reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Co do sexu..to oczywiscie na odwrót :dry:
Ja zawsze bardziej temperamentna od męża... Czasem wystarczylo raz na tydzien, nawet dluzej.. A jak nie to ja go męczyłam :zawstydzona/y: Potrafilam w nocy budzic :-D
A teraz .....ten jakiś bardziej nakręcony się zrobił ! :szok: Po tylu latach, nie wiem ciąża tak na niego działa? :-D
Od dawien nie uzywalismy gumek bo juz przyzwczajony ostatnie lata bez, nie mogl do gumki "wrócić" .. Teraz tez nagle bez problemu w gumeczkach hehe
O sobie powiem szczerze.. troche mam takie wewnetrzne obawy , wiecie ;-) Ale z drugiej strony mnie to kreci, ze on taki nakręcony nagle :-D
 
reklama
hejjj
My dziś byliśmy nad wodą . Super było :tak:
Tricia zgadzam się z tą opinią że u nas lekarze często na wszelki wypadek przepisują ten lek ( sama jestem tego przykładem - oczywiście nie biorę ) Mnie to nieco dziwi , tzn nie dziwię się że kobiety chcą, bo się boją , ale dziwie się że lekarze tak przepisują od ręki bez żadnych badań . Bo przecież hormony nie są obojętne dla organizmu , a czasami krwawienia czy plamienia są rzeczą normalną .

Maruusia
najdziwniejsze jest to że mimo "gorszej " opieki ,odsetek poronień jest taki sam :eek:
 
kahaka lekarz powiedział, że na wszelki wypadek mam leżeć w szpitalu, bo ciągle wydzielina nie taka jak trzeba... mam nadzieję, że mnie puści w tym tygodniu... już raz wyszłam i wróciłam po tygodniu...
 
hejjj
My dziś byliśmy nad wodą . Super było :tak:
Tricia zgadzam się z tą opinią że u nas lekarze często na wszelki wypadek przepisują ten lek ( sama jestem tego przykładem - oczywiście nie biorę ) Mnie to nieco dziwi , tzn nie dziwię się że kobiety chcą, bo się boją , ale dziwie się że lekarze tak przepisują od ręki bez żadnych badań . Bo przecież hormony nie są obojętne dla organizmu , a czasami krwawienia czy plamienia są rzeczą normalną .

Maruusia
najdziwniejsze jest to że mimo "gorszej " opieki ,odsetek poronień jest taki sam :eek:

Ah wiesz.. prawda jest taka, że jakis tam odsetek faktycznie ma wahania progesteronu i te tabletki działaja tak jak powinny.. Reszta ,..to co ma byc itak bedzie..
Moja ciocia ( gin) w kazdej z trzech ciąż brala progesteron bo plamila, dwie donosila jedna itak nie. Wiec sama mówi.. co ma byc to bedzie..
 
Hej Kobietki, dawno mnie nie było. a w miedzyczasie miałam 1 wizyte. Krwiaczek zniknał i o duphastonie moge zapomniec. lekarz przepisal mi 2 opak. a łyknełam tylko jedno i juz nie musze.
Termin na 14 marca. 31 sierpnia mam kolejną wizyte.
Aktualnie ustały nudnosci i oprócz brzuszka ( kochane ja juz go widze) czuje sie jeszcze lepiej niż przed ciązą :)

DBAJCIE O SIEBIE I MALENSTWA :)
 
co do krwi - to my na nie jakos .....

co do dupka to tez uwaam ze w niekotrych wypadkach nie powinno sie go stosowac, w moim no cos sama poszlam jak tylko II krechy widzialam bralam pol na dobe ale to za malo i sie znalazlam w spzitalu i teraz 2x1 do odwolania , ale ..... w pierszej ciazy tez tak mialam.
Wtedy dupek byl 45-55 zyla w aptece (teraz 35- 39zl)ja nie pracowalam bo bylam studentka za srednia 4,5 dostalam 120 zyla stypendium naukowego , co w przeliczeniu nie starcyzlo na nic ani na miesieczny ani dupka, mezowi sie w pracy pogorszylo i blo do duszy przez tzw kryzys. ale teraz jest o wiele lepiej lepsza sytuacja u meza w nowej pracy i ja mam prace(pewnie jak worce z macierzynskiego to mnie zowlnia-ale i tak to chcieli robic u nas w pracy 1,5 staz to maksymum potem pracownik wymieniony na nowego) ale mam ponad tysiac wiec mam na leki na nowe rzecyz dla dziecka i sie ciese teraz tylko do marca wyczekac;] i urodzic i sie cieszyc macieryznskim 20+4 ygodni ;] to tyle. troche sie rozpisalam nie na temat ale musialam sie wygadac;p
 
Witam dziewczynki.
My z mężem bylismy na zakupach dzisiaj, bo wczoraj mój ukochany rozwalił adidasy sobie, a że drugie mu przemakają jak pada to trzeba było pojechac i kupic bo deszcz nas lubi tego lata i nie miał by w czym biedny do pracy chodzic. Ja miałam kupon zniżkowy do camaie wiec kupiłam sobie sweterek z myślą o jesiennych chłodach. i buciki :D Pooglądałam też gacie ciążowe w h&m i tamtejsze ciuszki dla dzieci. Matko jakie to drogie. Welurowy pajacyk 50 zł. Musze poszukac jakiś tańszych sklepów.

Ja jak pisałam wczerśniej nie mam wyznaczonej wizyty u lekarza, bo najpierw nie rejstrowali a później sie okazało że wolne terminy w połowie września wiec też się nie zapisywałam. Lekarz wraca z urlopu we wtorek wiec do niego pójde i poprosze żeby mnie przyjął poza kolejką. Argumentowac bede to tym że 13 tydzień a ja nawet karty ciąży nie mam. A po drugie złapałam jakąś infekcje. Swędzi piecze, denerwuje. Ale nic nie biore bo poczekam do wtorku. z infekcją mnie przyjmie jak nie to zrobie awanture tym babom na rejstracji które mnie wprowadziły w błąd. Na szczęście dokładnie pamiętam która mi to mówiła...
Tak chciałabym zobaczyc jak maluszek fika w brzuszku. Normalnie chyba wezme aparat i będe nagrywac jak mi lekarz pokaże na monitorze. :D ahh sie nie moge doczekac.

któa ma izyte w nadchodzącym tygodniu??
 
reklama
Do góry