reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

ivi podam go w momencie gdy będę pewna, że sąd pozbawi palanta praw rodzicielskich, a na to trzeba podobno odczekać jakiś czas i udowodnić, że się nie interesuje a z tym większego problemu nie będzie :tak: Narazie będę sobie spokojnie żyła i jakoś wiązała koniec z końcem niech sobie durny myśli, że odpuściłam a za jakiś rok trzasnę mu przed świętami pozwem do sądu :tak: W papierach nie podam, bo tak czy siak będzie trzeba zrobić testy DNA. Oczywiście po rozmowie z mamusią stwierdził, że to nie jego :wściekła/y:

Bozienka24 Teraz nie będę Ci zawracała główki, ale po świetach chętnie skorzystam z pomocy, bo ja jakoś nie mogę się ogarnąć w tych sprawach :sorry:

Dzięki dziewczynki za wsparcie i rady co ja bym bez Was zrobiła:eek:
W sumie macie rację niech płaci, co ja się durna będę nad nim rozczulała :cool:
 
Ostatnia edycja:
reklama
inamorate na twoim miejscu bym to odrazu zrobila jak tylko maluszek przyjdzie na swiat wrazie czego mozesz go skarzyc o zwrot kosztow leczenia pologu i 3 miesiecznego utrzymywania po porodzie wiem ze sie latwo mowi ale mowie ci ja t samo przechodze i nieodpuszcze niech pajac ma jakis obowiazek.Jak bedziesz tak czekac ze za rok zlozysz pozew to bedziesz tak przeciagac a on bedzie mial satysfakcje ze nic mu niezrobisz
 
hej wam
ile wy piszecie o mamo zajelo mi doczytanie od wczoraj troszke czasu.No ja juz po wizycie i zakupach:mam kawalek schabu haha musze bozbyc sie kosci hmm ciekawe jak i kapusta kupiona moge ja wstawic niech pyrka powoli, i wieczorem zabieram sie za pierniki w piatek M bedzie lepij uszka i pierogi wiec mi troche pracy odpadnie.
Co do wrożenia z obraczki to teraz dziewczyna a pozniej syn.Ciekawe bo 3 razy mialam potwierdzana dziewczynke i mam nadzieje ze sie to nie zmieni bo co ja zrobie z rozowymi ciuszkami i dwoma wspanialymi sukienkami?:)
 
Vill ja tez mam 162 :p a chciałbym miec wiecej he he no ale to juz niemożliwe :p
inamorate a jak sie nie opiekuje toba w ciązy i dzieckiem rowniez to nie mogło by odbyc sie to wszystko jakos wczesniej? kurde nie znam sie na tym ale napewno dasz jakos rade ze wszystkim i napewno bierz od niego alimenty co bedziesz go żałować!!!
 
inamorate - jeśli masz wszystko "obadane" od strony prawnej to ok, plan wydaje się dobry ;) tylko koniecznie upewnij się że wszystkiego dopilnowałaś, żeby potem nikt Ci nie mógł zarzucić złej woli czy coś.. ja się na tym nie znam, ale tu wśród nas są dziewczyny które takie sprawy znają od strony zawodowej, może któraś coś ciekawego Ci jeszcze podpowie..
I serio, tych alimentów nie odpuszczaj bo nawet jeśli nie będziesz tych pieniążków potrzebować na codzienne życie młodej, to odkładaj na konto oszczędnościowe i będzie miała niespodziankę jak dorośnie ;)

Podziwiam was dziewczyny i chylę czoła. Ciąża jest trudnym stanem dla kobiety, tym bardziej gdy najbliźsi okazują się draniami.. Dlatego wielkie buziaki raz jeszcze dla was!!

vill - "****onka" cudna!! :) a jakiś fryz.. fiu fiu :)
 
kochana hahaahha mialam tak samiusko jak zaszlam w ciaze z synkiem tesciowa stwierdzila ze zlapalam chlopaka na dziecko obydwoje bylismy mlodzi niewiem co ona sobie myslala ale mialam to w 4 LITERACH a teraz co sie dzialo pisalam wam jak mu mowila ze to napewno niejego ze to niemozliwe tylko zastanawiam sie czemu niemozliwe niby co mamusia wie ze on stal sie bezplodny :crazy: a nawet na temat tej wiedzmy neichce rozmawiac niebede sie niepotrzebnie deberwowac,ale czekam jak ja spotkam tylko gdzies na ulicy ale ja zjade jak psa doslownie tak jak w ostatnim snie moim heheh :)
 
coś mi forum szaleje, coś te posty nie po kolei mam :eek: co do chrzestnych u nas sprawa jest bardzo łatwa: mój brat i szwagierka. Brat ode mnie rok straszy, szwagierka rok młodsza, a i lubimy się bardzo:-)
vill fajny kolorek, przy mnie to Ty wysoka jesteś, ja mam 158 cm :-)
inamorate tez wydaje mi się że wniosek o alimenty wnieś
też się pochwalę naszą choineczką Zobacz załącznik 418467
 
Ostatnia edycja:
inamorate na twoim miejscu bym to odrazu zrobila jak tylko maluszek przyjdzie na swiat wrazie czego mozesz go skarzyc o zwrot kosztow leczenia pologu i 3 miesiecznego utrzymywania po porodzie wiem ze sie latwo mowi ale mowie ci ja t samo przechodze i nieodpuszcze niech pajac ma jakis obowiazek.Jak bedziesz tak czekac ze za rok zlozysz pozew to bedziesz tak przeciagac a on bedzie mial satysfakcje ze nic mu niezrobisz


Mi ostatnio radca prawny powiedział, że to trzeba jakiś czas odczekać od urodzenia malutkiej, żeby go pozbawić praw, bo to, że się teraz nie interesuje to sąd nie bierze pod uwagę :wściekła/y:
Chyba zacznę zbierać wszystkie paragony związane z wyprawką dla malutkiej, bo uzbiera się tego kilka tysięcy :szok: o sobie już nie mówię lekarz, wyprawka do szpitala itd itp nikt tego za darmo nie daje...!:no:

Chciałabym, żeby nie miał żadnych praw do mojej córci, bo gdzie on kurde teraz jest!!! :wściekła/y: A no tak pewnie obraca jakieś nieletnie, bo to jego ulubione zajęcie:-D
 
inamorate - wiesz co tylko pierw musisz go w akcie urodzenia zpaiasac isc z nim do usc jelsi nie jestescie małzenstwem i on musi sie zgodzic na to dziecko - i wtedy dopiero wtedy mozesz go pozbawiac praw i o alimenty pozaywac - z tego co ja pamietam


acha no i zbieraj paragony na wsyztsko, lekarza tez popros o rachunki jelsi prywatnie chodzisz powiedz o co chodzi, z wyprawki, zmleka nawte z pampersów, ze wsyztskiego trzymaj bo to na rozprawe sie przyda -kolezanka miala taka rozprawe- no i jak masz wyciagi z banku na rachunki ze to ty zaplacilas a nie np on i ty sobie wzielas na siebie ten paragon to tez wydrukuj i trzymaj, siwadkow sobie zbieraj ze tak czy inaczej zostalas potraktowana, wszelkie smsy od niego te trzymaj w komorce wsyztsko sie przyda naprawde!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
nie ma problemu jak tylko bedziesz chciala chetnie ci pomoge :) i naprawde niema co sie rozczulac nad takimi bydlakami bedzie ciezko na rosprawach i tak dalej ale dasz rade my kobiety jestesmy silne :) a oni niech zaluja co stracili :)
 
Do góry