reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Oj te Święta to chyba wszystkie leniu****ą ;-)
Mi się nie chce z łóżka wstawać :-) będę tak leżakowała chyba do Nowego Roku:-)
 
reklama
Angel miłej zabawy na urodzinach :tak:

A ja dziś leżę do góry brzuchem . Prawdziwy leniwy dzień mamy ... Właśnie oglądamy smurfy :-D:-D:-D

A za tydzień już nowy rok ... niesamowite jak ten czas leci :tak:
 
cześć laseczki!

mini - jak Borysiątko?? u nas też nocka była tragiczna.. młody bez gorączki, ale chyba miał jakiś kryzys z tych wszystkich emocji... nie spałam do 3 nad ranem, dopiero wtedy wypił cokolwiek, dostał ibum i zasnął (spał do 9). Ciekawe jak dzisiejsza noc...

Angel - jak urodzinki znajomego?:)

kochane mam nadzieje że święta wam upływają równie fajnie jak nam :) ja dostałam od męża X Box'a z Kinectem ;) wiec cały dzień gramy w jakieś sporty itd.. jest super :) Młody natomiast dostał zabawki przeróżne i aż nei wie czym się bawić! Oczywiście obżarstwo na całego, ale na szczęście brzuszek to świetnie znosi i się nie stawia :)
 
Witam ;]

sie i jak dzien drugi bzarstwa ;] no spe wziełam bo brzuch stwardnial tak ze orzech moglabym lupac ;]
przyzylam wigilje,przezylismy pierwszy dzien to jeszcze jutro i normlanosc haha, dstalam to co chcialam wiec swieta udane haha
u mamy nie umialam spac myslalam ze krzyz mi peknie tak niewygodne wyro !!!!!

n i tyle ;]]


no i jak brysiątko ???
 
Oj ja wczoraj myslalam ze pekne! W sumie od 3 dni bedac w gorach tylko jem i to z duza przesada. Nie wiem kiedy ostatni raz mialam mieki brzuch, potem probuje to spalic chodzac po gorach ale z tak wielkim twardymbrzuchem nie da sie chodzic wiec szybko dysze i sapie :( obciach i musze sie zabrac za siebie koniecznie! Od jutra polowe zarcia bo jak urodze bede tak wielka ze nie bede miala jak sie zajac mala i jej bratem.
Dzis tez na samych slodkosciach lece bo mam urodziny wiec sobie pozwalam na za duzo! Bartek nam tu zasypia po 24 bo tyle ma spraw na glowie :) jutro powrot i sie ciesze bo spimy na tak twardym materacu ze bol okropny a do tego po ostatnim cc cos mnie zle zlozyli i moge spac tylko na prawym boku bo na lewym mnie cos w srodku ciagnie w brzuchu i boli wiec na tym twardym caly prawy bok odgnieciony i sie budze non stop i do tego upal w pokoju.
A po powrocie przeprowadzka - nie wiem jak z tym brzucholem sobie poradze i mega zgaga ( nawet zalozenie skarperek to dla mnie wyzwanie )
 
Hej :)

Wszystkiego najlepszego solenizantce :)

Mam nadzieję, że z dzieciaczkami już lepiej dziewczyny! Dużo zdrówka dla nich, co by się nie męczyły.

Ja po masakrycznej nocy zażeram się pysznym jabłecznikiem :) Śnił mi się poród, ale w wersji horror. Obudziłam się ok. 4.30 i nie mogłam zasnąć. A to mała zaczęła mnie kopać, a to coś swędzi, a to siku... Masakra. Zasnęłam po 6 dopiero...

Dziś ostatni dzień u Teściów i jutro rano pociąg do domciu. Nie powiem, bo zawsze byłam do nich nastawiona anty, a tym razem zaskoczyli mnie mega pozytywnie. Tak przy mnie skaczą, że ho ho :) Zawsze temat mojej ciąży był tematem tabu w tym domu, a tym razem: Lenka to, Lenka tamto, a Marta to, a to :) Miło naprawdę było :))

Zmykam pod prysznic i dalej opróżniać lodówkę :)))

Buziaki
 
reklama
Uuuu dziewczyny tak objedzone, że nie mają siły na forum wejść:-p
Już dzisiaj ostatni dzień świąt hmmm zawsze spędzałam go ze znajomymi, ale jak zaszłam w ciążę to nagle znajomych wcieło :-D No nic będę się obijała z rodzicami cały dzień a co :-)

Maruusia miło, że teściowie zmienili podejście, pewnie oszaleją na punkcie wnusi:tak:
 
Do góry