reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Vill wielkie dzieki za wyjasnienie:)

Mini juz dawno chcialam sie zapytac co to za imie Dusia?

Mata-w wawie w 90% szpitali dostajesz dziecko po cc odrazu na sali operacyjnej i nawet te 6-7h jak nie czujesz ciala od pasa w dol to sie nim musisz zajmowac! Wiec ciezko jak cholera ale chociaz chyba szybciej sie dochodzi do siebie.
 
reklama
dziewczyny rozpakowane zauważyłyście jakieś zmiany z włosami? ja mam wrażenie że mam szopę na głowie, za chiny układać się nie chcą- starczą we wszystkie strony i nawet w kitku są nieułożone :szok:
no i skórę mam okropnie wysuszoną, muszę smarować czym się da bo "rysować" po sobie mogę.. A daaawno tak nie miałam..

Ina - zazdroszczę solarki!!

Amandla - wow, fajnie z tym centrum! u mnie diety nie ma.. tylko troche mniej jem no i ćwiczyć już zaczęłam.. ale kiedy flaka z brzucha stracę to nie wiem :baffled::baffled:

Ivi ja taką suchą skórę miałam tuż po porodzie, masakra, jakbym dotykała papieru ściernego, a na palcach to aż mi popękała, ale smarowałam smarowałam i jakoś doprowadziłam do ładu i jest aktualnie okej, włosy miałam puszące się, ale też miałam dłuższe po szpitalu w którym spędziłam miesiąc, więc nie kojarzyłam tego bezpośrednio z porodem tylko z brakiem fachowej opieki nad nimi:)

w tym centrum odchudzania jest fajna rzecz, ale nie wiem czy to nie pic na wodę:) a mianowicie badanie składu mleka mamy pod kątem ułożenia diety, cytuję:
"Badanie składu mleka kierowane jest do mam, które chcą sprawdzić czy ich mleko zapewnia dziecku wszelkie niezbędne składniki odżywcze oraz czy jest wolne od składników potencjalnie groźnych. Analiza wykaże profil kwasów tłuszczowych, zwłaszcza kwasów NNKT które mają kluczowy wpływ na rozwój niemowlęcia a także ewentualną zawartość matali ciężkich i zanieczyszczeń. Każda mama otrzyma wyjaśnienie wyników oraz zalecane produkty żywnościowe zgodne z wykazaną analizą."
umówiłam się już na spotkanie dziś albo jutro, w zależności od tego kiedy umówię sie z moim doktorkiem na kontrolę:)
 
hej ja łapie baby bluesa :(

od 12 Jas sie grandzi nie spi... na zmiane cyc płacz i zmiana pieluszki, nie płacze duzo ale trzeba go trzymac na rękach bo sam nie bedzie lezał.. do tego nie umiem go odbic wiec mu sie czasem ulewa... ogólnie padam na twarz... noce wygladaja tak, ze 2 godziny grandzenia godzina spania
do tego jeszcze w domu wróciły problemy :(
chce mi sie wyc :(
 
witam się i ja,

u mnie nic nowego :-), dzień za dniem mija dość podobnie, wiele miłości i szczęścia :-). W weekend przyjechała do mnie mama i będzie ze mną przez cały tydzień. Mąż już jutro wraca do pracy :-(, a było tak sielsko :happy2:.

Pinula, bidulko a nie ma kto Ci pomóc? bo widać bardzo potrzebujesz odetchnąć. Trzymaj się dzielnie
Ivi ja mam na brzuchu suchą, aż się sypie. Smaruje, smaruje i niewielka poprawa. A po porodzie wyszło mi parę rozstępów- dokładnie 3, wyglądają jakby mnie kociak podrapał

Trzymam kciuki za wszystkie!!!
 
A my też cały czas w całości. Zmęczona już jestem. Czas chyba, żeby się to moje dziecię urodziło...
 
pinula głowa do góry - jesteś zmęczona i to zrozumiałe - potrzebny Ci odpoczynek, choć to teraz luksus zapewne. A Jasiek najwyraźniej potrzebuje bliskości, której nagle mu zabrakło (świat poza brzuszkiem jest przecież taki ogromny, zimny i pusty) - może pomogła by tu chusta? Mały mógłby się przytulać do woli i czuć się bezpiecznie, a Ty miałabyś wolne ręce, by zająć się tym co Ci akurat odpowiada...


Akka no to juz na pewno lada moment - max jakiś tydzień ;-)

A ja zamulam...
 
W środę mam kolejną wizytę kontrolną w szpitalu i pewnie jeśli do tej pory sama nie urodzę, to już mnie stamtąd nie wypuszczą.:-( A tak chciałam uniknąć poganiania... Ale już jesteśmy pięć dni po terminie .
 
Akka nawet jak będziesz w szpitalu, to nie oznacza jeszcze, że od razu będą poganiać - jeśli wszystko będzie w porządku, to nie ma powodów by nie poczekać spokojnie jeszcze tych kilku dni...
Bo termin z OM nie zawsze (by nie rzec rzadko) jest trafny.
 
Angel ale z Ciebie statystyk - fajnie prowadzisz tą tabelkę :tak:

Inamorate solarium - kurcze chyba sama się wybiorę za jakiś tydzień dwa - jak Dusia się nieco odchowa :-)

Maria :-D:-D:-D Dusia czyli - Ida ( Idusia ) ;-)

Pinula ech doskonale Cię rozumiem - miałam to samo z Borysem - nie wiem czy Cie to pocieszy ale dzięki takiemu trudnemu początku potem już wszystko było łatwiejsze :tak:

Amandla z tą analizą składu mleka to genialne :tak: Kurcze szkoda że u nas nie ma takich cudów ... ja w sumie się nie ograniczam z jedzeniem ale mam wrażenie że jednak mało wartościowo jem :sorry2: Mam nadzieję że Dusię nie będzie bolał brzuszek po moim jedzeniu ..:rolleyes2:

Tunia a na kiedy jest Kubuś zamówiony ?? :-)
 
reklama
Ja to wszystko wiem. Ale to nie jest termin z OM, bo wtedy musiałabym rodzić już 28 lutego.;-)
Ja wiem, kiedy Ryba była robiona i według tego termin był na 7 marca. Nie uśmiecha mi się leżakowanie w szpitalu w roli walenia.:no:
 
Do góry