj o szczepionkach. Jest tego za duzo... zmasowany atak na szczepionki i rownie mocne argumenty na tak. Idzie zgłupiec i tak naprawde niewiadomo co robic. A z ta rtecia to jest tak ze wystarczy przeczytac skład i juz wiadomo czy jest rtec. Nie kazda szczepionka ja zawiera.
 
lay przez kilka razy bralam go z lozka tak jak do jedzenia kiedy "byl glodny" zapalalam lampke na fotel na ktorym go karmie tak samo go ukladalam do karmienia zakladalam tak samo pieluche pod szyje jak do karmienia i .... zamiast butli dostawal palec :-D 4 noce tak robilam... ciamkal ciamkal i zasypial . zaspokoilam jego potrzebe rytualem i palcem a brzuszek odpoczal i juz sie nie domaga :)

tylko dziewczyny nie oduczajcie karmic dzieci noca jesli nie ma takiej potrzeby . ja maksa oduczylam bo za duzo jadl i sie utuczyl porzadnie i ma problemy z przetrawianiem a wazy ok 7 kg juz .....

sonia szczepilam pojedynczymi i ok w miare :)

ja padam - zrobilam lasagne ze szpinakiem, cukinia i camembertem i poprosru ojadlam sie malutka porcja jak nigdy!
wynalazlam ostatnio spodnie z marni dla h&m ktore pragnelam ale jak byly w sklepach ja lezalam z maksiem w brzuszku w lozku :D okazalo sie ze na allegro jest ich sporo i ciesze sie jak male dziecko bo dzisiaj przyszly :-D i wyczekuje jeszcze asosowej sukienki , wiec obled - tyle dla mnie :-D a maksiowi sliczna pieluszke tetro formowanke w zoo i kilka kieszonek pieluszek kolorowych - zakupowe szalenstwo za nami - nastepny wzrost fali za miesiac :-D:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ewela- ja tez muszę właśnie pomyśleć nad albumem i zdjęciami, bo aż wstyd...Trzeba rodzince dać też jakieś fotki na pamiątkę:tak:

Sonisia- ja tam szczepię skojarzonymi i w ogóle się nie przejmuje. I nie czytam już nic w necie, bo szału można dostać...

Reniuszek- Maksio ułożony chłopak:-) Filip zrobiłby niezły raban, gdyby dostał palca zamiast jedzenia. Nie z nim te numery. Za to czasami da się odłożyć o jakąś godzinkę karmienie dzięki wpakowaniu smoka w buzię:-p

Pokaż no upolowane cuda na zakupowym! Plisssss


Oficjalnie cofam antyreklamę mojego Filipa:-) Spał przed południem pół godziny i na spacerze 2 godziny, a potem przyniosłam go w gondoli do chaty i nadal śpi:szok: Także nawet obiad udało mi się dzisiaj zrobić.
 
Do góry