reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Witam! :) My już w domu :) Czujemy się dobrze. Będę powoli nadrabiać, bo zżera mnie ciekawość co u was :)
Gratuluję wszystkim mamusiom, które urodziły i trzymam kciuki za kolejne babyboomowe maluszki! :*
 
reklama
Tak czytam i czytam jak to sie dziewczyny niecierpliwia kiedy ten porod wreszcie i widze sama siebie. Czekalam i czekalam kiedy wreszcie bedzie ulga. kiedy nie bede musiala sie juz turlac tylko bede mogla chodzic, kiedy wszystkie dolegliwosci ustana i co? Chodzenie w 9 miesiacu ciazy to poezja w porownianiu do pologu jak dla mnie.:-(
 
afi kochana super ze juz w domku :)) dawaj znac koniecznie co u Juliana !! ja czuje sie jak dziecko we mgle :)) w kolko dzieje sie to samo ...sen , pieluchy, karmienie, kapanie ... :) dzisiaj doszly spacery uf:) nie moge sie doczekac az Maksio troche podrosnie to bedziemy jezdzic na basen cwiczyc :)

Czy wasze dzieciaczki dzwigaja juz glowki ? Maksymilian jak lezy na brzuszku to potrafi przelozyc glowke z boku na bok, podnoszac ja zgrabnie do gory, powinnam mu na to pozwalac tak szybko ?
 
kivinko - i jak lepiej po spacerku?
afi - super, że już jesteście w domku:)
mum-to-be - niezła akcja z tymi nocnymi galeretkami i lodami; mnie się jeszcze nie zdarzyło nocne podjadanie:no:
andzik - mam nadzieję, że już lepszy humorek i że zwlekłaś się z łózka :)

Ja miałam ogarnąć łazienkę, ale od powrotu do domu strasznie mi się napina brzuchol i jakoś tak mi się nie chce...
 
Hej :)

Kivinko jak tam brzuszek Marcysi?? I wrazenia po pierwszym spacerze?

Karina ja po wizycie udalam sie na male zakupy i myslalam, ze nie dotre do domu tak mnie brzuch ciagnal:-(

Murka daj znac czy mycie okien cos dalo:tak::tak:

Pogoda rano byla taka piekna, ze zdecydowalam sie na wieszanie prania na podworku, zanim dojechalam do przychodni na wizyte rozpadalo sie tak ze po powrocie trzeba bylo wszystko sciagac, plukac i wirowac ponownie :wściekła/y: a teraz znowu pieknie slonce swieci! Jakby na zlosc!

Zupka grochowa na rzeberkach za to wyszla rewelacyjna...mniam

Buziaki brzuszki :)**
 
Witajcie Dziewczynki!!!
Co zabieram się do pisania, to mój Tymuś przywołuje mnie do porządku- nie ma zmiłuj ;-)
Afi- wspaniale, że już w domku jesteś. Jak Julianek się czuje? A Jagódka, jak zareagowała na braciszka?

Kivinko- jak tam Marcysia po spacerku?

No i popisałam... postaram się coś skrobnąć wieczorkiem:sorry:
 
Mam pytanie.. Wydaje mi się, że od wczoraj wieczora nie czuje ruchów dziecka... Ogólnie Hania rusza sie tylko wieczorem ale małe ruchy zawsze czułam w ciągu dnia.. Ile mam czekać żeby jechać na IP?
Jeszcze jedna rzecz.. Całą ciąże biorę Centrum Materne i właśnie przeczytalam ze dzieci po tym rosna nienaturalnie duze i nie zaleca się brania.. To już wiem czemu Hania jest pulpecikiem.. Któraś z Was brała Centrum?
 
Przepraszam że tak tylko osobie. Synek ma dziś 6 urodziny a drugi nie chce wyjść, ogólnie to mam doła na całej linii nie mam już siły na nic. Brzuch mnie cały czas boli. Masakra :-(
 
reklama
hej laseczki, ja jeszcze 2w1. Czop odszedl, rozwarcie na 4cm i brak skurczy, od czasu do czasu troche brzuch zaboli ale w zasadzie to nic sie nie dzieje. Takze czekamy.
Rekinasia-ja dzis koncze 3 czesc mojej sagi ale chyba jednak 4 nie przeczytam do soboty, juz teraz jestem tak podekscytowana porodem w sobote ze sprzatam, szykuje wszystko (setny raz) i przepakowuje torbe jak wariatka :-D Tym paciorkowcem sie nie przejmuj oni poto robia to badanie zeby wlasnie zapobiec ewentualnemu zakazeniu. Dostaniesz antybiotyk i jestescie bezpieczni.
Martolinka, Sonisia-ja mojemu nawet nie zaproponuje ryzu z owocami na obiad bo zapyta czy to deser i co bedzie jako glowne danie...
Julianna-zaciskam kciuki
Pauletta-no to trzymamy kciuki za 17 kwietnia :-)
Mum-to-be-ja mialam paciorkowca i z odbytu i z pochwy. A co do ruchow trzeba liczyc okolo 10 w ciagu godziny-dwoch raz na 12 h. Ale przed samym porodem ta ruchliwosc sie moze zmiejszac no i badz tu madry...:-D
Exquise-trzymam kciuki za te wszystkie formalnosci, obys sie z tym jak najszybciej uporala.
Kivinko-ja tez polecam ten sabsimplex, niektorym pomaga espumisan ale ten sabsimplex jest chyba najlepszy.
Pasazerka-ja w pierwszej ciazy tak mialam ze chodzilam 2 tyg po terminie i kompletnie nic sie nie dzialo, zero skurczy, zero rozwarcia, zero czopow no NIC. I w 42 tygodniu poszlam na wywolanie ale powiem Ci szczerze ze jak masz mozliwosc to wywolaj sie szybciej, nie czekaj do ostatnich dni 42 tygodnia, bo dzieciatko urosnie do duzych rozmiarow a i moga sie wody zabrudzic, nie chce straszyc tylko tak z wlasnego doswiadczenia wiem ze jak sie nic nie dzieje to mozna sobie na skurcze w nieskonczonosc czekac. Niektorzy tak niestety maja.
Karina-moj Antos tez lubi sie wcisnac w jedna strone brzucha az trace oddech, hehe gimnastyke sobie urzadza zamiast wyjsc do mamusi :-D
Murka-pociesze Cie ze ja tez nie mam skurczy ale na ostaniej wizycie sie okazalo ze rozwarcie juz jest wiec kto wie.
Afi-welcome back :-)
Reniuszek-nie wiem jak bedzie z Antosiem ale ALusia podnosila glowke pewnie i samodzielnie w 3 miesiacu-lezala na brzuszku i sama podnosila na miesniach szyjki. Ale mojej siostry synek podnisil juz po miesiacu wiec ja tak mysle ze z wyczuciem pozwalac troche cwiczyc te miesnie ale uwazac zeby nie przesadzic. Pewnie zaczynaja juz cwiczyc.
Emilia-ale mi smaka z ta grochowka zrobilas...mmm
 
Do góry