reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy, Rady i Ploteczki Krakowskich Mam

Elutka - eee no co Ty taka tajemnicza jesteś? :-p
Paulina - teraz to już coraz bardziej normalne że do garnituru nie ubiera się kamizelki ale dwa lata temu to jeszcze wszystkie garniaki kamizelki miały ale że my kupowaliśmy w LaVard a tam już nowa moda zza granicy weszła to i kamizelek nie było:-p a dla większości rodziny to było niedopuszczalne:-p a najlepiej żeby miał własnie taką "zasłonową" białą lub srebrną:-p przez Trąbki obok Santorini często przejeżdżaliśmy jak do rodziców jechaliśmy - lokal z zewnątrz wydaje się fajny:tak: a weselicho duże planujecie - u nas było około 100 osób;-)
AriaArt - cieszę się że trudne sytuacje dodały Ci sił i zmotywowały do działania! będę trzymać za Ciebie kciuki za finał:tak:
 
reklama
ELUTKA no tak "troszke" trzeba miec. My i tak mamy znizke bo to lokal rodzicow zony najblizszego kuzyna A., chrzestnego Nikoli. Jeszcze poprawiny mamy bo A. z moim tata sie uparli. a wy gdzie mieliscie wesele?
KAROLA a kojarzysz Dworek Emilki jakies 5km przed Santorini? Na poczatku tam chcielismy miec ale jak dostalismy najswiezsze informacje stamtad to masakra. Za malo kelnerow, jedzenie chlodne wiec zrezygnowalismy. A tak to wiemy ze wlascicielka zrobi wszystko na najwyzszym poziomie ;) a wy mieliscie wesele w rodzinnych stronach?
 
tamte strony dość dobrze kojarzę:tak: i Dworek też;-) fajnie że macie sprawdzone miejsce i to ze zniżką:tak:
my wesele mieliśmy w pensjonacie nad Jeziorem Rożnowskim - pensjonat nowiuteńki, możliwość wynajęcia pokoi dla gości a właściciele bardzo mili:-) ale tam wynajmowaliśmy tylko salę i pokoje a catering mieliśmy z firmy w której rodzice M. przez wiele wiele lat pracowali a M. i ja także kilka dobrych lat - wszystko było gotowane na miejscu a przez znajomości szef policzył trochę taniej a i kelnerów i kucharki mieliśmy takich których sobie zażyczyliśmy:-p
w czerwcu byliśmy na weselu mojego kuzyna w tym samym pensjonacie i z ta samą orkiestra która nam grała:-)
a tak dla obejrzenia: Pensjonat z tym że wystrój robiłam sama bo oni dysponowali tylko trzema kolorami a mi zależało na czerwonym :-p
 
Ostatnia edycja:
Witam :-)
Dawno do Was nie zagladalam :tak: Bylysmy z Lea u moich rodzicow... az nie chciala mi sie wracac. Tam "pelna chata"a tu, w Krk w wiekszosci jestesmy same. Ale nie ma co narzekac.
Podczytalam Was troszke... co do kredytu, nam udalo sie w styczniu kupic mieszkanie, i powiem Wam,ze rata kredytu jest nizsza niz to co placilismy wlascicielowi. Ale mielismy wklad wlasny wynosil wlasciwie tyle samo ile kredyt.
 
Karola bo to bardzo osobista sprawa :D kiedyś Ci powiem..
Paulina my mieliśmy przyjęcie w Restauracja Kraków - Galicyjska. Tylko u nas było bardziej kameralnie, szczerze mówiąc nie chciałam wielkiego wesela. Naszym założeniem była raczej restauracja blisko Kościoła, Rynku:) W Galicyjskiej jest tak jak lubię:)moje klimaty jeśli chodzi o wystrój, jedzenie przepyszne i bardzo dużo, na drugi dzień znajomym rozwoziłam-tyle zostało :p
Dobrze, że macie sprawdzone miejsce:)
 
ARIA przepraszam ze ominelam cie przy ostatnim poscie. tak to jest jak sie odpisuje z telefonu.. Mam nadzieje ze 30.08 bedzie dla nas rownie szczesliwy :))
KAROLA ja tez chce wystroj sali w czerwieni, tak samo wystroj kosciola, domu, auta :) Bardzo fajny ten hotelik :) Tylko ze kawalek od Krk.
ELUTKA a ile za menu placiliscie? Bo przy Rynku to pewnie sporo. Santorini jest blisko naszego kosciola wiec zalozenie jest podobne do twojego :)
 
Farf - rozumiem Cie doskonale ja też mam czasem dość takiego siedzenia z dzieckiem szczególnie w takie dni jak dziś bo nawet na pole trudno wyjść... choć trochę sie przejaśnia więc pewnie na spacer krótki pójdziemy:tak: gratuluje swojego własnego mieszkania:tak:
Elutka - spokojnie - poczekam ;-) restauracja piękna - lubię takie klimaty a na małe przyjęcie idealna:tak: my tez rozwoziliśmy jedzenie po weselu:-D
Paulina - my mieliśmy biel i czerwień - przepięknie to widać na zdjęciu mojej siostry (świadkowej) na FB - to na którrym jesteśmy my i świadkowie:tak: no i oczywiście czerwone buty musiały być:-p od Krk kawałek ale od mojej rodzinnej miejscowości tylko 7km ale u nas wszędzie daleko więc ten pensjonacik i tak blisko sie nam udał:-p
 
Ostatnia edycja:
ładnie :-)
u nas dekoracje były takie:
foto (543).jpg
foto (544).jpg
foto (545).jpg
foto (706).jpg
dekoracje minimalistyczne i wszystkie robione własnoręcznie przeze mnie :-p
 

Załączniki

  • foto (543).jpg
    foto (543).jpg
    34,1 KB · Wyświetleń: 52
  • foto (544).jpg
    foto (544).jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 61
  • foto (545).jpg
    foto (545).jpg
    36,6 KB · Wyświetleń: 58
  • foto (706).jpg
    foto (706).jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 57
reklama
Do góry