reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy, Rady i Ploteczki Krakowskich Mam

Paulina właśnie rzuciło mi się w oczy że Twój podpis pod ostatnim suwaczkiem to tekst mojego tatuażu :)
Zrobiłam go po operacji wycięcia guza z macicy - taka nagroda dla mnie i przypomnienie że miłość zwycięża wszystko :)
 
reklama
Paulina też bym się nie przejmowała zabobonami..teoretycznie powinnaś mieć sukienkę w innym kolorze niż biały i oczywiście bez welonu..starsze pokolenie może się krzywić, ale tak jak wszyscy tu już napisali to jest Twój Dzień i Ty decydujesz co i jak!
Ja miałam śnieżno białą sukienkę i kwiat we włosach z własnego wyboru, zresztą welon by chyba już do mojej kiecki nie pasował..
Gdzie planujecie wesele?
Co do tatuażu z całym szacunkiem, ale jestem anty robieniu tatuaży w formie imion. Wiem, że tatuaż powinien coś oznaczać(nie dla wszystkich ma to znaczenie), ale imiona mi się jakoś wyjątkowo nie podobają...ja od ponad 10 lat noszę się z zamiarem zrobienia tatuażu, od 8 wiem co i gdzie ale coś nie dochodzi to do skutku...raz byłam nawet u znajomego w studio wstępnie się umówić, ale na tym stanęło :D
 
AriaArt - cieszę się że mimo ciężkich przejść masz w sobie siłę i Miłość, która Cie wspiera:tak:
Paulina - ja też nie jestem zwolenniczką imion - tatuażu nie zamierzam sobie robić ale np. na obrączce nie mamy wygrawerowanych imion - bo przecież imiona ważne są dla nas i powinny być w naszej myśli i pamięci;-) popieram Elutkę odnośnie ślubu - ubierz co chcesz i nie patrz na innych:tak: moja rodzina tez na początku była przeciwna butom ślubnym innym niż białe a potem każdy był zachwycony jak to pięknie wygląda;-) my wogóle mieliśmy swoje fanaberie bo M. tez nie miał "klasycznej" białej kamizelki i musznika - i tu tez było mówione "jak to tak? pan młody bez kamizelki i w normalnym krawacie? przecież niczym nie będzie się wyróżniał wśród gości" :-D
Elutka - a jaki tatuaż i gdzie chcesz zrobić??
 
KAROLA ja tez nie chce zeby A. mial kamizelke ;)
ELUTKA mamy zarezerwowana sale Santorini tylko nie ta w Hucie, a w Trabkach niedaleko Wieliczki.;) impreza z okazji chrzcin tam tez byla. A slub prawdopodobnie w Bodzanowie, parafia A. nie dlugo tez moja bo Ochmanow tam podlega. Ale do ksiedza wybieramy sie dopiero w swieta :cool::cool:
 
Okolo 170 osob. Odemnie malutko bo tylko 50. A. ma spora rodzine bo jego babcia ma szostke rodzenstwa..

Moja N. robi strajk senny. Goni po calym domu a zawsze o 20 juz spi
 
Paulina no kurczę znów zbieg okoliczności. Patrzę na Waszą datę ślubu....ja brałam ślub 30.08.2008 :-D po 5 latach małżeństwa muszę napisać że to bardzo szczęśliwa data.

Karola dziękuję. To całe zdarzenie wpłynęło na mnie jednak bardzo pozytywnie - postanowiłam zmienić swoje życie i dzięki temu złożyłam wniosek o dofinansowanie działalności i teraz jestem w finale akcji babyboom "O matko, jesteś Kobietą". Potrzebowałam po prostu silnego kopniaka w zadek ;-)

Elutka ja właśnie w tym miejscu mam tatuaż. Między karkiem a prawą łopatką. Chcę go pokazać - to pokazuję, chcę zasłonić - zasłaniam. I tak chciałam od początku :)
 
reklama
Aria dokładnie o to mi chodzi z tatuażem-no może między innymi. Głównie ma on być dla mnie i muszę mieć możliwość zasłonięcia go:)
Czasem porządny kopniak w d..ę się przydaje:)
Paulina weselicho pełną parą! :) Na taką imprezę rzeczywiście troszkę pieniążków trzeba odłożyć..:)
 
Do góry