reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Witam po dłuuugiej przerwie :-) Oczywiście na początku wszystkiego naj dla wszystkich naszych roczniaków.

A u nas zimno jak cholera . Siedzimy w domu , nie wychodzimy ;-) Mały dalej nie chodzi i trochę mnie to martwi . Nie stoi bez trzymanki . Nie wiem czy już się martwić czy poczekać . Chciałam go poprowadzać trzymając pod pachy , ale też bunt i zaraz klap na dupę i na czworaka zasuwa :zawstydzona/y: masakra :wściekła/y:a jak u was mamuśki ?
 
reklama
Karolina nie ma się czym martwić., wiem łatwo mówić ja też czekałam z utęsknieniem na te pierwsze kroczki i się doczekałam w moje urodziny Nadia postanowiła pójść. Najpierw trzy kroczki a później pół pokoju. A dziś byłam w kuchni a ona w pokoju i sama przyszła. Każde dziecko ma swoje tempo rozwoju. Jedne idą przed roczkiem a inne nawet w wieku 18 miesięcy i też to jest normalne. Czytałam gdzieś że nie ma co tego przyspieszać i na siłę prowadzać bo można dziecko zniechęcić. Nie martw się na zapas., twoje dziecko na pewno cię z tym zaskoczy:-):-)
 
cześć
cóż to za pogoda? Nie wiem jak u was ale u mnie za oknem śnieżny szał:-D
Karolina nie martw się bo na razie to wszytko jest w normie, mój Kuba tez jeszcze nie chodzi sam a już rok skończył. W tym tygodniu nauczył sie dopiero sam wstawać. Wcześniej czasem mu się zdarzało ale bardzo rzadko. A teraz wstaje gdzie tylko może, stoi sam ale jeszcze waha się pójść do przodu, czasem tylko jak go trzymam blisko łóżka to puści moje ręce i sam zrobi 2 kroki do łóżka. Pod pachy Kuba tez nie lubił chodzić, on chwyta mnie za ręce i ciągnie do przodu żeby go prowadzać. Więc spokojnie wszystko przyjdzie w swoim czasie :tak:
 
U nas też zima na całego :/ wiatr taki ,że łeb chcę urwać...szok ,a już bym chciała wiosne :-p

Tak jak radzicie , staram się nie stresować i czekać cierpliwie na pierwsze kroki , no może na początku stanie bez trzymanki :-):-)

I jeszcze staramy się samodzielnie nauczyć zasypiać ,ale to też nam idzie nie za bardzo...
 
Hej.
nie mówcie mi o pogodzie :no: Gdzie ta wiosna, ja się pytam!???????????

A sama czuję się jak ta pogoda, niestety.....

beata dużo zdrówka życzę ;-)

My też na razie nie chodzimy i nic nie wskazuje na to, żeby miało to rychło nastąpić - prędzej chyba "mama" doczekam, ale sza!
 
beata przepraszam, że dopiero dzisiał przesyłam zdjęcia, ale u nas isty koszmar:-(. Najpierw Pati zachorowała w niedzielę, trzy dni potem ja z Milenką, dziewczyny czują się już o niebo lepiej (Pati ma siedzieć w domu do wtorku), a ja ...dramat katar, osłabienie, wymioty, mój żołądek nie przyjmuje chyba jedzenia, na samą myśl o jedzeniu mnie mdli, a na domiar złego cały tydzień byłam sama, m przyjechał na week i w niedziele wieczorem jedzie znowu na tydzień:-(.
Zobacz załącznik 545627Zobacz załącznik 545628Zobacz załącznik 545629
W sklepie przymierzają wkładkę do stópki i w ten sposób wiadomo jaki ma być rozmiar.
 
patka ojej a gdzie żeście się tak załatwiły że was tak choróbsko dorwało?? Dobrze że już chociaż z dziewczynkami lepiej trzymaj tam się :) cos mi się te zdjęcia nie wczytują nie wiem dlaczego ;/
 
P3091161.jpgP3091162.jpgP3091163.jpg
 

Załączniki

  • P3091161.jpg
    P3091161.jpg
    32,2 KB · Wyświetleń: 58
  • P3091162.jpg
    P3091162.jpg
    29 KB · Wyświetleń: 61
  • P3091163.jpg
    P3091163.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 56
reklama
patka fajne te buciki i widać że leciutkie. Ja małej kupiłam w ccc ale w sumie mogłabym więcej trochę zapłacić i mieć takie pożądne. No ale cóż człowiek uczy się na błędach
 
Do góry