reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
Ufff, jak to dobrze że jest ok
brawo dla Kornelki - dzielna dziewczynka i dla mamy oczywiście
bardzo się cieszę, że obie takie silne, zwłaszcza Malutka, teraz niech sobie spokojnie rośnie, a mama odpoczywa
 
uzupełnię smsy później, ale dodam że Bozienka pisała że wraca jej czucie w nogach. Mała jest w inkubatorze, a mówią że jak na ten tydzień jest duża i silna:)
 
BOŻENKA :Dużo szczęścia i zdrowia dla Maleńkiej Istotki, która właśnie przyszła na świat oraz gratulacje dla Rodziców:)

 
ALE SIE WZRUSZYŁAM! CIAGLE MYSLE O NICH!
Mamy marcóweczke, silna i oddychajaca samodzielnie CUDOWNE WIESCI!!
DUżo zdrówka dla obU!!!!!!!!!!!!
 
Witam
weszłam na troche bo nie moge spać

a tu takie wieści SZOk
cudownie gratulacje dla pierwszej Mamusi Marcowej i Kornelki.

Mnie chyba złapał rotawirus moja przyjaciółka miała w zeszłym tygodniu nieśpie całą noc, boli mnie brzuch (okropnie),, biegunka i odruchy wymiotne do tego na przemian mam dreszcze i sie poce no i stan podgorączkowy. Chce przeczekac do rana i zadzwonie chyba do mojej gin. Mam nadzieje, że szybko przejdzie i obędzie sie bez szpitala bo jak czytalam to raczej polozyli by mnie na zakaźny gdzie moge sie nabawić gorszego badziewia bo na ginekologii to ja bym pozarażała inne mamuśki ech. no i co najważniejsze żeby młody ode mnie nie złapał tego świnstwa bo sie razem bedziemy meczyć.
 
reklama
Matulu! Nie było mnie 2 dni i co??!!
Bozienka!Ogromne gratulacje! DUżo zdrówka dla Ciebie i Maleństwa! Oby córcia szybko zregenerowała siły i rozwijała się pięknie:tak: super że sama oddycha i już przecież całkiem spora, bo prawie 2kilo to już niewiele jej brakuje do nabrania ciałka!
 
Do góry