reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
Hej dziewczyny :tak:
widzę że wigilie przeszły bezproblemowo:tak:
boze jak mnie smakują cytrusy-a owocow tez nie powinno jesc sie za duzo bo mają wodę no nie?

Miłego Świętowania!

ps. coraz częściej sni mi sie poród:szok:
 
Dostałam kolejną koszulę do karmienie...różową haaaaa będę księżniczka oddziału :-D:-)
:-D:-D:-D

MaMicurina to chyba dobrze że owoce mają wodę :-) ... Cytrusów powinno się unikać chyba ze względu na to że przed transportem są pryskane a często zrywane są niedojrzałe więc niepełnowartościowe ... ale raz na jakiś czas czemu nie ...
 
Hej mamusie!

MaMicurina owoce jak najbardziej można - bo jeśli nie gromadzisz nadmiernie wody, to nadal trzeba dostarczać 1,5-2 l płynów :tak: z tym, ze lekkie obrzęki wieczorne (lub nieco większe, kiedy duzo czasu sie stało albo chodziło są też normalne)

Nusia no to nieźle sie napracowałas przed świętami... mam nadzieję, że teraz juz relaks i odpoczniesz :tak:

My zaraz wybywamy do teściów i dziś chyba zaczniemy objazd po bliższej rodzinie ;-)
 
Kocham święta:-). Dostaliśmy superowy kocyk dla Małej, różowy z wytłaczanym misiem i kwiatkami. Śliczny, dobrze, że sama żadnego nie zamawiałam, bo byśmy się z Polski z dwoma nie zabrali. I jeszcze trochę ciuchów ciążowych zgarnęłam i poradnik Reni Jusis;-). A mąż "Dziecko dla odważnych" Talki.
Mała dostała grzechotkę-pandę, bluzę i jeszcze dwa bodziaki, a tata koszulkę z takim samym motywem:-p.
 
Mini55 jak tam Borysek, lepiej już :tak:?

Ja nie mam dzisiaj siły, postanowiłam spać w mej różowej koszuli, żeby sie przyzwyczaić , bo oczywiście w koszulach spać nie potrafię. Wyglądam jak różowy wielorybek :-)

Najbardziej podobały mi się życzenia od wszystkich na kolacji, ale tak się nasłuchałam o tym porodzie, że oczywiście mi się w nocy śnił :-D
 
witam dziewczyny ja wpadlam zlozycz zyczenia spoznione ale jakos nie bylo czasu....

Kolorowych bombeczek,
dużo aniołków i gwiazdeczek,
słodkiego lenistwa i wielkiego oddechu
od codziennego pośpiechu

pozniej zajrze na i nadgonie was caluje mocno dziewczyny
 
Tricia fajne prezenty :tak:

inamorate i jak Ci się śpi w koszuli ?? :-)

My się lenimy . Dzień szlafroka w pełni . Borys albo śpi albo ogląda ... nie ma nawet siły się bawić . Nocka porażka całą noc jęczał z bólu :-( Ale dziś już gorączka mniejsza więc antybiol chyba przejął walkę :tak:
Ale gardło wygląda jak muchomor - całe czerwone w białe kropki :baffled:
 
reklama
Tak myślałam, że tu cisza hehe
Objedzone i szczęśliwe marcówki z rodzinkami siedzą ;-)

Wigilia super, mężuś odebrany- dziś tak zamulamy , że szkoda gadać ;-)
Chyba sie kimniemy chwilke bo na 20 na impreze urodzinowa znajomego.
Na sali to to wiec ojedziemy posiedzimy i sie zmyjemy jak sie zacznie impreza na calego z tancami bo co tam po ciężarowie :crazy: hehe

Błogiego lenistwa dziewczyny!!
 
Do góry