reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Hejo:-)
Kornelka jest cudowna:-)
Trzymam kciuki za nie dwie bardzo mocno, a Bozienka da sobie rada silna z niej kobita.
Caly czas o nich mysle...

A moze by tak oddzielny watek zdjecia naszych maluszkow???Bo te zdjecia sie pogubia na glownym:-)
 
reklama
Mini no cóz zaczyna się najcięższy okres, dosłownie najcięższy. Ja w Sylwestra myslałam, że umre przy stole siedząc. Nogi, twarz i ręce miałam jak balony. Dobrze, że obraczke zdjęłam juz jakis czas temu bo na 100% musiałabym ciąć. O porodzie tez myslę i troszku sie obawiam, szczególnie żeby z malutka było wszystko dobrze.
 
tunia - dobry pomysl. założyłabym od razu watek "gratulacyjny", co myslicie?
nefi - ja obraczke na jakies uroczystosci zawieszam na szyi na łańcuszku:) ale na codzień nie nosze, tez puchne...
 
Ja wczoraj byłam tak nakrecona ze moj do mnie mowi Ty sie uspokoju bo tam na forum zaraz drugie dziecko z marca bedziecie miec:-)
Wiecie co i ja kupuje proszek i piore to wszystko i zabieram sie z torbe bo pozniej sie akcja zacznie jak by co:-)
 
Hej :)

Bozenka kciuki za was ciagle trzymam, a mala piekna wage urodzeniowa ma :)

Kasiulek to dziwne ze nie dostalas sterydow na rozwoj pluc, mnie jak kladli w 30 tc to od razy sterydy na pluca poszly.

ja sie nie pakuje i poki co nie piore rzeczy, a zaczynam 30 tc. nie bede sie stresowac bo jeszcze cos z tego wyjdzie, a chce wytrwac minimum do 8 marca :)
 
Cześć dziewczyny :)

O jak tu dzisiaj radośnie :tak: no takie dobre wieści, malutka śliczna :tak:
Ivi jestem za, dobry pomysł
Kasiurek Ty nóżki zaciskaj, trzymam kciuki :tak:

A ja właśnie lecę prać ciuszki ooooooo nie ma to tamto hehe to nam Bozienka tempo narzuciła :-D
 
wow jaka piekna Kornelka!!! cudna!!!

Lina- nooo wlasnie....teraz tak patrze, patrze na ta malenka slicznotke i sobie mysle, ze w brzuszku mam juz takiego wlasnie obywatela, szok:szok: ale fajnie!

ivi- tak, tak, tak poprosimy watek z foteczkami malusinskich!
mowisz, ze masz juz poprane?! hmmmm....

to ja podobnie jak mini chyba spanikowalam....zreszta...takie zalozenie mialam, ze po nowym roku zaczynam prac, proszki mam, ale co z tego jak nie mam ani pol komody, ani poleczki gdzie to poukladac.
chyba musze w najblizszych dniach starego za uszy do ikei zaciagnac.

a ja obraczke to bym z chetnoscia ponosila, mam taka ładna!
ale co z tego jak bylam grubaskiem malym na etapie slubu hehehe i teraz nawet w ciazy nie moge ryzykowac, bo tak mi spada z paluchow, nawet jak troche wieczorem podpuchne.

ide na jakies sniadanko, ale pierwsze co po otwarciu oczu musialam wlezc tu, tak po cichu liczylam na zdjecie malej hehehe, echhh szalone baby hehehhe
 
nefi i tak mamy dobrze że nie ma upałów :-D
Ale wieczory są dla mnie już koszmarne . Rano jako tako się ruszam :-)

Matitka
ja też zaczynam 30 tydzień więc my jeszcze mamy dużo czasu ... ale w sumie do końca stycznia mam w planie porobić pranie .

Ivi dobra jesteś z tym praniem i prasowaniem ... ale w sumie biorąc pod uwagę moją energię to żałuje że jeszcze nie mam tego porobionego :-D
 
reklama
Mini kurcze gdyby to była lato to ja bym chyba pękła.
Ja tez zazdrosze ivi z tym przygotowaniem, bo ja ostatnio to czuje sie jak śnięta ryba.
 
Do góry