reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Bozienka - niezłe sny masz:D

nasze dzieciaczki mają tylko jednych dziadków tak na prawdę.. Moją mamę i mojego tatę (są po rozwodzie, dlatego piszę o nich oddzielnie). Mama mojego męża jest w domu opieki, bardzo chora, a jego tata nie zyje.. Z mojej strony mam jeszcze wszystkich dziadków, wiec Tymek i Malutka mają komplet pradziadków ode mnie (od strony mojego meża niestety nikogo).

Ale wigilie i tak robimy we własnym gronie - ja z mężem, moja mama z moim bratem.. I to wszsytko. Dziadkowie - rodzice mamy - mieszkają za daleko (wielkopolska), a z rodzicami mojego taty mamy nieczęsto kontakt... a już na pewno nie chcielibyśmy siedzieć z nimi przy świątecznym stole ;)
Prezenty robimy sobie na wzajem, ale nie "niespodziankowe" tylko "celowane". Tzn albo zainteresowany wprost powie czego potrzebuje albo wręcz sam kupuje a potem tylko oddajemy kasę. Ale paczuszki pod choinką i tak będą oczywiście:) Tylko mojej cudownej mamie robimy z bratem i mężem zawsze niespodzianki, tak że nigdy do końca nie wie co znajdzie w swojej paczce :) W tym roku dostanie czajnik elektryczny i inhalator-nebulizator :) jedno praktyczne, bo potrzebuje nowego, drugie dla zdrowia, bo jest nauczycielką i co chwile ma problemy z gardłem :)
 
reklama
zbieraj zbieraj potem ci sie to przyda wszystkie paragony dla siebie dla dziecka od lekarza na leki witaminy ja sie radzilam adwokata moj pozew zajol 10 stron + wszystkie paragony kserokopie itd.Teraz czekam na rosprawe po nowym roku dostanie jeszcze jeden pozew a jak sie urodzi Kornelka dostanie kolejny pozew :) wiec bedzie mial przynajmniej 3 miesiace zasrae samymi pozwami :) i zeby niebylo ja sie niemszcze ;) hehehe
 
Bozienka - jesteś dzielna! :) a on już ma świadomość że ten pierwszy pozew złożyłaś? ciekawa jestem jak zareagował ;-):-D

kochane z Tymkiem chyba lepiej.. zasnął! a nie dawał rady się zdrzemnąć w ciągu dnia od niedzieli.. może nie będzie tak źle?
 
ivi nie jeszcze niewie dwie sie jak mu wezwanie przyjdzie ja sie niebede chwalic i go informowac dostanie prezent pod choinke :D.Dzielna jestem dzieki wam waszym radom i rozmowa z wami naprawde duzo to daje
dziekuje wam kochane z calego serduszka
 
Bozienka - i tak trzymaj kurdesz no ! niech chlop wie ze to nie takie kolorowe o alimenty go i juz a jak bedziesz miala przysadzone idz do komornika :tak::tak::tak::tak::tak: wiem co pisze- bo komornik złapie kazda kase jaka tylko zarobi ;> siadze na podatek, siadzie na rente chorobowa jesli bedzie taka mial, umowe zlecenie moze zajac cała wyplate, umowe o prace do 70% wiem cp pisze bo jestem z branzy ;p haha i niech cierpi ;p cokolwiek nie zarobi to zus zaraz komornika poinformuje ;p hahaha i trymaj u komornika clay czas bo jak wycofasz to sa potem problemy zeby znow dac sprawe do komornika a tak to jeszcze komornik zbierze kase za prowadenie sprawy, za koszty egzukucyjne,komornicze,adwokackie itd itp
 
czesc Dziewczyny,
Oj nie bylo mnie na forum troszke, ale walcze z bakteriami w moczu :wściekła/y:, dodatkowo wybieralam szpital do rodzenia i padlo na prv Medicover w wilanowie, wlasnie jestem po wizycie konsultacyjnej u ginekologa co go wybralam do rodzenia i niestety przyczepil sie do mojej cytologii (grupa 3). Chce aby zrobila kolposkopie i dalsza diagnostyke, ale i tak nic juz nie dadza rady zrobic do konca ciazy :no:.
A temat kiepskiej cytologii jest u mnie nie od dzis, bo ponad rok temu mialam i kolposkopie i pobrane celowane wycinki i wyszly w hist-pacie ok, zadnych komorek atypowych/nowotworowych.
Mam metlik w glowie co teraz robic, czy isc na ta kolposkopie czy nie? A srednio fajnie aby mi ktos przy szyjce majstrowal? Chyba zadzwonie do gin. aby to przegadac jeszcze raz. A Wy co radzicie?
 
w pozwie jest napisane zeby odrazu zabezpieczyc srodki,zabezpieczylam sie bo on zacznie kombinowac i tak dalej wiec wole dmuchac na zimne :) a takto komornik bedie poinformowany o tym zaraz po sprawie wiec bez stres :) dowiadywalam sie troszke na ten temat a pozatym pani adwokat mi pomagala wiec same wiecie hehe
 
Aadka - ja bym poszla bo badanie zrobia w spzitlau i potrzymaja ciebie pare dni na pewno zeby spawdzic czy sie nic nie dzieje- a jak by sie cos dziac zaczeło to bedziesz w dobrym miejscu zeby cos z tym fantem zrobic . To moje zdanie kochana, ja wierze ze jest ok i ze ta grupa III to przez te bakterie po prostu !


Bozienka - i dobrze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Adka ja tez bym poszla przy bakteriach grzybkach zawsze wyjdzie cos w cytoligii ale ja bym tego niezostawila moja siostra ma ten sam problem walczy z infekcja juz 2 miesiac i teraz musi powtorzyc badanie bo jej wyszlo w cytologi tak jak tobie i tez wlasnie bedzie powtarza tylko jak bedzie mogla :)
 
reklama
Witam Was serdecznie dzisiaj dostałam przeciwciała anty-d (zastrzyk) :) Czy ktoras z Was tez ma ujemna krew ? I co Wam mowią na ten temat ???
 
Do góry