reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Amandla -Ja obecnie na canonie... nikonowa przygoda tez była. oba porównywalnie cacy:-) obiektywy i do tego i do tego ok... canon lepiej ni w dloni teraz cos lezy:-) ale... stara milosc nie rdzewieje:p odzyskam ją i bede leciala na dwa fronty!;o
 
reklama
skwar ze masakra
wstałam po 5 , bo Hanula tak wstaje to sobie posciel porałam
po pikolu powiesiłam na tarasie
a teraz wszystko pościągałam bo juz suche na wiór, nawet 2 godzinki nie szchło
i reczniki wywiesiłam
 
helouuu

Manta- troche sie usmialam z Twojego posta, a troche nie zrozumialam ;-)

Agusia- sciemniasz! slicznie wygladasz! widzialam na fotowym! laska z Ciebie i juz!
a ja taki karakan mlay pokraczny! moj maz musi mnie bardzo kochac, bo mi ciagle mowi, ze mam nie stekac, bo pieknie :)szok::-D) wygladam po tej ciazy i pomyslec, ze sexu prawie nie uprawiamy hihi...moze to dlatego tak mi nawija makaron na uszy :-D


ja wlasnie wymyslilam, nie wiem czy juz tego nie pisalam o tych sukienkach....kupie jeszcze ze 2 i przesmigam cale lato, a co! tylko nie wiem po co mi milion bluzek w szafie :cool2:jak nie mam spodni czy spodniczki, zeby je zalozyc.

wczoraj wieczorem to sie juz dobilam....wpadlam w taka szafe co tam przechowuje wszystkieeeee ciuchy po wszytkich dzieciach i mam tam zawalone do sufitu, wynalazlam tam moje wszystkie biale ciuchy na lato....szok, spodenki biale, ktore nosilam w sierpniu tatmtego roku juz bedac w ciazy oczywiscie, nosilam je na biodrach, a teraz nie umialam ich wciagnac przez uda :szok::szok: jak juz je wciagmelam na chama to nie umialam dopiac :szok:

no dobra nie smece juz, trzeba by cos z tym zrobic, ale nie mam pomyslu, wstyd!


Amandla- oj swietna ta mala łobuziara, faktycznie ma 'ten' blysk w oku :tak::-D

kindzia- wlasnie...siedzenie w domu yhm... tyle posiedze co przy kompie troche tu do Was polukam oooo to sie nasiedze :-D

co to ja mialam jeszcze....

aaaa i ze podziwiam na maxa Pinule i monike!!!! szacun!!! bo ja teraz sie ledwo obrabiam, a jeszcze szkola :confused: choc nie powiem, myslalam juz nad tym, zeby od wrzesnia jak bede na wychowawczym tez pojsc sobie na jakies sensowne studium, ale malo takich, a na studia nie chce mi sie wracac :zawstydzona/y:

moje dziecko spi chwilowo, po kapaniu, teraz musialabym go kapac z 5 razy dziennie, tak sie poci, zwlaszcza na glowce....no coz, ten to dopiero ma ta welle :-D

Zobacz załącznik 476009 ps. zdjecie wykonala siostrzyczka Igula, naj[pierw przytkala mu zabawke do ucha, a pozniej fotografowala :-D
 
aaaeeee tam takie...np. pufka ze Smoby :confused: nie znaju :no:
a ciekawe tez co to robi Jula za ; ruuurkeee :-D:-D
ale ja to ciemna jestem, wiec to wszystko tlumaczy :-D

moje dziecie sie zbudzilo, cycusia popilo i spi dalej :szok: a ja zamiast brac z Was dobry przyklad i urzadzic dzien sprzatania to siedze na all, durna :zawstydzona/y:

a z tymi siatkami...jak wpisalam tam moja Jule- cebule to glowa mi spuchla i juz ani nie patrze na te pomiary i rankingi.
z waga i wzrostem jak dobrze patrze to na 3 centylu :szok: boze co za kura mała! ale nic, dobrze, ze dziewczynka, mam nadzieje, ze Ignacy jednak wzrostem pojdzie po ojcu, bo facet taki maly jak ja o dzizassss to bedzie karakan :-D

my mamy mala gondole, Ignac juz sie prawie nie miesci, wiec na wyjazd do Belgii nie zabieram wozidla, bedzie jezdzil spacerowa od starszego kuzyna.
 
ajako .. pufka :p -> Pufa-fotelik Cosy Seat dla dzieci SMOBY

a rurke z języka robi... małpa nasladuje wszystko ostatnio :-)))
 
o kurde, Ajako cudny chłopiec, jestem pod wrażeniem włosków, bo to prawdziwe włosy a nie takie niemowlęce
agusia też Ci na fotowym pisalam, że wyglądasz ekstra!
manta mamy aparat Nikon D 90 i dwa obiektywy: nikkor 18-105mm i nikkor 50mm 1.8D, ja się nie bardzo znam, zwykle pykam zdjęcia jak mi mąż ustawi :-), albo na "oko" sama. na trybie "auto" nie robimy wcale bo są słabe:-), zdjęcia z przed chwili. Właśnie na "Auto" Zobacz załącznik 476052 i ręcznie ustawiane Zobacz załącznik 476053

szczerze przyznam, że brakuje mi małego kompaktu (mamy starego Canona, ale słabiutkie zdjęcia), a telefon (HTC Desire Z), robi fatalne zdjęcia, za to filmik ok (filmik robiony 20 min temu): Dzien jak codzien - YouTube
 
Kasiulka -tak myślałam, że macie pięćdziesiątkę :-)))... fajne szkiełko na początek. :-) i tez nie cierpię "auto" ... często na "auto" lampa wyskakuje, a jak ją wyłączysz to już w ogole klapa na całego:p
ja mam stary kompakt nikona, ale dziada zmienic juz trzeba... też się rozglądam, ale ja wymagająca jestem w tej kwestii, a co za tym idzie ceny rosną, a kaska na drzewie nie rośnie - szkoda! :p
 
to jak już się rozgadałyście na temat obiektywów to i ja wstawię moje stopy kochane z 50mm nikkora f 1.8 pstryknięte przed chwilą lekko poruszone jak widać:D
DSC_7692.jpg

Manta poczytaj o aparatach na optyczne.pl, tam jest dużo testów,opinii, może znajdziesz jakąś podpowiedz, ja najfajniejsze zdjęcia kilka lat temu robiłam fujifinepix kompaktem za dosłownie 500 zł, i każdy się pytał jakie mam lustro:D Wczoraj na urodziny mojemu małżowi sprawiłam Olympusa Tough 820, tylko mi bardziej zależało na wodoszczelności i wytrzymałości aparatu, ale jakość zdjęć też jest super z tego co popstrykaliśmy.
 
reklama
Cześć dziewczyny widzę temat aparatów i zdjęć :-)
Wszystkie marcowiątka śliczne :-)
Mały marudny dziś przyszedł tata na chwile i znowu zaczął charczeć i katar dostał i sie wydało od razu ze u pieska był ,podobno jak pies jest w domu to dziecko nie powinno być uczulone mam tylko nadzieje ze wyrośnie z alergii.Maluszek mi spi na rekach chyba spróbuje go odłożyć i posprzątam bo mimo nocnego odkurzania i mycia podłóg kurzu masa tak to jest jak się mieszka przy głównej ulicy .A dziewczyny mój mały np.dzwonek czy nagły głośniejszy dźwięk ryk i histeria i to już trwa dobry miesiąc czy on taki wrażliwy czy mu przejdzie ??
 
Do góry