reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Co do duphastonu jestem właśnie mega zdziwiona, czy chociaż jedna z Nas tego nie bierze?
Z czego to wynika,że wszystkie na prochach jedziemy?
Czy faktycznie z tego,że kobiety teraz są nie wiem delikatniejsze czy z tego,że lekarze za bardzo z prochami szaleją?
co do progesteronu ja nie biorę, ale brałam w drugiej połowie cyklu przez 10 dni dupka, ja miałam cykl stymulowany clostilbegytem i lekarz mi tak zalecił, ale ja zrobiłam badanie progesteronu czy muszę go brać dalej, poprzednią ciążę poroniłam mimo iż brałam luteinę, więc to faktycznie różnie bywa

Perelandra najważniejsza jest dzidzia, ale życzę ci abyś jak najszybciej mogła wrócić do domku, w szpitalu masz na pewno dobrą opiekę, ale współczuję ci że tyle tam już siedzisz

my już w domku, teściową odwieźliśmy, mąż postanowił ostro brać się za remont i jeszcze teraz siedzi wraz z kolegą i montują stelaż pod płyty, ja chyba zaraz idę spać bo za dużo wrażeń dla mnie jak na jeden dzień :)
Witam dziewczynki.

któa ma izyte w nadchodzącym tygodniu??

ja mam 23 sierpnia i kolejną 30 sierpnia
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej mamuśki, ja mam dopiero wizyte po 18 września bo gin idzie na urlop, pewnie jak dopiero pójdę po 18 wrzesnia to będę musiała się zapisać na usg i dopiero gdzieś w ostatnich dniach września albo dopiero początkiem października zobaczę moją dzidzię :(
co do luteiny bądz duphastonu ja biorę odkąd się dowiedziałam o ciąży ze względu na moje PCO, problemy z częstymi poronieniami występującymi przy pco i przy moich trudnościach z zajsciem w ciąże, jak narazie mam brać do odwołania więc tak wydaje mi się że do ok 20tc będę musiała progesteron brać a najgorzej będzie później jak nadejdzie czas odtawienia i obawy :( my również mamy zakaz seksu, mi libido spadło wogóle nie mam ochoty ale raz się kochaliśmy z mężem ale jakoś źle się czułam z myślą że w macicy jest maleństwo :)
 
witam was :) ja jak zwykle sie niewyspalam jeszcze jakis gosciu mi sie do domu wpierdzielil 0 03:30 w nocy doslownie szok myslalam ze zaraz wyskocze z i goscia rozwale zaczelam drzec sie na niego ze ma wyjsc bo zaraz wstane i sama go wypierdziele naszczescie maz byl w domu to go wywalil masakra bedzie trzeba sie zamykac zastanawia mnie tylko dlaczego psy go wpuscily hmmm nieladnie :( ja dupastonu niebiore bralam w 1 ciazy jak zaczelam plamic ale w 22 tc odstawilam teraz mi niepotrzebny i mam nadzieje ze tak zostanie
 
O Bozienka mnie uprzedzila, a myslalam, ze chociaz raz pierwsza napisze hehe ;-)
Marny ze mnie ranny ptaszek..
No ale za nie dlugo bedzie polozna a ja juz po wyjsciu meza oczywiscie zasnac z nerwow nie moge :-(
Dam znac po wizycie.

Bozienka ale co to za facet ?? Jakis zlodziej czy jak?? :szok:

Ponawiam pytanie o temperature w ciazy, czy do konca juz jest podwyzszona czy z czasem sie normuje?
 
lastpetunia - no ja tez przez pco mam tak , i tez wysoko poronienia bardoz wysokie stad te moje plamienia ale mam nadzieje ze teraz juz bedzie spokoj !!!!!! a na genetyczne badania idziecie ???
 
Witam, z racji tego ze to moje 3 dziecko w cukrzycy (swojej) muszę wykonać badania prenatalne :(strasznie sie boje po fakcie że moja koleżanka jest w ciązy 3 i okazało sie, że dziecko jest chore, ale zdecydowała się je urodzić.
 
Oj niusia :( Spokojnie wszystko bedzie dobrze! Jestes napewno pod dobrym okiem lekarzy!
Pozdrawiam wogóle wejherowiankę :-) Ja sama z Rumi jestem , a mój mąż z Wejherowa i troche sie tam pomieszkało ;-)
 
reklama
Pinula wizytę ja mam w środę, rano USG a wieczorem wizyta u mojej gin
Już nie mogę się doczekać i liczę na brykającego malucha
Angel ja wczoraj mierzyłam sobie temperaturę i miałam normalną, więc chyba Tobie tez przejdzie? A może ze mną coś nie tak ?

Któraś pisała o pobieraniu krwi pępowinowej? O co w tym chodzi i po co się to robi?

Spać mi się chce koszmarnie, a jeszcze w pracy dzień dużo roboty:(
 
Do góry