reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

zbieraj zbieraj potem ci sie to przyda wszystkie paragony dla siebie dla dziecka od lekarza na leki witaminy ja sie radzilam adwokata moj pozew zajol 10 stron + wszystkie paragony kserokopie itd.Teraz czekam na rosprawe po nowym roku dostanie jeszcze jeden pozew a jak sie urodzi Kornelka dostanie kolejny pozew :) wiec bedzie mial przynajmniej 3 miesiace zasrae samymi pozwami :) i zeby niebylo ja sie niemszcze ;) hehehe


Hehe to będzie miał niespodzianki :) Oj teraz to się zmotywowałam :tak: Udam się w styczniu do radcy prawnego i w sumie też nie odpuszczę a o niech ma :rofl2:
 
reklama
Witam Was serdecznie dzisiaj dostałam przeciwciała anty-d (zastrzyk) :) Czy ktoras z Was tez ma ujemna krew ? I co Wam mowią na ten temat ???
ja niestety nie pomoge -mam dodtania grupe krwi


mlody zjadl zupe cała wow i teraz je deserek -ze on to mziesci oczy trze ze ho ho wiec zaraz wysikac sie pampka i do spania ;] ja tez skorzystam na tym haha ;] ale ciiiii
 
Alicja ja mam ujemną grupę ale żadnych zastrzyków nie dostałam - mój organizm nie produkuje żadnych przeciwciał i mam dostać zastrzyk w szpitalu zaraz po porodzie ;-) tak mi przynajmiej powiedziano :-):-)

Bozienka, Innamorate - dzielne Kobietki jesteście... Wiecie ja tam mojemu powiedziałam, że jak coś mi odpali to go puszczę z torbami... do mamusi. A dom i cały dobytek przejmuję ja i żeby miał tego świadomość, że nie popuszczę :-) i uważam, że tak sie powinno robic z facetami, którzy nieodpowiednio traktują kobiety :tak::tak:
 
Bozienka[/B], Innamorate - dzielne Kobietki jesteście... Wiecie ja tam mojemu powiedziałam, że jak coś mi odpali to go puszczę z torbami... do mamusi. A dom i cały dobytek przejmuję ja i żeby miał tego świadomość, że nie popuszczę :-) i uważam, że tak sie powinno robic z facetami, którzy nieodpowiednio traktują kobiety :tak::tak:

Hehe o tak święta racja, jak coś wywinie to trzeba go z torbami puścić :tak: niech ma za karę :-D
 
_Linka i bardzo dobrze niech wie :) ja swojego bylego z torbami niepuszcze ale to co mi i dzieciom sie nalezy napewno niepopuszcze :)
Ale mi sie nic niechce siedze przed tym komputerem jem czekoladki smietankowo-truskawkowe w czekoladzie i mi sie juz koncza i co ja zrobie a te czekoladki mialy byc na choinke
 
Adka ja tez bym poszla przy bakteriach grzybkach zawsze wyjdzie cos w cytoligii ale ja bym tego niezostawila moja siostra ma ten sam problem walczy z infekcja juz 2 miesiac i teraz musi powtorzyc badanie bo jej wyszlo w cytologi tak jak tobie i tez wlasnie bedzie powtarza tylko jak bedzie mogla :)

Bozenka, Kasiurek,

Dziekuje wam za rade, Oj u mnie to nie temat bakterii czy grzybków, jak rok temu walczylam z cytologia 3 co mi kolposkopie i potem wycinki na hist-pat pobierano to ewidentnie zero bakterii i grzybków, to jest niestety nadal temat infkecji wirusem HPV, na to leczenie p/bakteryjne nie pomoze.
 
Dzien dobry dziewczynki:-)
U mnie biało ale jestem ciekawa jak długo bo w piątek ma byc na plusie wiec na wigilie ze sniegiem nie ma co liczyc:-)
Cały dzien dzisiaj jak nie latanie po zakupy to sprzatanie i tak w kolko...
To i ja sie choinka pochwale:-)
Zobacz załącznik 418486
Dużo zdrówka dla Tymka :-)bedzie dobrze.
Tyle napisalyscie od dzisiaj rana ze chyba nie nadrobie ale sie postaram:-)
 
reklama
dzien dobry..
wstałam dziś o 6:30 - akurak jak zaczął padac śnieg - piękne duże płatki...gęsto sobie padały...tak powolutku. A u nas na dworze światło takie ciepłe jest i pięknie to wyglądało wszystko. :) aż się uśmiechać zaczęłam chociaz nic tego nie zapowiadało. (poradnia dibetologiczna)

Byłam u tej kobieciny... i co się dowiedziałam? a nic. :) moje wyniki srednio na czczo to do 85, na sniadanie do 110, na obiad do 120, na kolacje do 115... ketonów w moczu brak..przez ta zmianę diety schudlam pół kilo (plus przez nerwy przez ta babę!)... oczywiście powiedziała, ze to źle, ze chudnę, a po chwili dodała, że jeszcze tłuszcze ograniczyc trzeba - gdzie i tak mało co ich mam teraz. a cukry to jeszcze obnizac i obnizac zeby nie były przy granicy 120 (gdzie niektore dziewuszkiw ciaży mają do 140) ... jak ma czlowiek nie chudnąć jak wczesniej szybko tyłam bo jadlam co chcialam i ile chcialam ... wizyta trwała...3-4 minuty..po czym z wielką łaską wypisała mi recepte na paski do glukometru (musialam wyprosic i wytlumaczyc ze bedzie bezpieczniej gdybym miala recepte przy sobie, bo nie wiem ile ich zuzyje przez te 2 tygodnie)... baba komunikatywna nie jest w ogole. więcej nauczyłam się sama. Wczoraj mialam skok cukru do 132 - ale to po batonie, zaraz po tym pomidorowa (rozgotowany ryż) i powoli mi pozniej przez to cukier spadał..
Jak dobrze, ze przez 2 tyg nie musze tam isc...
Nas pytanie "jak się Pani czuje" odpowiedziec nie zdazyłam bo zaczeła gadac cos o papierach i ze stażystką (ktora równie gburowata)..
Mam nadzieję, ze wasi diabetolodzy będą fajniejsi, bo moja mi cisnienie podnosi kosmicznie i to dosłownie podnosi mi cisnienie:)
zis dotarlo do mnie czemu te cięzarne ktore tzm rpzychodza takie przygnębione siedzą...
A baba pracuje tam tylko po to zeby nas pacjentów "odfajkować" ;] - prywatny gabinet ma (tam pewnie miła)... a tutaj sobie posiedzi dwa dni w tygodniu, odfajkuje dziewuchy i dziękuję... - a skladek dzieki temu odprowadzac nie musi:)

Tak się zastanawiałam - ciekawe czy gdybym wtedy na obciążeniu glukozy weszla po 2 godzinach a nie 5 min wczesniej...to czy cukier mialabym w normie...

Mój glukometr np pokazał mi dzis wynik taki : 115.. a doslownie minute-dwie pozniej 108 . :)
i bądź tu mądry.

no..to się wygadałam. wybaczcie:D

jak ubiorę na dniach choinkę to tez wam pokażę - szkoda tylko,z e w tym roku sztuczna - uwielbiam zapach choinki.
 
Do góry