reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Ja też wczoraj dostałam smsa , ale już prawie spałam więc nie wchodziłam na forum :tak:

Przede wszystkim ogromne gratulację dla naszych dzielnych dziewczyn .
Bozienka zaciskała nóżki jak mogła ale Kornelka zuch dziewczyna że oddycha samodzielnie ... no i rzeczywiście kawałek już jej jest ( jak na ten tydzień oczywiście )

Bozienko

NR-03.jpg

Kasiurek to samo chciałam pisać co Ivi , że o Tobie i kciukach dla Ciebie też pamiętamy ... Nie daj się i trzyma nóżki chociaż do lutego :-)

Kurcze ale emocje :-D:-D:-D:-D
chyba ten proszek kupię i zacznę prać bo mi się już udziela porodowy nastrój :-D:-D:-D
 
reklama
Kasiurek

edit (sms dosłownie sprzed chwili):
info od Bozienki
1950g, 49cm, oddcyha sama


o jaaaaaaaaaaaa Bozienka gratulacje - aż mi lzy popłynęły....jaka duża dziewczynka - bliźniaczka jedna w 39 tc miałą 2020 dziewczyny leżały w inkubatorze 4 dni więc jeśli mała rozwinięte ma płucka nedługo Bożenka ją już do łóżeczka dostanie.... wspaniałe wieści... bardzo się cieszę i jeszcze raz gratuluję!!!!!!!!

Kasiurek a Ty nóżki to zaciskaj, zaciskaj - jeszcze mamy czas :-):-)

Pół nocy bóle miałam i aż mi wszystko przeszło jak przeczytałam :-)
Mini ja też prać zaczynam!!!!!!!!!!!! od jutra dziś po proszek jadę ;-)
 
kochane, mam zaszczyt przedstawić wam malutką - dużą! - Kornelkę:-):-)


ps: Bozienkę wszystko boli ale nie chce brać leków żeby móc karmić. Teraz czeka na obchód to dowie się wszystkiego
 

Załączniki

  • Zdj_cie-0007.jpg
    Zdj_cie-0007.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 51
hej dziewczyny.
no ciekawa jestem jak tam pierwszy styczniowo-marcowy maluch i mamusia ?
Mini ja tez zaczynam pranie :tak:. Jakos tak do mnie zaczyna docierac, że to już za chwilkę. Pewnie tez przez poród Bozienki.
Poluje tez na ostatnie rzeczy dla małej. Chociaz coraz mniej sił mam na te polowania. Poza tym stres mnie dopada bo nie czuje sie ostatnio za dobrze, wiec idę do mojej gin wczesniej, a w czwartek mam USG i tez jestem ciekawa jak tam. Czy mała przybrała na wadze.
Miłego dnia dziewczyny.

Wow Kornelka jaka piekna, zuch dziewczynka :tak:. Teraz tylko duzo zdrówka dla niej i Bozienki, żeby szybko mogły wyjśc do domku razem.:tak:
 
Ostatnia edycja:
ooooooooo rany jaka śliczna Malutka Kornelka - ile włosków i jaka duża :-):-):-):-)

Rany Julek dziewczyny z początku marca czujecie, że my już podobne Dzieciątka w brzuszkach nosimy :-):-):-) ehhh się rozkleiłam (no głupie babsko co zrobić)..
 
Wczoraj przed snem sprawdzalam przez komorke forum, ale kurcze nie moglam nic napisac :/ wiec jak tylko sie obudzilam wlaczylam kompa, a tu juz nawet zdjecie Kornelki mamy na forum :)))))))) SZOK! Jest śliczna!!! Ogromne gratulacje dla Bozienki, jestes dzielna dziewczyna! Mam nadzieję, że ból wkótce zniknie, naważniejsze, ze mała samodzielnie oddycha, na pewno będzie całkowicie zdrowa, nie martw się Kochana. Ciągle myślami z Tobą...
 
o ludzie jakie słodkości :-):-):-)

Chyba za wcześnie to pranie , ale co zrobić jak Bozienka takie tempo narzuciła :-D Najwyżej będziemy prać drugi raz ;-)
Ja ostatnio też coraz częściej myślę o porodzie i o malutkiej ... I coraz gorzej się czuje . Dobrze mnie Borys określił - powiedział że jestem "matka słonica" :-D:-D
 
reklama
e tam za wczesnie;) ja mam juz wszystko poprane i wiekszosc wyprasowane:) i w tym tyg mam zamiar torbe spakowac:tak:
 
Do góry