reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Wstałam... I znów mi się śniło, że do szpitala gnałam - Tato mnie wiózł... Ale sen skończył mi się dzięki Bogu na izbie przyjęć... Wiem tylko, że powtarzałam wkoło "za wcześnie" "za wcześnie" ;-) ehhh ja to mam te sny pospać nie ma szans jak człowiek :dry::dry::dry::dry:

Ogólnie Witam Piątkowo :-)
 
reklama
Hej :)

Ja się dziś strasznie nie wyspałam. Bolą mnie plecy... Łóżko nie wygodne i są efekty.

Mini - pewnie mężulek szybko naprawi jak to po jego stronie pękło :)))

Jak przystało na poranek, umieram z głodu i pędzę w poszukiwaniu łupu :D

Do później :)
 
Witam Piątkowo ;]


Tak, lina ma racje przy diecie mam karmiących odnosze wrazenie ze mozna jesc wode i chleb ;/ cytrusy nie , czkeolade nie, wzdymajacych nie, nabialu w nadmiarze nie bo skaza białkowa moze wystapic - grzybow nie, gazaowanych tym bardziej , za slodkie tez nie, pikantne tez nie, smazone ło tym bardziej hyht ;/



Mini - no łądnie brykacie ze łoże sie rozwalilo haha ;] a mówia ze kobiety w ciazy tyja ;p widac mezowi sie tez udzielilo ;] hahahahaha to taki zarcik jakos dobry humorek mam dzis ;]
 
tyle naskrobalyscie ze nie wiem co pisac
angel -glukozy tu nie robia
kamiledi no z tymi paczkami to dalas czadu:)
mini nie pytam co robiliscie ze sie polamalo haha
No a wspomnialyscie o tej diecie i faktycznie woda i chlebek wiec teraz trzeba kozystac.Ja juz schab pieke zaraz zabieram sie za barszcz i cala reszte musze dobudzic M bo spi jak zabity a ma lepic pierogi.Ja dzis mam urwanie glowy.Wczoraj wylukrowalam pierniczki:)chyba moje ulubione zajecie.
 
Lina no nie , gdzie zdjęcie choinki w stylu new age ?? :-D

Kasiurek mężowi się udzieliło już przy Borysku i już mu tak zostało :-D ale cicho sza - jemu mówię że ma brzuch jak skała :-D

Dziewczyny no właśnie od jakiegoś czasu myślę o tej diecie dla kobiet karmiących i nie ukrywam że nie mogę się odnaleźć ... Może założymy wątek z przepisami dla mam karmiących . Bez ogólnych zasad, bo te można łatwo znaleźć w necie i wszystkich gazetkach i poradnikach ale konkretne propozycję - śniadań , obiadów , kolacji ... z przepisami ( jeśli wymagają ) :sorry2:
 
witam was moje kochane :) wkoncu sie wyspalam bez budzenia w nocy :).
Mala chyba czula ze tatus przyjechal tak szlala tak sie rozpychala ze bylam w szoku hehe synek zadowolony bo wkoncu tatusia zobaczyl ale troszke byl rozczarowany jak tatus pojechal :( i tu sie zaczela zabawa z nim zal mi go bylo bo tak bardzo chcial zeby tatus zostal :(
A tak pozatym to co dziewczynki uwas slychac ??
 
Witam!

co do dietki karmiących - na początku trzeba uważac i jeśc lekko strawnie, a potem mozna próbowac pomalutku inne rzeczy - najczęściej maluchy, o ile nie wyskoczy alergia pokarmowa, dobrze reaguja na więszkośc rzeczy :tak:

Bozienka na dobrze, że tatus w końcu sie wywiązał z obietnicy, a synek już dużu i niedługo pownien przywyknąć do nowej sytuacji :tak:

ja siedziałam wczoraj do 1 i czapke dla małej robiłam, zaraz siadam i kończę, bo rano az się jej oczy zaświeciły jak zobaczyła tęczowe paseczki :cool2:
zmykam liczyc ruchy (najszybciej mi to idzie jak sie położę) i do pracy, póki cokolwiek mi sie jeszcze chce :-p

miłego dnia!

aaaaaaaa, przypomniało mi sie, że któraś pytała sie o pierniczki - przepis, a właściwie linka do przepisu wrzuciłam na kulinarnym wątku kilka ze 2 dni temu :tak:
 
Mata znalazłam już wczoraj ale zapomniałam napisać :-):-):-) dzięki - w akcie desperacji miałam już pierniczki toruńskie kupic i iść w zaparte :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Mini oficjalnie Cię informuję, że dziś spisuję Twój numer telefonu :-):-):-):-) po tych snach w Wigilię możesz sms na pasterce dostać :-D:-D:-D albo mms :-D:-D

No więc Kobietki wniosek jeden w Święta jemy na potęgę :-):-):-):-) co by na jakiś czas pyszności nam starczyło :-):-)
 
hej kobitki :)
ja pierogi i uszka mam juz zrobione uwinelysmy sie z mama w tym roku :) ciasteczka też upieczone, prezenty prawie wszystkie zapakowane - nie mam nadal prezentu dla M. :( dziś będę robić jeszcze rybę po grecku i to już będzie koniec moich działań - choinka już jest ale czeka aby ją ubrać :)
 
reklama
na watek przepisowy mam cycowym jeszcze za wczas ale sie przyda na pewno ;]

cos mialam pisac ale skleporoza mnie dopadla aaaa
mini -moj maz tez w pierwszej ciazy przytyl tyle co ja tylko ze ja zrzucialam a on no coz hahah alei tak go kocham a jak siegnie dna czyli chorobliwa otylosc to mu dietke zrobie ;] a co kocham go wiec go nie utucze ;] ale u niego nie widac ze ma 110 kg bo ma 2 metry haha
 
Do góry