reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Witam w drugi dzien swiąt ;] uffffff koniec bzarstwa dzis wieczorem bedzie hahaha ;]

My dzis d moich rdziców na 29 rocznice śłubu na uroczysty obiad chwile psiedziec i do domku ;] juz mam dosc wyjazdów i dwiedzin ;]

No wczoraj u rodziny meza bylismy , tesciowa sie mila zorbilam jak sie dwiedziala ze córa tym razem bedzie- ha i chyba mysli ze bedzie sie mgla nia piekowac- niestety jak olala wnuka to czemu mialabym dac jej córe pd pieke? hyht



EDIT włąsnie sie zrientowałam ze dzis koncze 29 tydzien (zacyznam 30) a rocznice maja 29 rocznice haha ;]
 
reklama
cześć laseczki :)
a ja wam powiem że wczoraj ruszałam się tyle że aż mam zakwasy :-Djednak kinect to super zabawa dla całej naszej rodzinki ;) i są gry w które ja z moim brzuszkiem też mogę grać :-D

dziś ostatni dzień totalnego lenistwa ;) pozdrawiam!
 
jej ivi jak ja ci tego x boxa zazdroszcze :-) niestety my teraz przy urzadzaniu mieszkania nie mozemy sobie na niego pozwolic ale moze pozniej...
 
renia - myśmy też sporo na niego czekali, ale wreszcie udało się wygospodarować troszkę pieniążków na taką rozrywkę :) No i chodzi o ruch - na kinecta jest sporo "gier"- programów fitness, które potem ułatwią mi powrót do formy sprzed ciaży:-D

z ciekawostek :) Dostaliśmy opiekacz-toster-gofrownicę Tefala (takie ustrojstwo 3w1). I dziś pierwszy raz robiłam gofry:-D pychotka!! No i Tymek zjadł prawie 2,5 gofra dzięki temu:-D
 
Hejo:-D
Tocze sie:-Dno jem cały czas noramlnie az boje sie isc na ta wizyte 30 grudnia i stanac na wage:-D
Wigilija fantastycznie mineła było super i jakos tak bardzo rodzinnie jakies inne te swieta jak wczesniejsze, wesole i wogole:-D
Po wigili zostalismy u moich rodzicow na noc łóżko maja skaranie boskie:-)wogole nie spalam a rano bylam jak bym balowala cala noc:-)no porąbac to łózko i ognisko zrobic:-)wczoraj bylismy u tesciow nawet znosnie bylo:-)
Bączek kopie przez całe świeta i juz nawet nie zwraca uwagi kto dotyka brzuszka kazdy dostaje po kopniaku:-)
Pewnie do jutra bo nie wiem czy dzisiaj jeszcze zajrze buziaki:-D
 
witam :)
Maria- sto lat !!! spelnienia marzen i wszystkiego naj naj naj:-D

mini- jak tam Borysiatko? Lepiej juz??
marusia- fajnie, ze tesciowie sie zmienili na lepsze :-D
kasiurek- ty widze chatakterek masz jak ja :tak: i bardzo dobrze !! tez bym nie dala cory w takiej sytuacji do babci !!:happy2:
ivi- my tez mamy tego kincet, super sprawa- pamietam jak go kupiuliamy tez zakwasy mielismy :-) milej zabawy zycze
angel- jak tam po imprezce?
tunia-milego dzionka zycze :)

ja tez sie ledwo ruszam :-)ale juz jedzenie w wiekszosci zniklo wiec ....:happy2: ale stanac na wage po tych swietach :szok:to juz sie boje ...
ide zabrc sierciuchy na spacer milego dzionka zycze ciezarowki:-D:-D:-D
 
ivi kinect super :-) też mamy i naprawdę super zabawa:-) wprawdzie jak go kupiliśmy to ja już byłam w ciąży i za dużo nie graliśmy, ale to dlatego że tu mamy mało miejsca i trzeba rzeczy z pokoju wynosić żeby pograć :-( no ale po przeprowadzce będzie lepiej:-)
 
hehe widzę że kinect wam znany:)) Ja wam powiem że się miło zaskoczyłam, bo myslałam że grać będę mogła dopiero po porodzie (szczególnie z moim wielkim brzuchem) ale w większość spokojnie mogę grać! a mamy min sport, wiec i kręgle, i darty, i tenis stołowy, i golf i narciarstwo itd wszystko na spokojnie mi pasuje :-D
(ps: właśnie mój mąż z bratem grają w tenis stołowy;) )
 
my byliśmy mile zaskoczeni że tak szybko reaguje na ruch :-) że jest taki dokładny:-) a grając można nie źle się zmęczyć bawiąc :-)
 
reklama
witam
Widzę że święta udane i prezenty trafione :-)

Dzięki dziewczyny za troskę :blink: Borysek już dużo lepiej , gorączki nie ma , już nawet coś tam zjadł więc jutro albo pojutrze powinien dojść już do siebie ...

Lina jak tam , nie urodziłaś ?? Bo nic nie dostałam :-p:-D

My spędziliśmy święta jak tradycyjna polska rodzina - przed tv :-D
 
Do góry