reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Witajcie,
Korzystam, ze jak nigdy Mała zasnęła teraz o tej porze bez marudzenia, bez smoczka, przypisuję to wczorajszemu wysiłkowi 3 kup dziennie i dzisiaj rano, co stanowiło wielkie zaskoczenie skoro przez ostatni tydzień robiła tylko 1 raz na dwa dni.
Magda Śliczne zdjęcia i szczere chapeau bas za ogarnianie całej trójki :-D
Sonisia dużo zdrowia, niech szybko minie choróbsko
Pauletta, kasiagaw, ewela_grzyba moja Mała jest niezmiennie zafascynowana zasłonkami z żyrafami, słoniami i innymi zwierzakami, które zawsze ogląda z przewijaka. Uspokaja się automatycznie i czasem najchętniej bym zostawiała na przewijaku :-) Aż będę musiała ją jakoś inaczej ustawiać bo cały czas by się tylko w lewo patrzyła na te żyrafki.
Kasiagaw super oferta, ale jedziesz tam z mężem? :szok:Bo mój to za chiny by na takie coś się nie pisał :-D

U nas plany na razie obejmują wyjazd do Anglii na chrzest siostrzenicy męża w sierpniu. ODrobinę się obawiam lotu, czy Mała nie da w kość, ale zamówiłam sobie chustę i mam nadzieję że zdążę opanować jej techniki do wyjazdu, bo wydaje mi się, ze w chuście jakoś bardziej Małą ogarnę i będę mogła ją karmić w tej chuście.

Od razu mam pytanie do dziewczyn chustujących (a jest Was tu kilka :). Czy któraś z Was karmi piersią w tej chuście? Jest to do zrobienia bez wielkiego obnażania i ponownego zawijania? Bo ja będę bardzo początkująca :zawstydzona/y:
Na razie wyzwaniem staje się wyjazd do mojej Mamy ponad 200 km z przerwą u teściów, więc jakieś 6 godzin całej podróży :szok: Mam nadzieję, ze mój kierowca wytrzyma :)

No i dzisiaj mecz z Rosją więc Mała będzie eksmitowana do wózka i odstawiona jak najdalej od telewizora by matka mogła kibicować :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
lazy no zastanawiałam się nad szeregiem kochanków, ale jednak zdecydowałam się na męża...:-D:-D:-D:-D A tak na serio to pewnie że z Mężem...doszliśmy do wniosku, że po takim armagedonie jaki nam Mała robiła na początku, to tegoroczne wakacje chyba będziemy po prostu leżeć bykiem:-):-):tak::tak:
 
My dzisiaj z Mlodym bilismy rekordy w kto najdluzej moze spac i wtalismy 0 11.50:szok: i to tylko dlatego, ze eMek zadzwonil.

Sonisia to fajnie u Was rodzinnie :)) szybkiego powrotu do zdrowka!
Karina moj Szymek tez ma dzisiaj dzien marudy, wiec lacze sie w bolu:tak: a co do zlych snow to ja tez zawsze zartuje, ze chyba puste cycki mu sie snia:)) ile jeszcze bedziesz na urlopie? U nas lacznie jest 9 m-cy, ale ja za firma poki co nie tesknie wcale;-)

Martolinka u nas planow wakacyjnych brak:-( mielismy jechac do Polski na chrzest malego, ale okazalo sie, ze trzeba auto zmienic wiec Polska przyjezdza do nas i robimy chrzest tu.

Kasia to maz pewnie szczesliwy, ze sie na niego zdecydowalas:-D z moim eMkeim to jak u Lazy Spa odpada:-( u niego bardziej nurkowanie, wspinaczka gorska, zwiedzanie...

Lazy a gdzie w Anglii dokladnie? Moze sie zobaczymy:-)

Magda cudne zdjecia dzieciaczkow:tak::tak: i przy okazji zobaczylam wasza sesje brzuszkowa-piekna z Was rodzinka :)))

Reniuszek, Sonisia moj Szymek tez steka czesto zamiast plakac i brzmi jak maly niedzwiadek(szczegolnie jak sie probuje wybudzic). Chyba naprawde musimy ich nagrac i wrzucic filmiki do galerii:-D

A i sie pochwale, WROCILISMY na pelen etat na cyca:-D:-D koniec ze sciaganiem i sterylizowaniem mam nadzieje na dluugi czas:) poza tym idziemy z Szmkiem na kurs masazu dzieciecego i bedziemy sie masowac :happy:

Milego dnia Kochane (my dalej gnijemy w domu bo pogoda tragiczna)

Reniuszek az tak fajnie??????
 
Ostatnia edycja:
emilia maksiu to najwyrazniej maly pieszczoch uwielbiajacy wygode - moje chude lapska mu jej nie zapewnialy, a taka chusta co sie okazalo dla niego rewelacja - juz byl bliski placzu jak go wsadzalam... zawiazalam i krasnal sobie spal jeszcze pol godzinki.. a spalby dluzej gdybym go nie musiala wyciagac na mate i rozbudzac i zachecac do cwiczen :D
GRATULUJE PELNOCYCOWOSCI :-D
 
Reniuszek to swietnie, ze Maksiu sie przekonal :)))) widzisz ja tez raczej drobna jestem i sie obawiam, ze jak Szymek podrosnie to ciezko mi bedzie go nosic, a on ta to lubi :D wiec chyba lece na ebay :D

Karina to faktycznie nie za duzo tego maciezynskiego :tak: ja osobiscie uwazam ze 18 m-cy to bylo by w sam raz, ale mi raczej nie bedzie dane, bo kredyt sam sie nie splaci :-(
 
ja maksia musze pozabierac chyba do innego osrodka rehabilitacyjnego ... on lezy na brzuchu i kompletnie nie chce sie podnosic a jesli juz to strasznie placze.... i w ogole zrobic hemoglobine , bo zauwazylam, ze zasypia ... - caly czas :(
 
Emilia - no tak z rok to na pewno by było fajnie, ale i tak macie lepiej:tak:a u nas z podobnych względów urlop wychowawczy odpada:-(także za 4 miesiące Julcia będzie się musiała przyzwyczaić do nowych cioć ze złobka..
reniuszek - mam nadzieję, że u Maksia wszystko ok i tylko ta pogoda tak na niego wpływa:tak:
 
reklama
Do góry