reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Dzięki dziewoje!!
A znam, znam Sinupret tylko nie wiedziałam czy go można czy nie :baffled: a w aptece, porażka, chyba boją się dawać cokolwiek, bo poradziła mi tylko jakiś syropek z wit. C, tyle to ja sama wiem bez kończenia farmacji. :baffled:
Drugie podejście do łóżka...
 
reklama
Mini a gdzie się wybieracie? we wrzesniu to już Dusia kawał baby będzie! My nad morze też na początku września jedziemy, czyli końcówka 7 miesiąca będzie;:D
 
Amandla Grecja ( moja wygrana ;-) ) ...
Choć sto razy wolała bym jakąś polską agroturystykę .... las , cisza i bieganie po rosie :tak:
 
aaaaa racja, zapomniałam:D oj super będzie, a konkretnie Grecja kontynentalna czy jakas wyspa , bo nie pamiętam:)? Mi się Grecja strasznie podobała i polecam całym sercem i kontynent i wyspy.
 
Mini - super z tą Grecją! My chyba w tym roku nigdzie na dłużej nie wyjedziemy - co najwyżej jakieś dwu-trzydniowe wyjazdy. W ubiegłym roku byliśmy nad morzem z Hubertem w brzuchu:-)

Aina - jeśli płacze w kąpieli - to może głodny? Spróbuj nakarmić go pół godz. przed kąpielą - może będzie bardziej zrelaksowany.

Ja dzisiejsze ochłodzenie powitałam z ulgą - w ostatnie dni upały były u nas nieziemskie, Hubert nie mógł spać w ciągu dnia i z tego powodu był marudny. Dziś od razu lepiej.

Atomówka, Amandla - udanych imprez.
 
mini- zazdroszcze Grecji

amandla- widze ze wakacje zaplannowane, od gór po morze:-) udanej zabawy na weselu

aina- zdrówka, zdrówka i zdrówka zycze

atomowka- mielj zabawy na panieńskim

vil- gratuluje ząbków, nie spotkałam się jeszcze zeby najpierw szły 4/5. najwaznijesze ze żelik pomogl

Angel- ja kiedys tylko na szpilkach, wiosna lat zima-- zawsze szpilka, a teraz jak mam zalożyc obcas to masakra.

mini- oj współczuje bardzo.


A ja jednym okiem na all wyszukuje ubranka na chrzest. I na lato nie ma dużego wyboru.....A drugim okiem oglądam meczyk:-) maż obok, synuś w łóżeczku u siebie:-)Ale juz oczka sie kleja i niedługo bedziemy szli spać. A na dworzu jasno jak za dnia dopieor oko 23 sie sciemnia
 
Angel no jakby nie było - zawsze jakoś podobne te nasze dziaciaki marcowe - jak nie jeden z drugim, to drugi z trzecim i td. ;-) Chyba że to jakiś nowy etap ewolucji :-) A tak na serio...
Amandla tego właśnie trochę się boję - że teraz coś tam już widać i że niby idzie, a na dobre to może i wyjść dopiero za ładnych kilka miesięcy :sorry2:
Amandla a tam sie nie chce - do jutra niech się może lepiej zachce, co by zabawa udana była ;-)

A właśnie - stronka Amandli natchnęła mnie na "bukiet" dla młodych, którzy kwiatów nie chcą - powiedzieli, że jak chcemy koniecznie kasę wydać, to lepij im lotka puścić ;-) Tak więc dzięki za stronkę z rękodziełami.
A taka wyprawa w daleki świat mnie to by się marzyła, ale już z takim maluchem to jednak nie - ależ ludzie różni są :-)

Mini na agroturystykę zapraszam do siebie - pamiętam, pamiętam :tak:; bieganie po rosie gwarantowane na duuuużej powierzchni ;-)

nusia no dla mnie to też się nijak ma do mojej skromnej wiedzy w tym temacie; no ale jak pisałam wyżej, może i tak być, że te najbardziej widoczne 4/5 wylezą kiedy tam mają, a pierwsze i tak pójdą jedynki, które też znać (to było pierwsze, co koleżanka zobaczyła - o! idą mu już ząbki!) - no i że zanim te ząbki wyjdą, to jeszcze pewnie potrwa...
Ja też na all ubranka kupiłam - dwa zestawy nawet; jeden większy na 74 (z myślą o weselu),ale jak przyszedł to pomyślałam, że Rafała na Boże Narodzenie w to wystroję, bo taki duży. No i teraz (na szczęście) sobie o nim przypomniałam, przymierzam mojemu kawalerowi i... oczywiście pasuje w sam raz :szok:
Jaki wynik meczu? Bo slyszałam (od matki mojej rodzonej :szok::szok::szok:), że Niemcy strzelili gola, a sądząc po odgłosach syreny strażackiej w sąsiedniej wsi, to chyba potem były jeszcze ze trzy bramki...
 
dziewczyny, ja cos przeoczyłam...
dlaczego rehabilitacja?
u nas na usg bioderek wyszlo, ze mloda ma za plytko coś tam i musimy ją "pieluszkować"... 9.07 idziemy na kontrole i troszeczke sie stresuje , bo jezeli pieluszkowanie nie pommoze to tez rehabilitacje szalone nas czekają...
oby nie, oby nie, oby nie..oby wsio cacy bylo..

Mini -obcasów ine lubie - męcze się...a koturny? nie czuje. po prostu jestem wyższa...nie mam wrazenia, ze mam obcas;p

a teraz dziekuje z zyczenia odnosnie udanego weekendu i...

tatuśkom waszych maleństw życzę na dzien jutrzejszy samych uśmiechów i radości. ;-)

do wtorku! dobranoc!
 
reklama
Dzidziuś pojadł, emek dawno śpi, to i ja zmykam spać - ranek bedzie pewnie nieco zabiegany...
Dobrej nocy dla mam, maluchów i tatusiów - a co!
 
Do góry