reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

No to faktycznie na ten tydzień we wrześniu i w październiku mogłabyś wrócić - nawet poprosić jakąś życzliwą koleżankę, o maksymalne odciążenie Cię i zabranie zbędnych obowiązków! Z całego serduszka życzę Ci abyś szybciutko wyszła ze szpitala z dobrymi wynikami i spokojnie "zaliczyła" te dwa tygodnie pracy!!!!

Ja tez biorę duphaston 3*1 tabletkę - mój lekarz przepisał mi go ze względu na zaawansowane PCO i stwierdził, że jak się udało to nie chcemy niespodzianek ;/
 
reklama
_Lina dzięki, też mam nadzieję, że to wypali, tym bardziej, że mam życzliwą szefową

ja też biorę duphaston ze względu na wcześniejsze trudności z utrzymaniem ciąży - w szpitalu 4x1, a w domu 2x1
do tego jeszcze antybiotyk ze względu na infekcję - wyszło coś w badaniu moczu
 
witam niedzielnie.Wczoraj prawie caly dzien spalam zagladnelam raz do was ale nic nienapisalam niemialam sily jeszcze wczoraj rano wstaje ide do ubikacji a tu co widze krew oczywiscie panika strach i wogole ale to bylo tylko raz potem caly dzien spokuj i dzisiaj tez spokuj wiec moze przy przytulaniu z m cos sie tam uszkodzilo troszke i dlatego ta krew byla masakra zrobilam sie sino zielono blada niewiedzialam co mam zrobic masakra :( pote przez reszte dnia leżałam i z wielkim strachem szlam do wc ale naszczescie juz jest dobrze :) wogule jestem jakas dziwna ostatnio nic mi sie niechce nocne wstawanie przez piersi i na siusiu mnie denerwuje wogole jakas podminowana chodze denerwuje mnie wszytsko najchetniej zamknela bym sie sama w pokoju i przesiedziala cala ciaze :( a te moje bolace piersi doprpwadzaja mnie do szaluuuuu co sie przekrece to masakra bol jak niewiem :(
 
bozienka - wiesz ja si enie przytulam od razu mam zakaz , a ze jeszce palmialam to juz w ogole wiec przez 9 miesiecy + 6 tygodni pologu mam z glowy seks.
co do wstawania w nocy z bolu piersi i na sisusiu to niestety to nie minie,piersi moze tak ale siusiu coraz czesciej bedziesz wstawac- bo im dzidzia wieksza tym wiekszy nacick na pecherz ....ale mozesz zredukowac wstawanie jesli na okolo 2 godizny przed spaniem nie bedziesz pic a przed polozeniem sie pojdzies sie wysikac


mnie kluje mamcica znow ale jak jakby mi ktos tam od srodka spzitlka dzgal chcialam nospe wziasc ale ....nic z tego bo nie mam w domu wiec siesuze meczyc do jutro oby mi przeszlo bo to nie mile uczucie.


dzis na obiad robimy lasagne - no ale nie wiem jaka zupke bo w sumie syn jest zupkoholikiem a drugie danie zawsze tylko poprobuje chociaz niekotre rzecy jak mieso zje w calosci hahaha
 
kasiurek niepije przed snem nawet wiecej niz 2 godziny i zawsze ide siusiu.Wspulczuje twojemu M ;) tyle apstynencji ;) ja jakos niemam ochoty dlamnie sex moze nieistniec ;) no ale sa takie dni kiedy przychodzi ochotka ;) teraz tez juz chyba koniec bedzie niechce zeby znowu mi sie to przytrafilo.Kasiurek jak cie kluje macica poluz sie i daj nogi wyrzej tak mi poradzil lekarz i mi pomaga albo na lewym boku i lerz jak najwiecej i oby ci przeszlo jak najszybciej :)
 
hej :) ja dziś z ogródku buszowałam rano w poszukiwaniu pierwszych orzechów włoskich mniammmmm :-)

Bozienka co do bólów nocnych piersi to może spróbuj spać w biustonoszu? słyszałam że to pomaga, ja nie ćwiczyłam bo może ze względu na mały rozmiar aż tak mi one bardzo nie przeszkadzają, choć tylko w nocy, też mnie bolą, aż się czasem obudzę, ale zmieniam pozycję i jest ok

mi się chyba libido poprawia bo kilka dni temu sama się do męża zaczęłam dobierać :-D ale uważamy, bo tam wszystko takie ukrwione i łatwo może po współżyciu coś tam krwawić lekko, u nas lekarz nie mówił nic o wstrzemięźliwości, tylko żeby raczej tak spokojnie :-D

chyba pójdę po śledzia na śniadanie, powinien jeszcze w lodówce być jak mnie teściowa nie wyprzedziła :-p
dziś ja odwozimy, może teraz moją mamę namówię na wizytę u nas mogła by ze mną posiedzieć zawsze jakoś tak milej
 
witam niedzielnie

ja po śniadaniu,mam nadzieję że się przyjmie,wczoraj okropnie bolała mnie głowa musiałam ratować sie tabletką

Perelandra odpoczywaj jak tylko możesz i trzymam kciuki oby udało się przepracować te 2 tygodnie

Bozienka24 właśnie po przytulankach może wystąpić lekkie krwawienie,ale to nic złego dla naszego maluszka choć na pewno widok krwi to wielki strach,od razu człowiek myśli o najgorszym,ja też nie mam ochoty na przytulanie ale czasami hormony szaleją


Kasiurek1983 oj to Twój mąż wygłodzony będzie,ale maluszek najważniejszy

dzisiaj coś brzuch mnie pobolewa,chyba dzisiaj poleniu****ę troszkę w łóżku
 
anula ja tez naleze do tych co maja malutkie ;) no ale teraz to juz sa caalkiem spore jak tak dalej beda rosly to zaniedlugo bede na taczkach wozic ;) biustonosz niepomaga probowalam usicka jeszcze bardziej no coz ponarzekam sobie jeszcze troche a potem moze sie przyzwyczaję ;) wkoncu przestana bolec ;).Zjadla bym sobie salatke z czerwonej kapusty z cebulka mniam musze do sklepu sie wybrac :) aa tak mi sie niechce wogole to nic mi sie niechce mam takiego lenia ze masakra wczoraj synkowi obiecalam ze pujdziemy na wesole miasteczko ale jak sobie otym pomysle to asz mi sie odniechciewa wszytskiego ale jak to synek zawsze mowi obietnicy trzeba dotrzymac wiec popoludniu bede musiala sie znim wybrac
 
wiecie dziewcyny ja nic nie poradze inne sa sposoby zadowolenia faceta nie tylko seks wiec dajemy rade ale ogolnie wole sie stosowac do rad lekarza nie chce miec potworki z rozrywki i w ogole ! wiec mowi sie trudno i zyje sie dalej maz juz ma wprawe haha bo w pierwszje ciazy tez do staranek po starnakch to samo co teraz i szlaban na seks- jescze sie zdazymy wyseksic ;] zresta mielismy 4 miesiace seksu i maz juz mial troche dosc ;p
 
reklama
kasiurek zazdroszcze meza ktory ma dosc :) moj to 24 h meczy ;) ale tez rozumie ze niemam ochoty ze sie boje sam sie wystraszyl jak mu powiedzialam o tych plamieniach co prawda jak mu powiedzialam wieczorkiem ze cisza spokuj jest zero plamek to odrazu zaczol no ale ja sie niedala hehehe ;) ma przerabane ale co zrobic odrobimy po porodzie ;) moze niezwariuje a wrazie czego sloninka kaloryfer i heja ;-) kazdy facet napewno rozumie niewolno to nie mi lekarz niezabronil na poczatku mialam wielka ochote non stop ;) a potem juz nie i tak zostalo do teraz :) kasiurek wytrwalosci :) a moze w puzniejszym etapie ciazy bedzie na tyle bezpiecznie i wszytsko wporzadku ze nadrobicie ;)
 
Do góry